8 lat FoE - podziękowania

Fatherland

Książę
Hej :)

Ponieważ nie ma właściwego tematu w sekcji Komentarze, więc zakładam tutaj w Dyskusji.
Chciałbym odnieść się do Ogłoszenia o ósmych urodzinach FoE :)

Jako, że gram tutaj praktycznie od początku, bo mój start był na Arvahall dnia 8 maja 2012 a Polska edycja FoE ruszyła 3 maja oraz tak jak za pewne wielu weteranów gry co jeszcze w to grają i których serdecznie teraz pozdrawiam, mamy w pamięci sporo już wspomnień z tą grą i własną Gildią, jeśli ktoś ją ma tak jak ja;) Można by nie jedną książkę napisać, o tym co było i co się działo przez te osiem lat :) Zmieniała się gra i ludzie, zmieniali się również supporterzy i cały Team FoE w PL. W każdym razie, za pracę jaką wkładacie, już nie oceniając jej dzisiaj, absolutnie chciałbym szczerze Wam podziękować drogi Teamie PL, zarówno tym osobom których już z nami nie ma jak i obecnym ;) Wasza praca, bardzo często niedoceniana i krytyczna, mimo wszystko wnosi sporo i wielu z Nas ma za co też i Wam dziękować ;)

Dlatego dzisiaj dziękuję, za te 8 lat, za emocje jaką Developer gry dał Nam w Gildii tworząc tą grę i sprawiając, że mogliśmy się spotkać z tyloma wspaniałymi ludźmi, że mogliśmy się tyle również nauczyć ;) Godzin w grze nikt nie jest w stanie zliczyć, dlatego doceńmy to ile one mimo wszystko wniosły do Naszego życia i że to nie jest zasługa tylko komputera ;) tylko tego drugiego człowieka ;) Kwestie zarobkowe i spojrzenia na FoE jako Firma jest ważna a i owszem, ale nie zapominajmy że tytuł mimo wszystko jest jako gra społeczna ciekawy ;)

A to wszystko nie zadziało by się, gdyby nie ludzie, których poznaliśmy ;) Zarówno w Naszych Gildiach jak i tutaj na Forum i tych z Team FoE. Dlatego dziękuję, za to że mogłem Was poznać, tych w mojej Gildii jak i z poza, tych na Forum oraz tych z Teamu FoE :) I niech gra trwa! :) Dziękuję również za drobny gest w postaci małego prezentu od Team FoE PL na jutrzejsze urodziny światowego tytułu FoE :)

Pozdrawiam,
Tomek :)
 

marudna maruda

Szlachcic zagrodowy
No ja nie mam takiego stażu. Brałam z przerwami się teraz ruszyłam i mam zamiar tu dłużej pobyć. Też dzięki bo gra super ludzie też. No i najważniejsze.... Dzięki ekipie która to wszystko tworzy... Jesteście wielcy
 

HuanMing

Książę
Hej :)

Ponieważ nie ma właściwego tematu w sekcji Komentarze, więc zakładam tutaj w Dyskusji.
Chciałbym odnieść się do Ogłoszenia o ósmych urodzinach FoE :)

Jako, że gram tutaj praktycznie od początku, bo mój start był na Arvahall dnia 8 maja 2012 a Polska edycja FoE ruszyła 3 maja oraz tak jak za pewne wielu weteranów gry co jeszcze w to grają i których serdecznie teraz pozdrawiam, mamy w pamięci sporo już wspomnień z tą grą i własną Gildią, jeśli ktoś ją ma tak jak ja;) Można by nie jedną książkę napisać, o tym co było i co się działo przez te osiem lat :) Zmieniała się gra i ludzie, zmieniali się również supporterzy i cały Team FoE w PL. W każdym razie, za pracę jaką wkładacie, już nie oceniając jej dzisiaj, absolutnie chciałbym szczerze Wam podziękować drogi Teamie PL, zarówno tym osobom których już z nami nie ma jak i obecnym ;) Wasza praca, bardzo często niedoceniana i krytyczna, mimo wszystko wnosi sporo i wielu z Nas ma za co też i Wam dziękować ;)

Dlatego dzisiaj dziękuję, za te 8 lat, za emocje jaką Developer gry dał Nam w Gildii tworząc tą grę i sprawiając, że mogliśmy się spotkać z tyloma wspaniałymi ludźmi, że mogliśmy się tyle również nauczyć ;) Godzin w grze nikt nie jest w stanie zliczyć, dlatego doceńmy to ile one mimo wszystko wniosły do Naszego życia i że to nie jest zasługa tylko komputera ;) tylko tego drugiego człowieka ;) Kwestie zarobkowe i spojrzenia na FoE jako Firma jest ważna a i owszem, ale nie zapominajmy że tytuł mimo wszystko jest jako gra społeczna ciekawy ;)

A to wszystko nie zadziało by się, gdyby nie ludzie, których poznaliśmy ;) Zarówno w Naszych Gildiach jak i tutaj na Forum i tych z Team FoE. Dlatego dziękuję, za to że mogłem Was poznać, tych w mojej Gildii jak i z poza, tych na Forum oraz tych z Teamu FoE :) I niech gra trwa! :) Dziękuję również za drobny gest w postaci małego prezentu od Team FoE PL na jutrzejsze urodziny światowego tytułu FoE :)

Pozdrawiam,
Tomek :)

Bardzo ładnie powiedziane :) Też jestem tu od 2012 i szczerz dołączam się do życzeń i podziękowań :)
 

krzysw

Wicehrabia
ja jestem od 9.12.2012 r. no i też gram dalej, choć już nieraz miałem kończyć z różnych powodów. Dzięki za wszystko! :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9827

Guest
Fantastyczny pomysł, żeby włączyć te nagrody na pierwszym świecie, na którym człowiek się zaloguje po 10.30. Teraz mam premie na pobocznym świecie, gdzie ona mi do niczego nie jest potrzebna...
 

Azulena

Baron
Ja gram krótko, od lipca 2017 - też mam własną Gildię a w niej gra / grało wielu bardzo, bardzo fajnych ludzi.
Bardzo się cieszę z tego, że miałam okazję ich poznać, mam nadzieję, że będziemy grać razem jeszcze długie lata. Jestem z natury "długodystansowa", nie lubię kończyć gier, gdzie gram razem z innymi, nie lubię się rozstawać. :)

Za tę możliwość, grania razem z fajnymi ludźmi, dziękuję całej ekipie Forge of Empires.

Dla jasności - do samej gry mam masę zastrzeżeń, wiele rzeczy jest zbędnych, irytujących, przeszkadzających, a brakuje fajniejszych rozwiązań, brakuje chęci sprawiania Graczom przyjemności od czasu do czasu. Np. licznik "Fanklub FoE" to deczko mało, jak człowiek gra latami. :p

Ale mimo wszystko, naprawdę cieszę się, że tu trafiłam i nie dam się wystraszyć różnym amatorom cudzej produkcji oraz nietrafionym pomysłom twórców i aktualizacjom sprawiającym problemy. :p
Cieszę się, bo poznałam wiele fajnych osób, a niektóre z tych osób są naprawdę super. <3 :) Ludzi, bezinteresownie chcących pomagać, spotkałam tu więcej niż tych innych. ;)
I mam nadzieję na kolejne miłe spotkania z nowymi członkami Gildii, Znajomymi i Sąsiadami. :)
 
To i ja podziękuję. Różnie w grze bywało, raz wzloty, raz upadki i krótka przerwa, kiedy myślałam, że FOE mi się znudziło. Ale potem szybki powrót, bo chociaż gram od ponad 7 lat, to mi się nie nudzi. Wręcz powiem więcej - brakowałoby mi tego klimatu :)
 

astrotaurus

Hrabia
Mnie 8 lat puknęło 15 maja.
Grywam z różnym zaangażowaniem, ale niezmiennie się cieszę, że ta gra jest!
A że ostatnio mam trudny okres (tak ze 3 lata...) to nawet nie zauwazyłem, ze jakieś nagrody na 8-lecie byly i wcale mi to nie przeszkadza. :)
 
Do góry