.13 co sadzicie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser740
  • Data rozpoczęcia

czy 0.13 jest krokiem do przodu czy wstecz?

  • wprowadza więcej dobrego niż złego

    Głosy: 4 22,2%
  • wprowadza więcej złego niż dobrego

    Głosy: 10 55,6%
  • nie mam wyrobionego zdania na ten temat

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser740

Guest
Mamy nowa aktualizacje i nowe tematy do dyskusji...
Jak na razie to plusow oprucz bonusu zadnych nie widze, a wrecz przeciwnie sa minusy juz...
Ale po kolei ....
Dodaj znajomego to nowa zakladka, byloby calkiem fajnie gdyby nie okienko "dodaj znajomego" w polu innych sasiadow lub gildii. Juz wczesniej 6 osob to bylo troche malo, gdy w gildi ponad 50 a teraz o jedno pole mniej, zamiast poprawic, pogorszyli czyli nic nowego :)
Po drugie, odswiezenie strony powoduje opcje powtorzenia walki... moje jednostki sa ranne jak byly wroga odnowione...
albo wszystkie sa bez zmian albo wszystkie zdrowieja .... znow minus dla naszych kochanych programistow...
czy zgadzacie sie ze mna? Co Wam sie podoba lub nie w nowej wersji?
 

DeletedUser

Guest
Ja jeszcze tylu byków nie znalazłem.

Pojawił sie ponownie błąd dotyczacy balist. Atakując jedną z lokacji wczesnego średniowiecza uzyłem balist. Gdy przeciwnikowi została jedynie katapulta a w moim przypadku przyszla pora na ruch balistą. Niezaleznie w jaki sposób wykonuje nia ruch ( opuszczam kolejke, strzelam, przsuwam) wyskakuje komunikat o zabronionej operacji i błędzie a program wywala mnie z bitwy i pyta, czy chce dalej walczyc ( i tak w koło maceju).

Aktualizacja sprzed kilku tygodni to naprawiła a obecna znow wprowadziła tego "zonka"
 

DeletedUser1724

Guest
No cóż ja zauważyłem puki co jeden gigantyczny błąd w tłumaczeniu w nowej zakładce "Znajomi" ^^ Klikając na "Zaproś" wyskakuje nam okienko z trzema zakładkami i tutaj masakra.... Jako iż to Polska wersja więc wydaje mi się iż powinno być wszystko przetłumaczone, a tutaj opis zakładki "Zaproś znajomych" i "Link zaproszenia" są po angielsku :p Nie żebym go nie znał ale jam jest Polak więc po Polsku bym to jednak wolał mieć :D
 

DeletedUser740

Guest
kolejny blad, to niby mialo byc ze jak ustawi sie pasek z "osoba" to ma tak zostac pomimo wejscia w inny ekran, efekt ? jak bylo tak jest, atak na koniec listy sasiadow, rzuceniem okiem na mozliwosc rabunku i jestesmy na poczatku listy sasiadow a nie na koncu ...
znow przewijanie ekranow do ostatniej walki ...
 

DeletedUser

Guest
Witam. Muszę się bardzo gryźć w język, by nie pisać słów które najchętniej bym powiedział po tej aktualizacji :mad:. Cała ta aktualizacja to jedno wielkie zabełtanie w kotle i nic więcej. Znów zabełtana lista sąsiadów, to po pierwsze. Dodawanie znajomych... potrzebne jak "umarłemu kadzidło", to po drugie. Po trzecie, ziółka :mad:. Wywaliłem ładną kasę na diamenty (ale oki, moja sprawa), kupę złota i narzędzi na wojsko i budynki, mieszałem jak szewc skórą żeby wszystko pomieścić bo wreszcie mam w podbitym księstwie bonus kamienia. A dzisiaj po tym czymś o numerze 0.13 dostałem ziółka w miejsce bonusu kamieni. Chcecie to mnie zbanujcie ale zapytam dosadnie. Na jaką cholerę mi one? Co ja diler jestem? Niema ulepszonego budynku kamieniarza - Oki może to i dobrze. Ale bełtanie z bonusami na mapie które już zdobyłem to kopniak prosto między nogi. A przy następnej aktualizacji co? Zamiast bonusu szkła będą stokrotki lub zamiast złota marchewka?
 

DeletedUser

Guest
Nie ma sensu się produkować, team i tak nie odpisze. Krytyczne słowa są omijane, udają, że ich nie ma. Mam też wrażenie, że dział błędy został zarchiwizowany po to, aby nikt nazbyt krytycznie się nie wypowiadał na temat bubli w grze.
 

DeletedUser

Guest
Powinni upuścić ceny w ,,IS" . Jest drogo za sms za około 50 zł nic nie da się nadal kupić , no według mnie chore z deka. Co dalej ? Tłumaczenie przede wszystkim , tak jak wyżej kolega napisał nie patrzą na krytykę ponieważ nie umieją jej przyjąć :)
 

DeletedUser1724

Guest
Tutaj powinien zostać zmieniony sposób aktualizacji gry o poszerzenie jej o głosowanie przez graczy. Gotowy projekt aktualizacji pierw powinien zostać przedstawiony na forum, gracze mieliby możliwość zagłosowania czy ta aktualizacja się im podoba, co by w niej zmienili ewentualnie poprawili i w następnym etapie jej dopracowanie.... Bo nie wieże, że inne Państwa, inni gracze z różnych narodowości są za wprowadzaniem rozwiązań, które wprowadzają więcej złego niż dobrego ale przecież mamy programistów, którzy unoszą się dumą i myślą, że to co wprowadzają jest super, a tym samym jest do bani....

Tutaj po prostu nie liczy się głos gracza....
 

DeletedUser

Guest
no coz pozostaje jedynie zgodzic sie z przedmowcami i znow miec nadzieje ze nastepna aktualizacja przyniesie jednak cos dobrego

polowicznym plusem tej aktualizacji (choc @mariaiwojtek moze sie ze mna nie zgodzic) jest wprowadzenie nowych surowcow co wyeliminowalo dublowanie bonusow ktore nic nie dawalo
 

DeletedUser437

Guest
Ja jestem natomiast ciekawy, kto był na tyle bezczelny żeby tego bubla wystawić pod głosowanie na najlepszą grę przeglądarkową ???!!!
 

DeletedUser740

Guest
momencik jaka gre? przeciez to WERSJA BETA , czyli jeszcze nie gra .... :) :D
Czyz nie tak ? Jesli sie myle, to prosilbym o wyprowadzenie mnie z bledu, najlepiej kogos z Teamu ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
momencik jaka gre? przeciez to WERSJA BETA , czyli jeszcze nie gra .... :) :D
Czyz nie tak ? Jesli sie myle, to prosilbym o wyprowadzenie mnie z bledu, najlepiej kogos z Teamu ....

hehe to też właśnie jest najciekawsze przecież tą grę z krwi i kości nie można nazwać jak jest w niej tyle dziur, że krety mogą się schować ^^
 

DeletedUser3

Guest
Mogę jedynie powiedzieć, że zapraszamy do zgłaszania błędów w supporcie: http://support.innogames.de/login?game=foe&lang=pl

Wiemy, że one występują, ale występować będą (specyfika tego typu rozwijania oprogramowania). I także sukcesywnie będą poprawiane.
Tak samo, wiele się będzie jeszcze zmieniać (np. wspomniane surowce na mapie), bo od tego właśnie jest beta (o czym również wspomniano). Po to ją mamy, by w pełnej wersji nie robić już zmian mocno ingerujących z rozgrywkę.

Pozdrowienia! :)
 

DeletedUser740

Guest
oczywiscie, jesli tylko beda bledy to sie tam zglosze, ale co zrobic z tymi nieudanymi poprawkami, ktore dzialaja od wersji .13 ?
ich chyba nie mozna tam zglosic?
 

DeletedUser3

Guest
Wszystko można zgłosić. Support jest po to, aby Wam, w miarę skromnych możliwości, pomagać :).
 

DeletedUser1724

Guest
Wszystko można zgłosić. Support jest po to, aby Wam, w miarę skromnych możliwości, pomagać :).

Bryfft zapraszam Cię do tablicy w moim kolejnym temacie skierowanym w Waszą stronę, a więc w stronę Team-u FoE :) Osobiście uważam iż Ty w sumie jesteś częściej aktywny niż Ci Twoi podwładni, którzy odpiszą raz na ruski rok, a więc zastanawiam się jaką Oni w ogóle funkcję pełnią oprócz świecenia rangą ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry