Wyniki wyszukiwania

  1. Mirko69

    Kalendarium 11-23

    1) 18.11.1853 2) 27. 11. 8p.n.e. 3) 1.11. 1893
  2. Mirko69

    [Jednostki] Sortowanie jednostek

    Łotry są dostępne tylko w pierwszej walce. W miarę ilości walk jest coraz więcej rannych i łotry przesuwają się w prawo. Walczę kilkaset walk i mam totalny bajzel. Obrona miasta jeśli jej nie zlikwiduje potem czołgi czy to pojedynczo czy pod cyfrą potem ranne czołgi i wreszcie zdrowe łotry też...
  3. Mirko69

    Pytanie o naliczanie oporu na GPC

    Nie mam nic przeciwko nabiciu 81 oporu na 81 walkach jeśli następnego dnia na 81 walkach nabije 0 oporu. To jest chyba rachunek prawdopodobieństwa czy może coś nowego na potrzeby gry? Jeśli jest na coś 40% szans to chyba zgodnie z rachunkiem powinno być 4 na 10. Uprzedzając nie ma w opisie ,,nie...
  4. Mirko69

    Pytanie o naliczanie oporu na GPC

    Po 11 latach grania pytam dlaczego gracze są oszukiwani na każdym kroku? Nie będę sięgał daleko. Przed chwilą świat A nabiłem 81 oporu robiąc 354 walki. Budynki były na min 80% 80% w tym przypadku to 400 walk
  5. Mirko69

    Mini wyzwania - dyskusja

    Najpierw blablanie jakiegoś Barana potem blablanie Waszego Zespołu. Zero info co to za event. Czyli to samo co zawsze: zbierz 6 mln kasy albo młotków albo innych śmieci albo bardziej wk...urzajace? postaw 5 budynków czy zrób łapankę na 20k ludzi albo uśmieszków a za to dostaniesz młotki, kasę...
  6. Mirko69

    [Inne] Lista zebranych towarów - zmiana po aktualizacji

    Jest tez powiedziane, ze lepsze jest wrogiem dobrego i można to dwojako rozumieć I nie poprawiaj jak zaczynasz psuć. W wielu przypadkach dotyczy to gry. A poprawić można chociażby nazwy bo debilizm niektórych sięga szczytu ale z tego co wyżej napisano wynika, że mogą być bardziej debilne.:)))))
  7. Mirko69

    Błędy, błędy, błędy.

    Nie można się zalogować, zdobić zadania, negocjacji i tak dalej. Kurde 11 lat temu nie było tyle szajsu. Nie można zlikwidować to co niepotrzebne żeby system miał łatwiej? Po co powiadomienie o nagrodach przy zbiorze z miasta? Nie jest to co wyjątkowego w takim razie to dniówka a nie jakaś...
  8. Mirko69

    Błąd w grze

    I nie tylko to. Nie mogę zrobić zadań i wielu innych podstawowych czynności. Znowu grzebią w ustawieniach. Przestaliby robić co kilka dni te popaprane aktualizacje bo wynika, ze informatyków maja słabych skoro zawsze te same błędy. A potem napiszą żeby pousuwać ciasteczka, które i tak zaraz wcisną.
  9. Mirko69

    [Inne] Kary dla boterów

    Bez znaczenia czy na GvG czy GPC. Wywalić konto na zawsze. Jakie drugie szanse? Won i po problemie. Jak chcą ich utrzymać bo dobrze płacą to stworzyć im świat i wywalić do niego niech się tam botują.
  10. Mirko69

    Wersja 1.260 - komentarze

    Dynda mi to i powiewa. Jedynym widocznym efektem aktualizacji jak zawsze będzie spowolnienie gry i jakieś inne dziwne zachowania. Np. mój czołg 1500/1300 zostanie pokonany przez taki sam czołg 120/120 jednym strzałem. Pisałem o likwidacji tablic informacyjnych z zegarem odliczającym czas do...
  11. Mirko69

    [Inne] Kary dla boterów

    Każdy kombinator powinien zostać wywalony ale FoE musiałoby zacząć chyba od siebie bo kantują aż oczy bolą.
  12. Mirko69

    Kant w evencie.

    Dlaczego trafiając w evencie x2 a potem odsłoń 2 system odkrywa dwie a nie cztery nagrody?
  13. Mirko69

    Grupowanie jednostek - komentarze

    Hans przedtem miałeś jakąś liczbę danych jednostek teraz masz 1 zbiorczą i rannych. Ranni sa porozwalani po całym inwentarzu. Zrób ze 100 walk na polach wymieniając rannych a potem w wyścigu o sektor odszukaj tą jedną ikonkę ze zdrowymi łotrami. Powodzenia ale trzeba mieć coś pod ręką na nerwy i...
  14. Mirko69

    Grupowanie jednostek - komentarze

    Kiedyś napisałem do Supportu żeby nie reperowali jak zaczynają psuć. Jeszcze się nie zdarzyło żeby coś zrobili i zrobili to dobrze.:)))) Najciekawsze, że Support to starzy gracze i pewnie testują to jako pierwsi. Skoro nie oponują i dziadostwo przechodzi to znaczy, że nie mają nic do gadania...
  15. Mirko69

    Grupowanie jednostek - komentarze

    Kolejna lipa. A po kiego to komu? Wszyscy dążą do Pól i do walki. Pogrupować pod jedna ikoną wojsko danego rodzaju i wywalić rannych w osobna grupę żeby się podczas wyscigu nie platali pod nogami. Mam tysiące czołgów i dziesiątki tysięcy łotrów bo nimi walczę w Przyszłości. I w czasie wymiany...
  16. Mirko69

    [Walki] likwidacja obozów oblężniczych na polu chwały

    Jest mniej obozów i jest mniej walk. Coraz więcej ludzi jest zniechęconych do Pól. Zabranie czegoś albo obniżenie % spowoduje, że walczących będzie jeszcze mniej. Cały czas są kombinacje żeby osłabić graczy. Wiem po sobie. Od początku Pół moja moc wzrosła o 100% a opór praktycznie nabijam ten...
  17. Mirko69

    Nowa osada kulturowa, osada świętej Częstochowy

    A w Kościele taca na której byłby napisany nr konta do Ojca Rydzyka
  18. Mirko69

    Kalendarium

    Równie dobrze można wylosować kogoś z grupy nadsyłającej zgłoszenia bez żadnych odpowiedzi. Szukanie odpowiedzi w Wikipedii to zbędna strata czasu.
  19. Mirko69

    Dlaczego na arenie PVP pokonuje mnie dużo słabsze wojsko?

    A jak będziesz miał jednostki z kamuflażem to też się nie dziw jak przegrasz bo komputer w Twoim imieniu zrobi wszystko żebyś przegrał.:)) W tym przypadku Twoje jednostki mające kamuflaż postawi na polach gdzie kamuflaż stracą a swoje ustawi tak, ze będą zakamuflowane. Ja się nie zdziwię nawet...
  20. Mirko69

    Wersja 1.225 - komentarze

    Jaki sens dyskutować o funkcjonalności czegoś czego jeszcze nie ma. Może lepiej o tym co by tu jeszcze..... W wiosce Wikingów aby puścić budynek do pracy trzeba zamknąć menu budowy. Kiedyś chyba tego nie było. No i ogromna tablica z zegarem wraz z paskiem postępu dla upływających sekund...
Do góry