Ajkhijdan

  • Rozpoczynający wątek Ajkhijdan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich jestem Adam mam 17 lat chodzę do Liceum mieszkam w Wielkopolsce. Gram w Plemiona. Interesuje się komputerami, muzyką, historią itp. Pozdrawiam wszystkich i jeśli chcecie wiedziec coś więcej to piszcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Witaj na forum :)
Powiedz jaki rodzaj muzyki lubisz? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

ogólnie to lubie wszystko :) od muzyki ludowej po techno i muzykę klubową :p jednym rodzajem muzyki mniej się interesuje jednym więcej ale moge o sobie powiedziec że jestem melomanem xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Lubie też połączenia różnych stylów muzycznych np: muzyka słowiańska z rapem :) nieźle to wychodzi xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Takie 'mieszanki' to chyba nie dla mnie... Ale tak z ciekawości posłuchałabym czegoś takiego ;] możesz podrzucić jakiś link? ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Tak jak mówiłam- to nie moje klimaty :) Ale dzięki za linka ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Witam wszystkich po banicji :p wróciłem znowu(net zaczął działac) :p zanim zacznę się znowu normalnie udzielac na forum to trochę minie(muszę to wszystko ogarnąc);p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Jeśli ktoś łaskaw by spojrzec na mój temat.. opowiedział by mi ktoś w skrócie o zmianach w grze jakie zaszły? Naprawdę nie chce mi się całego forum czytac :p z góry dzięki :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

Aktualizacja była o ile zauważyłeś - w skrócie to by było na tyle :)
Dziś mają łączyć sąsiedztwa i ponownie uruchomić wieże pvp (od aktualizacji są ,,nieczynne") ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ajkhijdan

widzę że już mam nowych sąsiadów :p ale spadłem w rankingu z 4 na 33 miejsce :/
 
Do góry