Wyniki wyszukiwania

  1. Statystyka w FoE - dyskusja

    I 50% szans na wygranie, Tak albo Nie :D
  2. Zlot Inno roz

    Czy ktoś z GRACZY zamierza się wybrać na zlot w tym roku? Bo nie wiem czy mam się zastanawiać, jak widać terminy będą podane tak szybko żeby czasem nikt nie dojechał. No ale może jest jakiś chętny?
  3. Feedback ?.?

    Dostał ktoś takie okienko po ang z nazwą feedback z pytaniem jak się podoba foe czy tylko ja mam takie omamy ^^ Teraz mnie powiadomił komunikat ze mam kiepskie 'lacze' oczywiście po ang i czy chce wyłączyć animację miasta ^^ Co to jest? Tak zostanie ?
  4. Dostaliśmy pr czy nie?

    Świąteczno jajcarskie pytanie, jako że zmiana czasu była, skontrolował ktoś czy pr za 1h w plecy dostane czy raczej nie? ^^
  5. [Inne] Wyświetlanie planów pereł w inwentarzu

    W naszej grze jest coraz więcej pereł tym samym ich plany gromadzą się w inwentarzu. Wszystko jest fajnie do czasu aż jakieś perły wykluczymy, nie chcemy ich stawiać, a plany się zbierają. O ile fajne jest segregowanie pereł względem zapełnionych pól planowych, to po zebraniu powinna sie nam...
  6. Znaczek dźwięku?

    Od jakiegoś czasu mam w Firefoxie znaczek dźwięku tz głośniczek z falami, na zakładce z grą. W grze mam wszystko wyłączone od jakoś 4 lat, czyli od początku ;) Dorobił się i nie wiem jaki i po co. Nic nie znaczy bo dźwięku nie ma, ale denerwuje. Jak włączę dźwięk w grze i wyłączę znika, żeby...
  7. Wymiana pr między światami na czacie

    Nie wiem czy ktoś się zainteresował, ale ostatnio co wejdę na czat jest oferta wymiany miedzy światami. Już nie wspominam ile banów za to poleciało ale wymieniający sie dalej zachwalają system. Ty moje pierwsze pytanie czy suport może posiedział by na czacie i wyłapał, pobanował i skrócił o...
  8. Brak nowego drzewka miłości, czy to już nowy trend?

    Wiem, rozpoczynam błahą dyskusje na temat różowego drzewka, ale jak można było tak leniuchować żeby nie dorysować gałązki i inicjałów na drzewku i dać graczom nowe, lepsze, tak żeby event miał budynek specjalny! A nie dać pędzel żeby sobie listki odmalować w tym roku. Po co ja w poprzednich...
  9. [Inne] Kupowanie PR za młotki

    Przy dyskusji o nowym rankingu, zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie ma kupowania pr za młotki. Opcja kupowania za złoto jest od początku, młotki zostały pominięte, o ile na początku jest spory problem z produkcją tych dóbr (złoto, młotki) to z biegiem czasu pomnażają się one niesamowicie. Ile...
  10. [Zadania] Przeniesienie poszukiwacza skarbów

    Jako że gram na rożnych monitorach, tym samym różnych calach, dostrzegam pewne problemy z wyświetlaniem zadań, zwłaszcza podczas eventów. W tym evencie mamy dodatkowo 2 "kwadraciki" z zadaniami w tym jeden oddzielny do losowania. Jest tam jeszcze poszukiwacz skarbów, 3 zadania stałe i pokazują...
  11. Ilość planów po dodaniu nowych pereł?

    Hej, czy tylko ja obserwuje ogromny spadek planów z motywacji? Nie mam jeszcze pereł z Przyszłości jestem ciekawa czy po ich postawieniu jest lepiej. Jakie są wasze obserwacje?
  12. [Walki] Pominięcie "podgląd sektora"

    Na GvG gdy klikniemy na sektor który nie jest nasz, mamy 3 opcje, przegląd sektora, profil gildii oraz gildia w rankingu. Na tym etapie jest wszystko fajnie, jednak gdy walczymy już w danym sektorze proponuje żeby od razu przeskakiwało na podgląd sektora. Logiczne jest że jak walczę o zdobycie...
  13. [Handel] Handel Masowy

    Przy ostatnio poruszanym temacie handlu, wpadłam na pomysł ulepszenia samego sposobu handlowania. Mianowicie w tej chwili możemy wystawić tysiące ofert 10 za 10 surowca, bo się nam tak podoba. Wg mnie jest to bez sensu... Gracze wciąż chcą zmiany opłat za handel między graczami a 10 za 10...
  14. Temat spotkaniowy 2015

    Czy ktoś jedzie na zjazd? Dostałam z pracy wychodne ale zostały praktycznie same pokoje podwójne lub więcej, może sie do kogoś dokoptuje :) Do tego mam do przejazdu pół Polski Jak by ktoś leciał z lubuskiego lub okolic z wolnym miejscem to również z chęcią się dosiądę, jak nie to zawsze są...
  15. [Zadania] Nowy wygląd okienka- zmiany

    Jak juz proponowałam w komentarzach do aktualizacji, przydałaby sie zmiana tła praktycznie co epoka. W epoce kamienia zadania pisane na kamieniu, brązu na glinianym, w żelazie może być ten papirus, we wczesnym taki ładniejszy zwijany papier, w rozkwicie nie wiem w książce?, jesień również do...
  16. [Gildie] Rozbudowanie opcji Skarbca

    Od jakiegoś czasu mamy super opcje skarbiec w naszej gildii! Wszystko fajnie jednak jak sie zastanowimy skarbiec służy jedynie GvG, po co on osobom, gildiom nie uczestniczącym w GvG? Dlatego myślę nad rozbudową opcji skarbca, do głowy przyszedł mi pomysł żeby gracze mogli ze skarbca dostawać...
  17. Druga perła epoki jutra i innych epok.

    Epoka jutra została ogłoszona 16.04.15 wprowadzona 21.04 i do dziś nie ma w niej elementu podstawowego każdej epoki czyli 2 perły. Minęły 2 miesiące, mimo że wiemy jak ma wyglądać perła to zaginęła ona gdzieś w otchłani ciemności, kolejna aktualizacja bez niej, zapowiedź eventu perły brak...
  18. Dlaczego nie ma dyskusji o 1.53????

    j. w.
  19. LVL pereł.

    Dziś coś mi wyszukiwarka nie służy, była tu taka rozpiska pereł powyżej 10 lvl i nie mogę znaleźć...
  20. Win 10 bezpłatnie?

    Hej wyskoczyło mi okienko do rezerwacji win 10 bezpłatnie... Ktoś się orientuje w tym temacie?
Do góry