Wyniki wyszukiwania

  1. czym różnią się światy na jakich grają gracze?

    Wiesz... Ja się zastanawiam czy aktualnie budynki eventowe które dają już tyle procentów i innych bajerów nie są lepsze od niektórych pereł na poziomie racjonalnym... Drzewo wielkiej miłości z wspaniała historia w tle (można było kogoś utopić) Ale tak ładnie podsumowując, takie światy...
  2. czym różnią się światy na jakich grają gracze?

    Mechanika musiała by się zmienić, od procentu ataku w obronie zaczynając. Ale o jakich pr rozmawiamy jak dawno dawno temu ja nie dałam rady rozbudować pereł do 10 poziomu bo zajmowało to tyle czasu zostały mi dwie ostatnie i wprowadzono poziomy powyżej. Co i tak nie zmieniło faktu bo nie było...
  3. czym różnią się światy na jakich grają gracze?

    Wiek, nazwa, ekipa... Szkoda w sumie że FoE nie ma takich pomysłów jak plemiona czyli powiedzmy świat z perłami do 10 poziomu albo wcale bez nich <3 Już to kiedyś pisałam że ciekawe to by było.
  4. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Nie zaprzeczam, ale jak sami również zauważacie są tam inne symbole... Dla systemu komputerowego inne symbole równa się inna nazwa. Jak wspominałam rozumiem jako człowiek wasze uwagi, ale dla komputera wszyscy jesteśmy różnymi symbolami i nie ma dwóch takich samych wg jego działania. Idąc mimo...
  5. Rekrutacja do Zespołu Forge of Empires

    Czy olanie, znaczy że nie było żadnej odpowiedzi, czy chodzi o brak możliwości pomocy?
  6. [Gildie] GVG

    Pomysł jako całość nie, częściowo dlaczego nie.
  7. [Gildie] Wyrzucenie z map GvG

    Prosić zawsze można:shame:
  8. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Jeżeli piszesz posty w których prosisz się o usunięcie, to skąd zdziwienie że znikają? Nie mam koleżanki w supporcie która mogłaby usunąć mój post, nawet tego nie wymagam. Usuwają mi je zazwyczaj koledzy (tacy koledzy właśnie ehhh) Określenie wszyscy kojarzę, ale stwierdzenie było że nie wiem...
  9. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Nie usuwam niczyich postów z forum. Pomijając inne tam słowne przepychanki, nawet jakbym wiedziała to i tak nie odpowiem. Jest równoważne z 'nie możemy informować o kontach innych nich Pańskie' albo 'nie możemy informować o ewentualnych konsekwencjach jakie ponosi gracz łamiący zasady gry'...
  10. Testy A/B

    Eeee tam, nie ma rzeczy niemożliwych ;) Chociaż w danym przypadku bardziej pasuje mi, nic mnie już tutaj nie zaskoczy :shame:
  11. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Dużo pytań, bo dużo się również od nas wymaga. Niestety ale czasami mam wrażenie że trzeba być alfa i omega. Od znajomości prawa zaczynając, przez znajomość gry, po pierwsza pomoc kończąc. Dlatego system rekrutacji zadaje dużo pytań. Jak i zmusza do rozmowy z nami, to nie raz, nie dwa... Nie...
  12. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Nie wiem ile to jest wszyscy. Nic nie przypisałam, bo ja nie dyskutuje nawet o sprawie, bo o samym konkretnym przypadku nie mogę rozmawiać. Dlatego ogólnikowo odpowiadam i nie wiem co się wydarzyło w danym przykładzie. Nie wiem co gracz pisał... A jak bym wiedziała to nie odpowiem.
  13. Event drużynowy 2022 - komentarze!

    Zwłaszcza w polskim języka mam wrażenie komunikujemy się jakimiś sentencjami, przysłowiami i tekstami których nie idzie przetłumaczyć bez półgodzinnego monologu skąd to się wzięło. A z ostatecznym to true.
  14. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Heh, ten tego... To dobrze że blokada była, kontakt był szybki i udało się z nami rozmawiać? Każdy może się pomylić, ja nie twierdzę że każda blokada jest pewna, słuszna i prawilna jak to mówiła młodzież. Staram się jedynie przekonać że działamy i reagujemy, na pytanie jak się odwołać...
  15. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Na serio, problemy z respektowaniem zasady dotyczącej słownictwa są sprawdzane na bieżąco. A każde zgłoszenie jest weryfikowane.
  16. [Perły Architektury] Perła lub premia bonusu do GPC

    Prawdą jest że chyba żadnego pomysłu z perłami z naszego forum nie zrealizowano. Troszkę jak pomysły co dalej z epokami. Ale to możliwe że duża część propozycji perłowych jest przesadzona.
  17. [Perły Architektury] Perła lub premia bonusu do GPC

    Ostatnio jesteście na tym dziale tacy nie przyjaźni ;) Ja nie mam zdania, możliwe że sam pomysł zyska po zmianie zasad gpc bo przy aktualnych jestem przeciw.
  18. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Już to gdzieś omawiane było, że jak każdy inny pomysł można zamieścić w dziale pomysły. (A może tam już jest bo gdzieś to czytałam niedawno)
  19. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    To jak wspomniałam sprawy nie znam, ale może jak przestał pisać znaczy że jednak była reakcja. W przypadku czatów jest reakcja dosyć szybka. Ale odradzam sprawdzać.
  20. Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

    Tylko tam nie ma supportu, to są te stanowiska powiązane z RoDo. Chyba RoDo wymusza stworzenie takiego stanowiska (nie dam ręki obciąć) więc napisanie tam jeżeli jest to pytanie o dane, nie powinno skutkować odesłaniem do nas. No chyba że mają jakieś zasady że jak nie rozumieją to przez nas to...
Do góry