Wyniki wyszukiwania

  1. Iselut Soldar

    Dinegu: Potrzebuję Szukam planów

    Witajcie, poszukuję planów kilku pereł, część z nich jest niepopularna, więc znalezienie ich jest zwyczajnie trudne. Chętnie wpłacę na 1.9 lub więcej, na dowolne miejsce, w następujące perły: - Latarnia z Faros - Strażnik Żywiołów - Latająca Wyspa - Gaja - Wyrocznia Delficka. Jeśli ktoś posiada...
  2. Iselut Soldar

    Gildia Krew lub Złoto zaprasza

    W naszej Gildii handel idzie na całego. Kawior, szampan, śledzie z beczki, Czapka z daszkiem, hełm niemiecki, Zegar z turbo cyferblatem, Kałasznikow z termostatem. Nóż, dziczyzna, sześć granatów, Maść na szczury dla wariatów... PRÓG PRZYJĘCIA - 500 000 punktów i epoka wczesnego średniowiecza...
  3. Iselut Soldar

    Rekrutacja do gildii Krew albo Złoto

    Chciałabym serdecznie zaprosić aktywne osoby do dołączenia do naszej gildii! Krew albo Złoto to wieloletnia gildia, do niedawna znana jeszcze jako TYLKO HANDEL. Oczyściliśmy nasze szeregi z nieaktywnych graczy, nie spełniających wymogów, zostawiając tych, którzy czerpię przyjemność z gry i...
  4. Iselut Soldar

    [Walki] Przycisk masowego dodania/usunięcia jednostek

    Rozpoczynając nową walkę większość z nas patrzy na skład wrogiego wojska. Pół biedy, jeśli jest on przez kilka walk podobny i nie trzeba zmieniać własnego składu. Gorzej, gdy jednak co drugą walkę pojawiają się inne jednostki, zupełnie inne ułożenie, itp., w związku z czym i my musimy zmienić...
  5. Iselut Soldar

    Dinegu: Potrzebuję Kupię tkaninę z epoki żelaza

    Jak w temacie, kupię większe ilości tkaniny. Tak 5000-8000. Płacę w PR lub towarami z wyższych epok, do ustalenia. Świat D, zainteresowanych zapraszam na priv.
  6. Iselut Soldar

    Dinegu: Potrzebuję Towary na kosmiczny transporter

    Dzień dobry, na świecie D wystawiłam na targ trochę ofert na towary potrzebne do postawienia kosmicznego transportera. Wszystko uczciwe, oferuję towary z Marsa. Jakby ktoś chciał pomóc i coś wymienić, zapraszam. Mogę dopłacić w PR, jeśli uprzednio się do mnie napisze i się dogadamy. Chętne osoby...
  7. Iselut Soldar

    Zaginiona królewna

    Mam takie pytanie, może głupie, ale nurtuje mnie od pewnego czasu. Nie pamiętam już w której epoce, ale do grona doradców dołączyła królewna Myciena. Posiedziała z nami jakiś czas, po czym w którejś z kolei epoce zniknęła. I tak doszłam do połowy Wirtualnej, a jej nie ma. Czy jeszcze kiedyś się...
  8. Iselut Soldar

    Wioska zimowa

    Mam takie pytanie, jakie jest najlepsze ułożenie wioski zimowej, zakładając, że ma się tylko po 1 budynku? Jest 5 budynków, które wymagają połączenia z 4 innymi, oraz 4 budynki wymagające 3 takie połączenia. Nijak nie mogę tego dopasować, żeby mieć z tego pełną korzyść.
  9. Iselut Soldar

    Towary i językowy maszkaron

    Wchodzi sobie człowiek na Targowisko, chce wystawić ofertę, ale nie wie ile ma towarów, więc sprawdza. I co widzi? Ano, że ma sztucznych łusek czy pereł ilość X. Brzmi ładnie. Ale za to widzi też, że ma beton papierowy X, algi X, itd. Już gorzej. Skoro mam pewną ilość sztucznych łusek, pereł...
  10. Iselut Soldar

    Kogo odwiedziliśmy w Tawernie

    Tawerna, jakkolwiek interesująca, moim zdaniem ma pewien minus. Odwiedzanie innych. Klikamy w krzesełko przy portrecie znajomego i wchodzimy. U jednej osoby zasiądziemy przy stole, u innej nie ma miejsca, więc chcemy wrócić później. Ale tych znajomych mamy 80. Ktoś pamięta u kogo już był, a u...
  11. Iselut Soldar

    Bonusowe rozszerzenie terenu [może kiedyś]

    Powiem tak - ostatnie dni spędziłam na planowaniu swojego miasta pod epokę postępową. Liczyłam ilość zaopatrzenia i monet jakie mam teraz (budynki z przemysłowej), a ilość jaką mogę mieć gdy zmodernizuję miasto. Przy planowaniu doliczyłam rozszerzenia terenu, których jeszcze nie zdobyłam (3 z...
  12. Iselut Soldar

    Powiadomienia o otrzymanych punktach

    Witam! Wpadłam na pewien pomysł dotyczący powiadomień. Mianowicie, do istniejących obecnie, a pojawiających się (aż za) często powiedomień o tym, że ktoś nas odwiedził i zmotywował coś, dodałabym powiadomienie o otrzymanych od kogoś punktach rozwoju, które dana osoba dała nam do Perły. Może dla...
  13. Iselut Soldar

    Jak się bronić, żeby wyrządzić szkody

    Witam! Chciałabym zapytać Was co powinnam wystawić, żeby przeciwnicy (najczęściej z epoki przemysłowej, czasami z dużym bonusem ataku i obrony) ponosili jak największe straty? Nie zależy mi szczególnie na obronie miasta, bo wiem, że co bym nie wystawiła, to ktoś zawsze tę obronę przełamie. Po...
Do góry