Aktywność na forum.

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie o aktywnych użytkownikach? Spamerzy czy Fajne Osoby?
 

DeletedUser1724

Guest
Kurde i znów zaczną się wjazdy na moją osobę ...... Boże dlaczego mnie tak każesz przecież wiesz, że miesiąc czasu nie zaglądałem do działu Offtopic i modliłem się o zmniejszenie licznika postów :D
Cosik mi się wydaje, że tu rzeźnia będzie i temat wyląduje do właśnie tego działu gdzie wstęp mam zabroniony - choć już dzisiaj się pokusiłem i ugryzłem zakazany owoc... Boże wybacz

A wracając do tematu to cóż ja mogę powiedzieć ? hmmm.... no chyba nic nie wymyślę bo słodzić sobie nie będę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurde i znów zaczną się wjazdy na moją osobę ...... Boże dlaczego mnie tak każesz przecież wiesz, że miesiąc czasu nie zaglądałem do działu Offtopic i modliłem się o zmniejszenie licznika postów :D
Cosik mi się wydaje, że tu rzeźnia będzie i temat wyląduje do właśnie tego działu gdzie wstęp mam zabroniony - choć już dzisiaj się pokusiłem i ugryzłem zakazany owoc... Boże wybacz

A wracając do tematu to cóż ja mogę powiedzieć ? hmmm.... no chyba nic nie wymyślę bo słodzić sobie nie będę :D

Według mnie jesteś bardzo fajną osobą. To forum potrzebuje więcej osób takich jak ty. :]
 

DeletedUser1724

Guest
Według mnie jesteś bardzo fajną osobą. To forum potrzebuje więcej osób takich jak ty. :]

Dzięki :) Pewnie byś coś chciał za to słodzenie mi hehe :D A niech będzie :p Zaproszę Cię do mojej listy znajomych gdzie tylko nieliczni dostąpili tego zaszczytu :D
 

DeletedUser

Guest
Pytanie jest o aktywnych użytkowników forum, nie o Apocalypto, więc pozwolicie, że ten wątek pominę.

Między spamowaniem, a aktywnym użytkowaniem forum jest cienka granica i łatwo pomylić, kto jest kim.
Aktywne użytkowanie to pisanie na temat i z sensem. Spamowanie natomiast to pisanie w każdym temacie, niezależnie od tego, czy się coś o nim wie, czy też nie i czy jest dla użytkownika interesujący, czy też go nie obchodzi. Byleby pokazać się wszędzie i wtrącić swoje pięć groszy, żeby ta fikuśna liczba obok napisu "Posty" miała o 1 więcej.
 

DeletedUser3

Guest
Spamerzy, fajne osoby i aktywni użytkownicy, to trzy różne rzeczy, choć będąc fajną osobą można być także członkiem jednej z dwóch pozostałych grup.
 

DeletedUser1724

Guest
Spamerzy, fajne osoby i aktywni użytkownicy, to trzy różne rzeczy, choć będąc fajną osobą można być także członkiem jednej z dwóch pozostałych grup.

Do której grupy według Ciebie ja się zaliczam bo aż jestem ciekaw :) Odpowiedz szczerze bez owijania w bawełnę :p
 

DeletedUser3787

Guest
Do której grupy według Ciebie ja się zaliczam bo aż jestem ciekaw :) Odpowiedz szczerze bez owijania w bawełnę :p
Myślę, że do wszystkich trzech. :)
Jednak nie przejmuj się, ponieważ wszyscy poniekąd należymy do tych samych grup.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak szczerze mówiąc, Apocalypto spamerem dla mnie nie jest. Raczej aktywnym (czasem zbyt) forumowiczem. Nie powiem w jakich innych grach ( bo to nie istotne ) ale miałem okazję poznać prawdziwych spamerów " z krwi i kości". Potrafili rozwalić każdy nowo powstały przez forumowiczów wątek. Na domiar złego nie było tam zasad używanej czcionki ani jej koloru a wybór był naprawdę duży. A admini nie mogli nic na posty w stylu "Siemka! O czym gadacie" pisane czcionką wielkości 1/4 monitora, koloru różowego czy purpurowego. Byli w każdym wątku, w każdym temacie choćby tylko po to żeby napisać "mądre słowa" w stylu: "no no, tak tak, ależ oczywiście". Aktywność na forum jest niezbędna zarówno innym graczom jak i twórcom gry. Choćby dlatego, że pomysły których nie wymyśli 100 twórców, wymyśli ktoś ze 100.000 graczy. Nie wspominając o wyłapywaniu błędów, pomocy innym graczom itp. Reasumują, aktywny użytkownik - fajna osoba, spamer - przemilczę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Apocalypto często pisze nie na temat po to żeby kogoś wkurzyć, to też spam ;p
 

DeletedUser3220

Guest
Mnie się zdawało, że już jest oddzielny temat tylko o Apocalypto :)
 

DeletedUser

Guest
Kurde i znów zaczną się wjazdy na moją osobę ......
Do której grupy według Ciebie ja się zaliczam bo aż jestem ciekaw :) Odpowiedz szczerze bez owijania w bawełnę :p
Czy tylko mnie się zdaje, czy tu jest coś nie halo?

Tak szczerze mówiąc, Apocalypto spamerem dla mnie nie jest. Raczej aktywnym (czasem zbyt) forumowiczem. Nie powiem w jakich innych grach ( bo to nie istotne ) ale miałem okazję poznać prawdziwych spamerów " z krwi i kości". Potrafili rozwalić każdy nowo powstały przez forumowiczów wątek. Na domiar złego nie było tam zasad używanej czcionki ani jej koloru a wybór był naprawdę duży. A admini nie mogli nic na posty w stylu "Siemka! O czym gadacie" pisane czcionką wielkości 1/4 monitora, koloru różowego czy purpurowego. Byli w każdym wątku, w każdym temacie choćby tylko po to żeby napisać "mądre słowa" w stylu: "no no, tak tak, ależ oczywiście". Aktywność na forum jest niezbędna zarówno innym graczom jak i twórcom gry. Choćby dlatego, że pomysły których nie wymyśli 100 twórców, wymyśli ktoś ze 100.000 graczy. Nie wspominając o wyłapywaniu błędów, pomocy innym graczom itp. Reasumują, aktywny użytkownik - fajna osoba, spamer - przemilczę
Szkoda, że ci na górze ciągle się kłócą i wydają kasę na pierdoły, zamiast pomyśleć o czymś takim, jak służby bezpieczeństwa w internecie i cyberprzestrzeni, lub coś podobnego. Niby administratorzy powinni czuwać na forum, ale skoro nic nie mogą zrobić, to regulamin musi mieć pełno luk, a wtedy spamerzy działają. Irytujące komary, żeby brzydziej ich nie określić. Ażeby im te graty, które komputerami nazywają, wysiadły na amen. Tylko szkoda, że tak się nie stanie. Ale los bez sprawiedliwości żyć nie może, więc na pewno się im jakoś mile odwdzięczy.

Apocalypto często pisze nie na temat po to żeby kogoś wkurzyć, to też spam ;p
Cóż za ironia, że piszesz o spamowaniu, samemu spamując. Temat miał być ogólnie o użytkownikach i spamerach, a nie o Apocalypto.

Mnie się zdawało, że już jest oddzielny temat tylko o Apocalypto :)
No jest. Ale tu chyba też będzie, bo mimo woli ciągle o nim mowa.
 

DeletedUser1724

Guest
Mnie się zdawało, że już jest oddzielny temat tylko o Apocalypto :)

Też właśnie więc nie rozumiem czemu zaczyna się dyskusja na mój temat ?? Co ja Wam takiego zrobiłem, żeby zaraz przy każdej lepszej okazji pisać o mnie, że jestem "spamerem" .... Jeżeli przeszkadza Wam moja aktywność na forum co wybaczcie :p
 

DeletedUser

Guest
Apocalypto: Ciekawe kto zaczął temat? ^^ Pewnie nie znasz... ;p
Patryk Falcon: Pisząc że ja spamuje sam także spamujesz xP No ale bez dlaszej dyskusji
No i znowu Apocalypto: pisać o Tobie ( nawet negatywne rzeczy ) - sprawia Ci ogromną frajde, lubisz być w centrum uwagi a więc nawiażując do tego co napisała Ashantess - Tak jest oddzielny temat ale tylko jeden a to zdecydowanie za mało ;)
 

DeletedUser

Guest
Apocalypto: Ciekawe kto zaczął temat? ^^ Pewnie nie znasz... ;p
Patryk Falcon: Pisząc że ja spamuje sam także spamujesz xP No ale bez dlaszej dyskusji
No i znowu Apocalypto: pisać o Tobie ( nawet negatywne rzeczy ) - sprawia Ci ogromną frajde, lubisz być w centrum uwagi a więc nawiażując do tego co napisała Ashantess - Tak jest oddzielny temat ale tylko jeden a to zdecydowanie za mało ;)
Do Apocalypto masz pretensje, że lubi być w centrum uwagi, a sam w moim poście widzisz tylko część o sobie i nazywasz to spamowaniem. Czysta ironia, czysta ironia. Ale rzeczywiście bez dalszej dyskusji, bo jak ktoś dobrze to ujął, "nie wdawaj się w kontakt, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".


Moim zdaniem aktywny użytkownik może być spamerem lub fajną osobą, a nie może być jednocześnie i tym, i tym. Bo gdyby spamera uważać za fajną osobę, to jednocześnie pochwalałoby się jego spam, a spamowanie zazwyczaj się krytykuje.

Jednak z drugiej strony gdy można uważać kogoś za fajną osobę w życiu realnym, nie wiedząc, że ktoś jest spamerem. Wtedy osoba liczy się do dwóch grup, ale ten, kto ma z tą osobą kontakt, może nie mieć świadomości, że prócz spamerem/fajną osobą jest tym drugim.

Trzecia opcja to ta, że kilku spamerów może uważać się za fajne osoby i wtedy dla siebie należą do dwóch grup, ale w rzeczywistości należą do jednej grupy.
 

DeletedUser3155

Guest
Chyba Bryfftowi chodziło o to, ze nie można być naraz spamerem i aktywnym użytkownikiem (w pozytywnym sensie tego słowa znaczenia) ale i spamer i aktywny użytkownik może być fajną osobą.
I z tym się zgadzam... jeszcze zależy jaki to rodzaj "spamu".
 

DeletedUser1724

Guest
Do Apocalypto masz pretensje, że lubi być w centrum uwagi, a sam w moim poście widzisz tylko część o sobie i nazywasz to spamowaniem. Czysta ironia, czysta ironia. Ale rzeczywiście bez dalszej dyskusji, bo jak ktoś dobrze to ujął, "nie wdawaj się w kontakt, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".

Każdy doskonale wie, że ze mną dyskusji nie wygra :) A co do poziomu to uważaj ze słowami, bo nie chciałbyś mi nadepnąć na odcisk :) Zacznę na prawdę spamować to dopiero w tedy zobaczycie jaka różnica jest między tym co było, a tym co jest teraz :)
 

DeletedUser

Guest
Każdy doskonale wie, że ze mną dyskusji nie wygra :) A co do poziomu to uważaj ze słowami, bo nie chciałbyś mi nadepnąć na odcisk :) Zacznę na prawdę spamować to dopiero w tedy zobaczycie jaka różnica jest między tym co było, a tym co jest teraz :)
Mnie nie chodziło o Ciebie, bo jak napisałem w pierwszym poście, wątek o Tobie pominę, bo ten temat nie jest do tego, żeby Cię oceniać.

Chyba Bryfftowi chodziło o to, ze nie można być naraz spamerem i aktywnym użytkownikiem (w pozytywnym sensie tego słowa znaczenia) ale i spamer i aktywny użytkownik może być fajną osobą.
I z tym się zgadzam... jeszcze zależy jaki to rodzaj "spamu".
Jaki rodzaj spamu? Spam jest spam i tyle. Albo się pisze na temat, albo nie. Nad czym się tu zastanawiać? Jak spam nie przejawia cech spamu, to spamem nie jest. A jak post nie jest na temat, to jest spamem. Prosta logika, ale mogę się mylić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry