23:43

  • Rozpoczynający wątek ZerdPL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wylogowałem się i żadna siła nie zmusi mnie grać dalej. Powodzenia tym co trwają jak trwa tv TRWAM.
 

DeletedUser1724

Guest
No cóż kolega najwidoczniej myślał, że jego rację są ponad wszystkich :( Szkoda no ale jak miał nam psuć nerwy i humor to może i dobrze, że odszedł :D Ale ja i tak wiem, że wróci :)
 

DeletedUser

Guest
Dobry hejter nie jest zły. Oby takich jak najwięcej! :D

Strielok miszczo ;D

Zerd wrócisz tu ;)
 

DeletedUser426

Guest
Pytanie z innej beczki. W czwartek mam rozmowe kwalifikacyjna na studia , powiedzcie mi co mam im wcisnąc ? :D
 

DeletedUser2097

Guest
No cóż kolega najwidoczniej myślał, że jego rację są ponad wszystkich :( Szkoda no ale jak miał nam psuć nerwy i humor to może i dobrze, że odszedł :D Ale ja i tak wiem, że wróci :)
Dobrze prawicie mości Apocalypto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Wracając do tematu to nie wiem czy tą godzinę i datę zapisać w kalendarzu jako przełomowe wydarzenie mojej obecności w FoE ??? ^^ Jak radzicie ?? xD
 

DeletedUser426

Guest
Tą date ogłosiłbym pierwszym oficjalnym świetem świata FoE
 

DeletedUser1724

Guest
Haha nie zwróciłem uwagi na jeden szczegół, a mianowicie spójrzcie sobie na czas napisania postu z czasem nazwy tematu :D

Nie mam pojęcia jak On to zrobił ale wylogował się jak pisze o 23:43, a temat powstał o godzinie 23:46 :p Normalnie mamy tutaj do czynienia z siłami wyższymi.... :p
 

DeletedUser3

Guest
Zatem przykro nam, że tracimy gracza. Dziękujemy i zapraszamy do innych gier InnoGames!
 
Status
Zamknięty.
Do góry