Aktywni PL - poszukujemy aktywnych graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20169
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20169

Guest
Gildia Aktywni PL poszukuje graczy.

Zapraszamy do nas jeżeli spełniasz poniższe wymagania:

-Wymagany pierwszy poziom wypraw (lecz mile widziane dwa poziomy, większość naszych graczy robi trzy pełne poziomy wypraw) tak więc jest to zdecydowanie Gildia dla ludzi, lubiących brać udział w wyprawach.

-Wpłaty do Skarbca Gildii 50 towarów ze swojej epoki tygodniowo, lub posiadanie pereł architektury które takowe surowce dla Gildii produkują (rekomendujemy drugą opcję, służymy pomocą w budowie np. obserwatorium).

-Uczciwy handel wewnątrz Gildii

-Motywka 5/7

-W związku z wymaganiem odnośnie jednego poziomu wypraw lub więcej, nie rekrutujemy nowych graczy. Przyjmujemy osoby od 50 000 punktów, by mieć pewność że sprostasz wymaganiom naszej Gildii (Jeśli jednak jesteś co najmniej w Epoce Żelaza, i sprostasz by robić 16 wypraw zapraszamy, nikogo nie skreślamy, skontaktuj się z nami i wspólnie zdecydujemy czy nadasz się do naszej ekipy).

Jeśli spełniasz powyższe wymagania mamy Ci do zaoferowania:

-Możliwość korzystania z łańcuszków 5 i 10 PR, oraz wspieramy ruszta pereł

-Aktywną ekipę, która robi minimum 2 poziomy wypraw przez co szybko pniemy się w górę (zaczynaliśmy 11 Grudnia 2017 na miejscu 2796 w rankingu, obecnie wspięliśmy się poniżej 400) :)

-Wraz ze wzrostem poziomu Gildii gracze otrzymują fajne bonusy (niebawem punkt rozwoju z ratusza)

-Rozbudowany targ naszej gildii, i uczciwe wymiany

-Pomoc w zdobywaniu planów, stawianiu pereł, rozbudowie pereł na wyższe poziomy.


Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu w grze - Aktywny PL, LukiZS26, Izabela0309 lub aplikacji bezpośrednio w grze. Gracze nie wykonujący wypraw zostaną automatycznie wyrzuceni z Gildii. Tworzymy niewielki zgrany zespół (ok dziesięciu stałych graczy) stąd przy ilości 20-25 graczy rekrutacja zostanie zamknięta - cenimy sobie dobrą współpracę, dzięki czemu każdy kojarzy pozostałych, wie jakich surowców potrzebuje a jakie oferuje, każdy zna nawyki innych graczy co zdecydowanie buduje stabilny klimat.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.