[Budynki] Aktualizacja starych budynków specjalnych

Czy jesteś za zaktualizowaniem statystyk starych budynków specjalnych?

  • Tak, stare budynki specjalne wymagają więcej uwagi

    Głosy: 7 70,0%
  • Nie, stare budynki specjalne to przeżytek, niech umrą śmiercią naturalną

    Głosy: 3 30,0%

  • W sumie głosujących
    10

Don Flamingo

Baronet
Witam. W ostatnich miesiącach InnoGames zaktualizowało statystyki jednego budynku. Jeśli się nie mylę była to menażeria, w której to podniesiono liczbę produkowanych towarów do 25 sztuk.
Natomiast reszta starych budynków, pozostaje niezmienna, niczym skamieliny kości, wymarłych przed miliony laty dinozaurów.
To wstyd, aby tak duża firma jak InnoGames totalnie porzucała swoje stare projekty i nie czyniła odpowiednich kroków, aby dać im nowe życie.
Nowi gracze zakładający konta w FoE zasługują na większy wybór i różnorodność.
A zmienić parę statystyk w kodzie gry, to dla programisty nie jest chyba wielki problem ?
Spójrzcie chociażby na takie budynki jak np. :
- Czarna Wieża
- zestaw zimowej wioski,
- zestaw indyjskiej fontanny
- zestaw Indyjskiego pałacu
- kolumna bohaterów (poziom 7)
- wystawa sztuki
- most mikawa i mikoto (4x6) (zobaczcie jakie bonusy daje wioska fiora czy wymaksowany rezerwat górski i jak słabo wypada przy nich most hanami, ktorego trzeba zebrać 8 zestawów na maksymalny poziom)
- młyn jesieni (na najwyzszym poziomie)
- Statek piracki (prezentuje się fantastycznie, był to jeden z moich ulubionych budyneczków... natomiast fakt, że jego statystyki do bonusu ataku nie skalują się wraz ze wzrostem epoki, to kryminał - sprawia to że budynek w wyższych epokach staje się bezużyteczny i jest to olbrzymie zaniedbanie)
itd.
Moje zdanie jest takie: aby nowi gracze mieli większe szanse w konfrontacji z wieloletnimi, należy poprawić statystyki powyższych budynków. Powyższe budynki pojawiają się dość często u handlarza antykami i są bardzo słabe w stosunku do tych, które wychodziły na eventach w ciągu ostatnich 2 lat.
Na pewno niektorzy z was grali kiedyś w Ligę Legend, Dotę, czy inne gry moba.
Tam jest wręcz niedopuszczalne, aby stare postaci były zapomniane. Stale wypuszcza się nowe, natomiast starsze są dostosowywane do nowych standardów i aktualizowane w taki sposob, aby nadal miały szanse konkurować z tymi nowymi. Statystyki starych postaci są stale modyfikowane.
Stąd też moja prośba i propozycja: nie porzucajcie starych projektów, Inno Games.
Patrzę na inne gry oraz kierunek, w którym się rozwijają. Porównuję je do naszego FoE. I dostrzegam coraz więcej zaniedbań, które można przecież łatwo skorygować ‍ ...
 

Marik

Książę
Do listy dopisałbym też kilka pereł architektury, chociarz to oddzielna kategoria. Niestety inno nastawia się tylko na zysk, na starych budynkach nie zarobi, więc je porzuca, a szkoda bo tak jak piszesz staż gry i magazyn z ,,epokowymi,, budynkami przestają mieć znaczenie
 

JrzyMrk

Szlachcic
aby nowi gracze mieli większe szanse w konfrontacji z wieloletnimi, należy poprawić statystyki powyższych budynków
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale moim zdaniem będzie na odwrót, bo "starzy" mają te budynki, a"młodzi" nie i raczej mieć nie będą. Zresztą, ilu "starych" trzyma je jeszcze, skoro pojawiają się lepsze, a miasto z gumy nie jest.
 
Jestem na tak. Jeżeli nowym graczom by się te przestarzałe budynki przydały, to czemu ich nie ulepszyć. Niestety statystyki budynków nie idą w parze z postępem gry, bo gra staje się coraz bardziej wymagająca, chociażby patrząc na to, że doszło GPC, na którym zdobywamy sporo pr i innych rzeczy.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jestem na tak. Jeżeli nowym graczom by się te przestarzałe budynki przydały, to czemu ich nie ulepszyć. Niestety statystyki budynków nie idą w parze z postępem gry, bo gra staje się coraz bardziej wymagająca, chociażby patrząc na to, że doszło GPC, na którym zdobywamy sporo pr i innych rzeczy.
Co takiego zdobywasz na tym GPC? Ja widzę tylko PR. No może jeszcze nędzne kilka x 25 diamenty
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
i dokladnie PR są celem te jgry
więcej PR wyzsze lvl perły > wiecej mozna zrobic i dostac (np z arki czy chf) etc
zbieranie PR to głowny cel tej gry
W pewnym momencie gry schodzi to na dalszy plan, choć muszę przyznać, że jest to ciągle strategiczny element tej gry. Mi raczej chodziło i to, że w przydałoby się odświeżyć GPC i to w każdym aspekcie... Jak i całe FoE :)
 
Co takiego zdobywasz na tym GPC? Ja widzę tylko PR. No może jeszcze nędzne kilka x 25 diamenty
Towary. Jak wysoka epoka np. wirtualna to można to liczyć jako dodatkowy zarobek. Poza tym 25 diaxów to nie jest mało. Po pewnym czasie się sporo nazbiera. Mi bardziej chodziło w tym porównaniu, że kiedyś gra sprowadzała się tylko do zbiorów, ewentualnie wg i było wszystko. Teraz dostajemy śmieszne nagrody w postaci starych, nieużytecznych budynków, które na samym starcie mogłyby pomóc w rozwoju takiemu nowemu graczowi.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Towary. Jak wysoka epoka np. wirtualna to można to liczyć jako dodatkowy zarobek. Poza tym 25 diaxów to nie jest mało. Po pewnym czasie się sporo nazbiera. Mi bardziej chodziło w tym porównaniu, że kiedyś gra sprowadzała się tylko do zbiorów, ewentualnie wg i było wszystko. Teraz dostajemy śmieszne nagrody w postaci starych, nieużytecznych budynków, które na samym starcie mogłyby pomóc w rozwoju takiemu nowemu gr żeaczowi.
Towary? Na przejście epoki nikt nie zbiera, tylko kupuje. 25 diamentów, zależy jak patrzeć. W skali roku, może być tego dużo ;-) Budynki, nagrody... W FoE jest wszystko do zmiany/wymiany. Od nagród, przez eventy, do mechanizmu. Ta gra się... zdewaluowała. Choć to niezbyt dobre określenie, to chyba najbliższe temu co obecnie mamy.
 

Don Flamingo

Baronet
Screenshot_167.png
Między innymi dlatego założyłem ten temat.
Proszę bardzo... ilu chętnych było na wielki most, ludzie wręcz zabijali się o niego :D
 
Do góry