Wyniki wyszukiwania

  1. NUMER 3

    Karnawał 2019 - dyskusja

    No niestety i ja do tej pory nie wygrałem nic oprócz jakiś zbędnych rzeczy zalegających w inwentarzu. Chyba będzie miał on ode mnie miano najgorszego eventu.
  2. NUMER 3

    Karnawał 2019 - dyskusja

    No to ludziska, szykować pieniążki na diaksy :D
  3. NUMER 3

    Halloween 2018 - komentarze

    Nowych poziomów cmentarza nie ma ale to dobrze że są bo brakuje mi ostatniego. Jeśli chodzi o sam event to zawsze lubiłem event halloweenowy ale jeśli chodzi o nagrody to nawet spoko choć mogli zrobić też ulepszenie czarnej wieży
  4. NUMER 3

    Błekitna Galaktyka a zbiory

    I jeszcze pytanie... czy to podwaja również zbiory z budynków eventowych np. Pałcu czy Czarnej Wieży??
  5. NUMER 3

    Błekitna Galaktyka a zbiory

    I ja też to zauważyłem np. dzisiaj dostałem 2 podwojenia z 5 i po zebraniu wszystkich zbiorów okazało się że nie mam tych 3...
  6. NUMER 3

    Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    No cóż, wiadomo że ci co uzbierali całość to będą zadowoleni a reszta będzie kląć ale podsumowując event tego typu że nagrody główne możemy uzyskać jedynie z losowania i czystego szczęścia to i zadania powinny być łatwe a mianowicie chodzi mi o to, że nie powinno być zadań typu opracuj...
  7. NUMER 3

    Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    I nie wydałem diamentów na lampiony bo dla mnie ceny diamentów są chore w stosunku do tego co mogę za nie kupić.
  8. NUMER 3

    Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    raz wydałem 50 diamentów żeby szybciej odkryć mapę bo miałem problem ze zrobieniem zadania z przejęciem sektorów za pomocą negocjacji i byłem sporo do tyłu a potem po prostu wystrzeliłem z zadaniami i uzbierałem sporą ilość lampionów i tak jakoś mi wpadały ulepszenia. Liczyłem dzisiaj na wygraną...
  9. NUMER 3

    Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    Szczęście u mnie się skończyło bo póki co nic nie wygrałem ale i tak się tym nie martwię bo będę miał pełny zestaw :)czekam tylko na ostatnie zadanie żeby wygrać gong mądrości. Ale fakt faktem mogli by dawać lepsze "poboczne" nagrody.
  10. NUMER 3

    Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    hmm... tak jak narzekałem na event karnawałowy, który w końcu nie okazał się najgorszy bo osiągnąłem 6 poziom mostu tak o wiosennym evencie nie mogę powiedzieć złego słowa. Aż dziwi mnie że niektórzy mają taki problem z trafieniem w główną nagrodę. Ja trafiam za pierwszym - drugim razem. Raz mi...
  11. NUMER 3

    Wersja 1.122 - komentarze

    Dzięki że wprowadziliście "cień pod srebrnikami". Ułatwi mi to z pewnością rozgrywkę.
  12. NUMER 3

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Nie wiem czy to nowość (może się zbłaźnię :p) ale czy zauważyliście że eventowy ogród japoński ma dopisane "poz. 1" przy każdym budynku? czyżby była możliwość w najbliższym czasie na podniesienie go na wyższy poziom?
  13. NUMER 3

    Karnawał 2018 - dyskusja

    a ja dzisiaj miałem takiego farta że ustrzeliłem 3 poziomy mostu na 4 strzały :D w jednym z tych strzałów miałem pakiet motywacji..czyli mój most na dzień dzisiejszy może osiągnąć 6 poziom
  14. NUMER 3

    Karnawał 2018 - dyskusja

    Ale szanse jednak powinny być większe na zdobycie takich ulepszeń. Dzisiaj dostępne są znowu ulepszenia w skrzynce i np. w moim przypadku na 3 losowania wylosowałem znowu ten beznadziejny kanał wenecki x2 i jedną świątynie wiedzy (to chyba na pocieszenie), no to sorry ale w takim układzie...
  15. NUMER 3

    Karnawał 2018 - dyskusja

    czekam aż w skrzynce znowu będzie do wygrania ulepszenie... może tym razem się uda :p
  16. NUMER 3

    Oceaniczna przyszłość

    Oceaniczna przyszłość
  17. NUMER 3

    Karnawał 2018 - dyskusja

    5 skrzynek i 5 kanałów weneckich ;/ Wniosek: Takie ewenty ze zdobywaniem poziomów są jedynie dla ludzi którzy wydają kasę na diamenty
  18. NUMER 3

    Niewolnicy

    moim zdaniem zły pomysł bo ci gracze którzy są w niższej epoce będą tylko nękani przez tych co są wyżej i jedynie będzie to wkurzanie się (tych słabszych) niż czerpanie przyjemności z gry.. jestem na NIE
Do góry