[Wyprawy gildyjne] 5-ty Poziom Wypraw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17606
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za 5-tym poziomem Wypraw Gildyjnych?


  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser17606

Guest
Kto jest za tym żeby wprowadzić piąty poziom Wypraw Gildyjnych?? Ale jeśli chodzi o nagrody nie powinno byc tam żadnych monet młotków twarzy i reszty rzeczy mało wartościowych. Powinny być np ulepszenia budynków eventowych tarasy studnie, np jeszcze budynki do japońskiego ogrodu, do pałacu maharadży itd... I ten poziom powinien być już tylko dla najbardziej zaawansowanych graczy i ta rozgrywka nie powinna być liczona do Mistrzostw Gildi.
 

ZjemCię

Wójt
Od dawna o nim marzę :D
Nagrody to już niech sobie devsi ustalają - ale niech będzie coś trudnego chociaż a nie jak do tej pory na auto wszystko do samego końca :D
 

DeletedUser11629

Guest
Ta, pomysł pomysłem, ale na 133% będzie się wliczał do mistrzostw, nawet nie marzcie, że nie. A nagrodami będą monety, młotki, wieże zwycięstwa i - w najlepszym wypadku - buteleczki z boostem. Bo to najbardziej pożądane rzeczy i graczom śnią się po nocach tysiące planów do Reliktów, pińcet buteleczek z 5% boostem do monet i ze 100 wież zwycięstwa w inwentarzu.

Więc ja jestem na nie, nie będę wydawać prometu i ori na 5 poziomie, żeby dostać taki szajs. I nie mówcie, że nie będę musiała - otóż będę, bo ten poziom będzie się wliczał do mistrzostw.
 

DeletedUser

Guest
sam nie wiem
z jednej strony moze byc ciekawie - z drugiej znaja cinno dowala takie trudnosci ze przejsc tobedzie wyzwanie i w nagrode marna kasa albo do dupy mlotki...
jezeli nagrody beda tylko i wylacznie:

- towary - minimum 1000 szt
- PR - minimum 100
- diamenty - minimum 100 (maxymalnie ile jest w skrzyni na 4 etapie)
- podejscia - przynajmniej 8 szt - podejsc mozna by wygrac maxymalnie 16 szt.

inne nagrody nie mialyby kompletnie sensu i celu - bo na co komu w wirtualnej jakies 1kk kasy czy mlotkow? to sa grosze i to marne
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
przestałem bawić się w wyprawy, bo twarze i wrota, których posiadam już dziesiątki mogę odstąpić devsom aby sobie wytapetowali swoje skyboxy, więc piąty poziom zwisa mi i powiewa
 

DeletedUser18754

Guest
Ogólnie mogliby nagrody pozmieniać w wyprawie, bo ciągle ten sam szajs leci. Jestem za piątym etapem, ale jak nie będzie się liczył do mistrzostw gildyjnych i musiałyby być na prawde super nagrody.
 

DeletedUser19209

Guest
V etap.
Należy ustalić czy od jakiejś konkretnej epoki dostępny np. epoki postępowej oraz ten etap musiałby być wyjątkowo b.trudny
 

DeletedUser

Guest
rozszerzenie terenu - ale w calosci - 2 sztuki /
V etap - max 10 do wygrania - potem zamiana na 100 diamentow
niespodzianka - o ile dziala jak studnia zyczen lecz wszytko co daje studnia x2

wiecej zastrzezenn nie mam
 

DeletedUser

Guest
@legenda wojownika - nie doczytales calego.
rozszerzenie terenu - ale w calosci - 2 sztuki / V etap - max 10 do wygrania - potem zamiana na 100 diamentow
 
Do góry