Wyniki wyszukiwania

  1. Hikari36

    Twój typ osobowości

    Ostatnio natknąłem się na bardzo ciekawą stronę, na której można wykonać test i przypasować siebie do jednego z szesnastu typów osobowości :) Wszystkie typy są bardzo szczegółowo opisane, do każdego można znaleźć podstrony o relacjach z innymi, przyjaźni, mocnych i słabych stronach...
  2. Hikari36

    [Zgłoszone] Bezpośredni handel

    Witam! Kiedy otwieramy czat, często widzimy na nim masę wiadomości z prośbami o pilną wymianę surowców, np. "Pilnie potrzebuję Xszt Ytowaru" , "Ma ktoś Y" itd. Kiedy chcemy komuś takiemu pomóc (lub sami poszukujemy takiego towaru) rozpoczyna się żmudna procedura, która przy wolnym internecie...
  3. Hikari36

    [Badania] Zwiększenie limitu PR możliwych do zebrania

    Witam! W wersji 1.29 wprowadzono zmianę, dzięki której można zebrać PR do już pełnego paska, czyli mając 10 punktów można zebrać z Perły dodatkowe, załóżmy 5, bez konieczności wydawania tych 10. Jednak jak dla mnie - niewiele to zmieniło. Codziennie mam do zebrania Punkty z Pereł, Ratusza...
  4. Hikari36

    War of Drangons - MMORPG

    Witam! Słyszał ktoś o tej grze? http://www.warofdragons.pl/ Może ktoś grał i chce się podzielić opinią? :) Sama gra produkcji rosyjskiej (firma Mail.ru) ma już około 9 lat, w wersji polskiej dostępna od prawie 5 lat. Fabuła osadzona w fantastycznym świecie Feo na dwóch kontynentach...
  5. Hikari36

    Numerek (pozycja) koło nicku w wiadmości Gildii [+]

    Witam! Jak wiadomo, Gildie istnieją po to, aby sobie pomagać, np.: poprzez motywację, rozbudowę Pereł. Myślę, że w wielu Gildiach krążą wiadomości z prośbą o natychmiastową restaurację, zdjęcie rusztowań z Pereł czy koniec poziomu jakiejś Perły. Jestem świadom tego, że istnieje sposób, aby...
  6. Hikari36

    [Zgłoszone] Handel - pole "wpisz" zamiast listy towarów

    Witam! Jak wiadomo, wraz z kolejnymi epokami będzie dochodzić coraz więcej towarów, a wraz z nimi lista towarów na rynku (Oferta/Potrzeba) będzie się wydłużać, przez co coraz trudniej będzie znaleźć odpowiedni surowiec (coraz szybsze przesuwanie listy). Mój pomysł ma dwa warianty: Wariant A...
  7. Hikari36

    GvG - odległość a zasoby wsparcia

    Witam! W poradniku na temat GvG jest napisane: oraz Nasza Gildia walczy tylko w epoce Jesieni, więc nie wiem, czy gdzieś sytuacja ma się podobnie. Otóż zgodnie z tymi informacjami, im sektory są dalej położone, tym mniejszy powinien być bonus. Tutaj natomiast widać, że sektor...
  8. Hikari36

    Wydarzenia - kolejna alternatywa [+]

    Witam! Jak wiadomo, wielu graczy naprawdę irytuje wyskakujące okienko "Wydarzeń" z naszym kochanym Generałem Griviusem. Niektórzy chcą być informowani na bieżąco, ale jednocześnie chcą się pozbyć tego okienka. Oto mój pomysł: U góry na pasku dodać możliwość wyświetlania najnowszych...
  9. Hikari36

    [Inne] Ikonka Perły przy avatarze - lista

    Witam! Może pomysł zacznę od tego, jak jest obecnie: Ikonka Perły przy avatarze gracza ( szary budyneczek pod kopertą ) pokazuje napis, że gracz ma co najmniej jedną PA, a po kliknięciu w nią - przenosi nas do miasta. Po ponownym - na jedną Perłę gracza, kolejne kliknięcia nie dają już...
  10. Hikari36

    Warszawska ruletka, czyli zabawa w kotka i myszkę :rolleyes:

    Witam! Cóż, to jeden z moich pierwszych felietonów, więc słów krytyki bardzo chętnie wysłucham :) Wszelkie prawa zastrzeżone - proszę nie kopiować, powielać czy co tam :p Za górami, za Sosnowcem, było sobie piękne miasto – Warszawa. Jak to w Polsce, miasto piękne, ale problemy...
  11. Hikari36

    Powiadomienie o edycji

    Witam. Na samym początku - szukałem, ale nie znalazłem podobnego pomysłu :) Moim pomysłem jest dodanie powiadomienia na poczcie forumowej, gdy moderator dopisze coś do naszej wiadomości. Teraz niestety ciężko jest sprawdzić i szukać swoich postów, czy ktoś gdzieś nie dopisał...
  12. Hikari36

    [Zgłoszone] Szybsze kupno PR [ Handel/Perły]

    Witam! :) Myślę, że mój pomysł nie jest jakąś super zmianą zbytnio ingerującą w grę :) Jeżeli wchodzimy w okienko badań, to mamy możliwość przejścia do paska z PR i ich kupna. Mój pomysł polega na tym, aby wprowadzić także taką możliwość na aukcję i Perły. Jeżeli ktoś jest graczem eko...
  13. Hikari36

    Usprawnienie "szeptu" na czacie.

    Witam Nie wiem czy taki temat był już napisany, ale wyszukiwarka niczego nie znalazła ;> Obecnie, chyba jedyną opcją do rozpoczęcia szeptu z jedną osobą jest zaproszenie go przez czat ogólny. Czasami to denerwujące, ponieważ musimy pisać do niego wiadomość, my lub on napisać coś na...
  14. Hikari36

    Masowe przenoszenie

    Witam Ja mam tutaj taki mały pomysł dla osób, które mają mnóstwo dekoracji, a także mało czasu. :) Otóż mnie na przykład męczy przenoszenie dekoracji jedna po drugiej, jedna po drugiej .... A innych, którzy chcą grać, męczy brak czasu. Czemu nie wprowadzić by w opcjach budowy opcji "Masowe...
Do góry