Amfiteatr czy warto sprzedać na rzecz domów ?

Status
Zamknięty.

Iselut Soldar

Wicehrabia
Przede wszystkim usuń 2 budynki produkcyjne, te, do których nie masz bonusu do produkcji, bo to jest ogromna strata miejsca i zasobów, i tak bardzo skromnych na początku. Po usunięciu ich będziesz miał miejsce na nowe domy i na wymianę starych, a amfiteatr jeszcze ci się przyda, jednak trochę zadowolenia daje.
 

McPietro

Wójt
Majka420, masz bardzo nieekonomicznie ustawione budynki i poprowadzone grogi. Zacznij od uporządkowania miasta. Nie pytaj przy każdej budowie czy warto. To Ty grasz, Ty widzisz czego Twoje miasto potrzebuje, co jest ważniejsze. Ty ustalasz priorytety. Na moje masz teraz za dużo budynków mieszkalnych, za mało produkcji. Nie jestem w stanie podejrzeć jak wyglądasz na zdobywaniu terenów na kontynencie więc nie wiem co już możesz produkować. Na tym etapie rozwoju miasta musisz zawsze wypośrodkować pomiędzy produkcją towarów i monet. Za chwilę dojdzie do tego potrzeba więcej PR no i wojsko. Za wojskiem idzie % ich wyszkolenia. Moim zdaniem najlepiej najpierw zdobyć zapas monet i zaopatrzenia. Zaraz za nimi na tym etapie idą medale. Zbieraj też towary. To się na początku wydaje przekraczać możliwości, ale dasz radę :-). Nie spiesz się z wchodzeniem w nowe epoki. Dojdź do epok średniowiecza i tam pozostań dopóki nie postawisz podstawowych potrzebnych Pereł, dopóki nie nazbierasz towarów, dopóki nie wzmocnisz się na tyle, by czuć się pewniej. Oczywiście takie są moje rady, bo zapewne co gracz to inne doświadczenia, inne podejście do gry, inne radochy z osiągnięć :-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry