Wyniki wyszukiwania

  1. Mirko69

    Pytanie o naliczanie oporu na GPC

    Po 11 latach grania pytam dlaczego gracze są oszukiwani na każdym kroku? Nie będę sięgał daleko. Przed chwilą świat A nabiłem 81 oporu robiąc 354 walki. Budynki były na min 80% 80% w tym przypadku to 400 walk
  2. Mirko69

    Błędy, błędy, błędy.

    Nie można się zalogować, zdobić zadania, negocjacji i tak dalej. Kurde 11 lat temu nie było tyle szajsu. Nie można zlikwidować to co niepotrzebne żeby system miał łatwiej? Po co powiadomienie o nagrodach przy zbiorze z miasta? Nie jest to co wyjątkowego w takim razie to dniówka a nie jakaś...
  3. Mirko69

    Kant w evencie.

    Dlaczego trafiając w evencie x2 a potem odsłoń 2 system odkrywa dwie a nie cztery nagrody?
  4. Mirko69

    [Inne] Podnoszenie epoki budynków eventowych

    W ostatnich czasach wzrosło znaczenie bonusów dla armii ofensywnej. Gracz najczęściej nie podnosi budynków do epoki do której przeszedł bo wiader ma mało albo przekłada to na inną okazję. Innym powodem jest to, że musi wejść di Wiki i sprawdzić czy podniesienie danego budynku do aktualnej epoki...
  5. Mirko69

    [Inne] Okno Dialogowe

    Tyle lat a nadal nie można spokojnie przeczytać wiadomości. Jak cofnę dialogi i czytam to wyrywa mi z łapy i wraca na aktualnie opublikowany tekst. I tak non stop. Co się cofnę i zacznę czytać to za chwile mi wyrywa i na początek. Siedem lat tak się męczę i tysiące graczy podobnie. Czasu...
  6. Mirko69

    [Budynki] Wygląd Ratusza.

    Po wejściu do wyższych epok musimy patrzeć na jakieś bąbelkowate paskudztwa np Arka. Czy nie można byłoby chociaż Ratusz pozostawić taki jak nam się podoba, wybrany z epok wcześniejszych? Przecież nikt nie rozwala Ratusza np w Chojnicach czy Mławie żaby postawić gargamela.:))
  7. Mirko69

    Surowce

    Witam! Uważam, że surowce zbyt szybko tracą znaczenie a powinny nie tracić nigdy. We współczesności czy epoce jutra są jakieś współczesne bajery a przecież nadal pozyskuje się drewno bo papier, naturalny budulec, czy chociażby uzyskiwana z celulozy wanilina zastępująca wanilię czy sama celuloza...
Do góry