Amatorzy kulturystyki

  • Rozpoczynający wątek MrPrzypadek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

Jako że wiekszość szarych ludzi mysli ze ludzie grajacy w gry przeglądarkowe to chuderlaki lub grubasy z twarza zbombioną
prycholami popijajacymi napoje energetyczne lub inne slodkie badziewia (przynajmniej taka opinie maja moi znajomi).
Pokażmy ze jest inaczej jesli uczeszczasz w miare regularnie na silownie i masz jakies osiagniecia to pochwal sie tutaj :)

Pozdrawiam,
MrPrzypadek
 

DeletedUser

Guest
jako że nie wydaję miesięcznie 200 -300 zł na anaboliki/odzywki to jestem normalny i mam mięśnie wypracowane wytrwałą pracą.... :)
 

DeletedUser4429

Guest
jako że nie wydaję miesięcznie 200 -300 zł na anaboliki/odzywki to jestem normalny i mam mięśnie wypracowane wytrwałą pracą.... :)

odżywki i inne wspomaganie to tylko dodatki ;) bez ciężkiej pracy nic nie dadzą ;] chociaż właściwie bez odżywek nie ma sensu przynajmniej dla mnie ćwiczyć, a coś o tym wiem bo 8 rok już mi leci na siłce.. jeżeli chodzi o obraz "typowego" gracza to ja zupełnie do niego nie pasuje ;) 117kg 50cm w łapie ;]
 

DeletedUser

Guest
jako że nie wydaję miesięcznie 200 -300 zł na anaboliki/odzywki to jestem normalny i mam mięśnie wypracowane wytrwałą pracą.... :)

Myslisz tak jak wiekszosc ciemego ludu, odzywki nie maja dzialania anabolicznego tylko uzupelniaja mikro i makroelementy ktore sa niezbedne w diecie jak: tluszcz, bialko, weglowodany oraz witaminy samo dzwiganie ciezaru moze powodowac zwiekszona produkcje testosteronu, polepszenie krążenia, wzmocnienie układu kostnego, lepsze dotlenienie organizmu przez co organizm wolniej sie starzeje i jest po prostu zdrowszy i to jest bardziej anaboliczne niz picie odzywek. A nikt mi nie placi ani ja nikomu nie place (oprocz karnetu) za dzwiganie ciezarów.
Chociaz odzywki to jest w pewnym sensie droga na skroty ale wybacz, pracujac 9 godzin dziennie, majac 4 treningi w tygodniu i dom do utrzymania nie jestem w stanie zapewnic sobie 5-6 pelnowartosciowych posilkow dlatego 2 posilki dziennie zastepuje odzywkami a ze ceny zywnosci rosna to ceny odzywek tez GDYZ ODZYWKI W WIEKSZOSCI PRZYPADKÓW SA PRODUKTAMI MLECZNYMI.

Rozumiem tez ze nie byles w stanie przebic mnie merytoryczną dyskusja w innym temacie wiec piszesz takie bzdury sugerujace ze jestem nienormalny siedze na tylku a miesnie same rosna, ale takimi wypowiedziami wystawiasz swiadectwo jakim ociemnialym, prostym i msciwym czlowiekiem jestes. Na Twoim miejscu bym juz nigdy nic nie pisal na forum bo bylo by mi wstyd.

Co do tematu, kawal Byka z Ciebie nethood, ja przy tobie dopiero zaczynam: 92 kg 43 w witce po 3 latach dzwigania ale zaczynalem od 58 kg :p a Jak wyniki siłowe? :)
 

DeletedUser4719

Guest
Dokładnie jest tak jak opisał MrPrzypadek i nethood...
nie ja mam doświadczenie z odżywkami lecz mój brat,ćwiczył od 14-15 roku z odżywkami zaczał troche pózniej, wypracował sobie sporo mięśni,miał rozplanowane treningi na każda partię ciała i owszem jest to ułatwienie tylko że bez ćwiczeń te odżywki nic nie dadza...jestem wyczulona na takie gadania dobrze że nie nazwałeś tego sterydami bo bym spadła z fotela:p a za ta cene co ty podałeś to można kupić witaminki z Olimp:p
 
Do góry