Wyniki wyszukiwania

  1. Mężczyźni vs Kobiety

    1001
  2. Mężczyźni vs Kobiety

    1004
  3. Mężczyźni vs Kobiety

    1021
  4. Mężczyźni vs Kobiety

    1021
  5. Mężczyźni vs Kobiety

    1020
  6. Mężczyźni vs Kobiety

    1009
  7. Mężczyźni vs Kobiety

    1008
  8. Mężczyźni vs Kobiety

    1008
  9. Mężczyźni vs Kobiety

    1008
  10. Mężczyźni vs Kobiety

    1001
  11. Mężczyźni vs Kobiety

    1002
  12. Mężczyźni vs Kobiety

    1002
  13. Sojusz Rebeliantów

    Gildia Sojusz Rebeliantów zaprasza aktywnych Graczy! Poszukujemy aktywnych Graczy ceniących sobie dobrą współpracę. Staramy się pomagać sobie na każdej płaszczyźnie (rusztowania, handel i tak dalej), wspomagamy również Graczy z niższych epok w celu szybszego rozwoju. Ułatwiamy wymianę Punktów...
  14. Zmiana w statystykach Kryształowej willi

    Kto Ci powiedział, czyje i jakie głosy popieramy, a czyje nie? Przykro mi, że odnosisz się do wypowiedzi, której nawet nie chce Ci się przeczytać, bo ważniejsze jest wylanie żółci (która nie jest niczym innym, jak "hejtem"). Napisałam wyraźnie, że wręcz się wielokrotnie "awanturowałam". Skoro...
  15. Zmiana w statystykach Kryształowej willi

    yakii, kilka stron wcześniej pisałeś, że nikt nie ma pretensji do nas, jako do obsługi polskiej wersji językowej gry twierdząc, że przekazujemy to, co dała nam "góra" itp itd. Dosyć mocna zmiana stanowiska teraz. Temat ten nie dotyczy naszej działalności dla polskiej wersji FoE, a zmiany, o...
  16. Wyprawa na Marsa ale co z Księżycem ?

    A mnie tam ciekawi, czy projekt Mars One ma szansę na zrealizowanie ;) I czy nasi polscy kandydaci będą do końca na tyle zdeterminowani, by walczyć o bilet w jedną stronę (co przeraża, ale i ekscytuje).
  17. Chciałabym sprzedać plany pereł.

    Planami do Pereł możesz handlować, jeśli masz powtarzające się kawałki. Należy wtedy zaznaczyć dwa kwadraty, w których masz przynajmniej po dwa plany (albo jeden, w którym znajdują się minimum trzy takie same kawałki) i wymienić na jeden losowy do tej samej perły. Handlować planami można tylko w...
  18. pakiet armii w spec. ofercie

    Jednostek nigdy nie można ulepszać, czy to zależnych, czy niezależnych. Zyskują one procenty do ataku i obrony dzięki postawieniu odpowiednich Pereł Architektury, czy specjalnych budynków, a to pozwala zwiększyć ich podstawowe wartości. Włócznik jednak na zawsze pozostanie włócznikiem itd ;)...
  19. Dzienne podsumowanie

    Podsumowanie trwa sekundy, najlepiej właśnie odświeżyć grę, jeżeli jesteś podczas jego przeprowadzania zalogowany. Umożliwi to zebranie potencjału z Galerii Sław.
  20. Przenoszenie budynków na inne światy

    "Obracacza" budynków nie będzie, bo nie mówiąc najprościej, nie mają one tyłów ;) No i na tym polega cały bajer, żeby się napocić przy narzuconych wymiarach budynków i wszystko ładnie poupychać. Tutaj właściwie powinniśmy dyskutować o przenoszeniu budynków pomiędzy światami :)
Do góry