Ale to forum umarło

Nikt nie nic nie pisze, bo co bardziej interesujące tematy graczy, są niestety mocno cenzurowane. Więc po co się produkować tutaj, jak są miejsca gdzie może bez obawy o bana pisać do woli?
 

12 groszy

Szlachcic zagrodowy
Może ludzie nie piszą bo mają już dość wszelkiej maści kreatywnych odpowiedzi. Moderacja jest nazywana cenzurą i jakości nie utrzymasz na takim poziomie na jakim chcieliby użytkownicy for.
 

12 groszy

Szlachcic zagrodowy
Niektóre pomysły są fajne i mają potencjał, ale koniec końców i tak nie ma ich w grze
To my teraz o grze czy o forum?
Wracając do tematu, krajobraz for się mocno zmienił. A powodów dlaczego się tak dzieje jest dużo. Pierwsze lepsze z brzegu to moda na inne formy komunikacji i nasycenie informacyjnej wirtualnej przestrzeni. Dla badaczy i naukowców temat dobrze znany.
 
To my teraz o grze czy o forum?
Wracając do tematu, krajobraz for się mocno zmienił. A powodów dlaczego się tak dzieje jest dużo. Pierwsze lepsze z brzegu to moda na inne formy komunikacji i nasycenie informacyjnej wirtualnej przestrzeni. Dla badaczy i naukowców temat dobrze znany.
chciałem się tylko odnieść to tego co napisałeś. A odnośnie tego co napisałeś, to zgadzam się z tobą
 

Wescu

Szlachcic zagrodowy
Pozdrawiam.. w takim razie ożywmy to forum - zróbmy jakieś konkursy o PR, cokolwiek co zachęci graczy do częstszego odwiedzania
 
Jak przestaną ignorować graczy (patrz tematy: Błedy w grze, aktualizacje, pomysły...) to wtedy będzie sens pisać. W tej formie, gdzie brak jest podstawowej transparentności przy jednocześnie oczywistym ignorowaniu informacji zwrotnych od graczy o ożywczy entuzjazm na forum będzie trudno.
 
Jak przestaną ignorować graczy (patrz tematy: Błedy w grze, aktualizacje, pomysły...) to wtedy będzie sens pisać. W tej formie, gdzie brak jest podstawowej transparentności przy jednocześnie oczywistym ignorowaniu informacji zwrotnych od graczy o ożywczy entuzjazm na forum będzie trudno.
No niestety tak jest, i chyba nie idzie w kierunku aby to się zmieniło. Zgłosiłem nowy przedmiot - błąd na błędzie. Czekam 2 dzień i nic
 
Ostatnia edycja:
Ja uważam, że to forum jest bardzo aktywne. Codziennie nowe posty. Nie rozumiem idei tego wątku.
A ja nie rozumiem idei twojego zadania. To forum może jest trochę aktywne tylko jak jest coś świeżego (chociaż event ciężko nazwać świeżym). Wtedy ludzie wyrażają swoją opinie na temat wydarzenia. No a potem cisza. Tak to działa
 

Marik

Książę
A ja nie rozumiem idei twojego zadania. To forum może jest trochę aktywne tylko jak jest coś świeżego (chociaż event ciężko nazwać świeżym). Wtedy ludzie wyrażają swoją opinie na temat wydarzenia. No a potem cisza. Tak to działa
Skoro wiesz jak to działa to po co ten spamowy wątek? Coś się dzieje na grze, jakieś zmiany, poprawki, czy eventy wtedy można o tym podyskutować. Forum to nie jest miejsce gdzie non stop coś czytasz, w tej grze aż tyle się nie dzieje. Jak ci brakuje czegoś do czytania kup sobie książke ;)
 
Skoro wiesz jak to działa to po co ten spamowy wątek? Coś się dzieje na grze, jakieś zmiany, poprawki, czy eventy wtedy można o tym podyskutować. Forum to nie jest miejsce gdzie non stop coś czytasz, w tej grze aż tyle się nie dzieje. Jak ci brakuje czegoś do czytania kup sobie książke ;)
Tak, tylko może by to forum rozruszać jakoś np. Jakimiś konkursami gdzie rzeczywiście będzie coś to wygrania a nie te ,,500 diamentów"
 
Do góry