Administracja FoE proszona do tablicy (znów)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Aktualnie należałoby się skupić nad pomysłami na usprawnienie interfejsu gry, bo na realizację jakiegoś z Waszych pomysłów odnośnie map kontynentów, jednostek, budynków itp to jeszcze będzie trzeba niestety poczekać.

Dlaczego Administracja o tym nas nie poinformuje oficjalnie, a nie produkujemy się i co z tego ... wielkie gów*** ;/
Skoro mamy usprawniać interfejs gry to Nas o tym poinformujcie bo puki co to Was (Team FoE) powinno się usprawnić by jednak bylibyście bardziej komunikatywni i nie unikali błędów czy też nie umywali tak szybko rączek ;/

Szanuję wiele osób ale nie szanuję osób na stanowiskach, które olewają graczy i traktują Nas jak pół mózgów. Zastanówcie się bo jak tak dalej pójdzie to z godnego uwagi projektu zrobi się skup złomu pikseli kolorowych.

Nie chcę być dla Was nie miły ale czy Was też nie denerwuje idąc do jakiegoś Urzędu czy Poczty i musicie borykać się z niekompetencją tam pracujących osób odsyłających Was od okienka do okienka czy też słyszeć co chwilę "niestety, nie możemy Panu/Pani pomóc".....

Proszę Was jak i wiele pewnie graczy wolałoby byście byli bardziej komunikatywni i jednak nawiązali z nami jakieś relacje, które zaowocowały by polepszeniem czy też usprawnieniem obsługi gry :)

Z poważaniem Apocalypto


Ps. I proszę mi nie pisać, że Wy też jesteście ludźmi i macie prywatne życie bo my również do nich należymy mimo to potrafimy się komunikować często i nie czekać na reakcję kilka dni czy nawet w wielu wypadkach brak tej odpowiedzi, a z Waszej strony to codzienność :)
 

DeletedUser5

Guest
Cóż, widocznie mamy taką codzienność :)

O wielu sprawach my również dowiadujemy się nie od razu, staramy się jednak wszystko opracować najlepiej jak się da, mimo wszystko, nie zawsze starcza nam czasu - to już takie małe rozwinięcie tego, że jesteśmy ludźmi i mamy prywatne życie, co właśnie powoduje braki w czasie.

Nie chcę być dla Was nie miły ale czy Was też nie denerwuje idąc do jakiegoś Urzędu czy Poczty i musicie borykać się z niekompetencją tam pracujących osób odsyłających Was od okienka do okienka czy też słyszeć co chwilę "niestety, nie możemy Panu/Pani pomóc".....
To dyskusja na długo, jednak w skrócie to jest tak, że wirtualnego świata nie da się porównać do realnego, bo wartości nie są niewspółmierne.
Wszyscy by chcieli, by ich świat rzeczywisty czy wirtualny, był idealny albo przynajmniej zbliżony do ideału. Tak i my byśmy chcieli, żeby wszystko działało jak należy, niestety uzbroiliśmy się w całe masy cierpliwości i czekamy.

Co do informowania oficjalnego - przecież informację napisałem na oficjalnym forum.
 

DeletedUser3

Guest
Kwestię wprowadzanych pomysłów poruszaliśmy już w osobnym temacie.
Tam też prosiłem, by nie zniechęcać się tym, że mała ich liczba jest wprowadzana, jak i podane zostały tego powody.

Myślę, że sprawa jest tam opisana wystarczająco. Tak naprawdę zawsze warto zgłosić dobrą ideę, bo na marne to na pewno nie pójdzie (bez obaw).

Dobrej nocy! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry