3 uwagi dot. gry

  • Rozpoczynający wątek Desolace
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Słuchajcie 1 sprawa kiedy toczymy bitwę na polu i na dole mamy ten pasek czyja kolej. Po najechaniu na obrazek, na mapie podświetla się na czerwono, która to dokładnie jednostka. Niestety czasem się zdarza, że to okienko z informacjami po najechaniu zasłania obraz i nie widać gdzie dokładnie ta jednostka stoi a jak walczymy z kilkoma takimi samymi to mi osobiście ciężko rozróżnić, która jednostka na pasku gdzie jest na terenie.

2 sprawa.. wszyscy praktycznie walczą włócznikami i procarzami. Na def raczej każdy daje x8 włócznik i większość w sumie też atakuje graczy włócznikami. To jest bez sensu bo nie idzie obronić wioski. Atakujący bez problemu rozwali Twój def sterowany przez komputer. Wychodzi na to, że najlepiej nie zostawiać wojsk w obronie wioski bo i tak je rozwalą.

3 sprawa to wieża pvp. Coś tam chyba jest nie tak z tymi rankingami bo jakiś koleś jest teraz na 1 miejscu ma 19k pkt a pisze, że aktualny mistrz to ktoś inny, który jest chyba na 10 miejscu.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Może wstaw jakieś screeny dla Administracji, żeby rozjasnić twoje uwagi.
Jak wiesz to jest to Open Beta(produkt nie gotowy), więc zdarzają się takie błędy/problemy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Ad 1
Zgłosimy ten problem, może coś uda się zrobić, np przezroczyste okienko, albo kliknięcie na jednostce na pasku pozostawi zaznaczenie jednostki na mapie na 2-3 sek - okaże się.

Ad 2
Wszyscy tak walczą, bo mało kto ma już lepsze jednostki, które są droższe i dłużej się szkolą :)
Rozwiązaniem problemu jest posiadanie lepszych jednostek, bardziej obronnych, np strzelająca - już nawet 4 sztuki takich jednostek potrafi rozbić 8 jednostek przeciwnika zanim on dojdzie do naszych jednostek. Można też nie zostawiać jednostek do obrony, trzeba się jednak liczyć tym, że stracimy coś z produkcji.

Ad 3
Wieża PvP: ranking ten zależy od wygranych bitew i pokonanych jednostek a nie od pkt miasta (czyli pkt za zbieranie złota i zaopatrzenia).
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Ja wiem od czego zależy ranking w wieży PvP, ale na wszystkich kontynentach jest ten błąd. Osoba, która jest na dolnym miejscu jest aktualnym mistrzem. Wchodzisz w wieże i masz 1, 2, 3, 4... miejsce a w okienku mistrza. To chyba logiczne, że osoba z 1 miejsca powinna być mistrzem a tak nie jest.

Co do jednostek na obronie - nie zostawianie ich na defie da atakującemu mniej punktów jak wygra (bo walczy z 2 pikami) niż jak wygra z Tobą gdy masz 8 pików.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Z tym aktualnym mistrzem to jest tak, że w tym okienku widnieje nick gracza, który w poprzednim miesiącu miał pierwsze miejsce.
W poprzednim miesiącu jeszcze nikt nie wygrał więc na każdym kontynencie jest inna osoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Mistrzem obecnie jest ten kto pierwszy podbił ten teren z wieża PVP. Miedzy innymi Ja się nie chwaląc na lewo i prawo
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

nie chwaląc się będę następnym mistrzem :)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

Ja poki wszedlem na wieze w kolejnej prowincji a tam pusto i jeszcze 7 dni pozostalo do roztrzygniecia...
Sterowanie w sumie jest ok, jakos nie wpadlo mi w oko cos flustrujacego poza błedami wyskakujacymi na przyklad po zakonczonej walce...
 

DeletedUser147

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

pusto, bo jest to wieza z turnieju dla epoki żelaza :) nikt zatem niema u Ciebie na kontynencie epoki żelaza jeszcze odkrytej :)
nie chwalac sie bede mistrzem na moim kontynencie w brązie ( juz za 2 dni :D ) i prawdopodobnie w żelazie, do ktorego wejde za pare minut :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

pusto, bo jest to wieza z turnieju dla epoki żelaza :) nikt zatem niema u Ciebie na kontynencie epoki żelaza jeszcze odkrytej :)
nie chwalac sie bede mistrzem na moim kontynencie w brązie ( juz za 2 dni :D ) i prawdopodobnie w żelazie, do ktorego wejde za pare minut :D

Ja mam zbadaną epokę żelaza, a wieża jak jest pusta tak stoi pusta :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

hmm.. ja za 10 minut zrobie epoke żelaza. moze dopiero sie pojawi na tej liscie ktos, kto zdobedzie jakies punkty, dzieki armii z epoki żelaza? niemam pojecia, taka moja teoria :D albo poprostu niedopracowanie wersji beta :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

punkty do "wieży z epoki zelaza " zdobywa się używając wojsk "z epoki żelaza". Gdzieś to napisane było.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: 3 uwagi dot. gry

czyli dobrze kombinowalem :d kurde to 18 winiaczy mnie dzieli tylko od tego :d duzo, zwazywszy na to, ze niemam terenu z winogronami :(
 
Do góry