Wyniki wyszukiwania

  1. trupek1000

    Kalendarium 08-21

    K A L E N D A R I U M Poruszając się w czasie zmierzamy tylko w jednym kierunku, kolejne dni przynoszą kolejne rocznice zdarzeń przeszłych. Czasem pompatycznych, czasem zabawnych, czasem smutnych. Pora na kolejna odsłonę. Pytania jak i możliwość udzielenia odpowiedzi (będzie ona moderowana...
  2. trupek1000

    Kalendarium 08-21

    K A L E N D A R I U M Poniżej pytania tej edycji: 1. Throgal, Kapitan Żbik, Yans. Pamiętacie te komiksy? Kiedy urodził się ich rysownik? 2. Niby z pleśni, a jednak uratowała wiele żyć. Powtórnie odkryta w 1928 jak głosi legenda w skutek bałaganu. Kiedy urodził się autor tego odkrycia? 3...
  3. trupek1000

    [Poradnik do gry] Zestawy

    Zestawy to specjalne budynki zapewniające dodatkowe bonusy, jeśli przylegają do innych budynków z tego samego zestawu. Przynależność budynków do zestawu określa ikona zestawu ( na przykład dla zestawu Ogrodu Japońskiego) wyświetlana w inwentarzu: Działanie Bonusów Jeśli budynek przylega do...
  4. trupek1000

    Zwiększenie ilości punktów dzięki Arce

    Zastanawiam się nad pewną kwestią. Arka powiększa nam obecnie nagrody za wkład. Czasami zdarza się, że otrzymujemy dajmy na to 31 punktów. Co dzieje się z tym jednym punktem? Bo jak wiadomo nie ma paczek jednopunktowych, do paska też się nie dodaje. Gra jakoś zapamiętuje te pojedyncze punkty i...
  5. trupek1000

    Zadanie "Arcydzieło"

    Witam wszystkich, dostałem dziś zadanie arcydzieło, które wymaga sprzedania domu z obecnej epoki oraz zapłacenia 50 sztuk towarów luksusowych. Nagroda jest ukryta. Ktoś to robił i się orientuje jaka to nagroda?
  6. trupek1000

    Usnięcie konta na jednym ze światów.

    Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość usunięcia konta na jednym wybranym przeze mnie świecie. Mam konta obecnie na wszystkich 5, ale dajmy na to chciałbym sobie jeszcze raz od zera na którymś zacząć. Gdzieś na forum się przewijało, że można w tej sprawie pisać do suportu, ale nie wiem, czy...
  7. trupek1000

    Czołem FoE - trupek1000

    Witam wszystkich graczy FoE, choć na forum jestem od grudnia to jakoś do tej pory nie rzucił mi się w oczy temat powitań, nie wiem jak to zrobiłem. Jako, że nigdy nie wiem co o sobie powiedzieć, to ograniczę się tylko do tego, że na imię mi Piotrek, studiuję w Krakowie i gram na świecie B, na...
  8. trupek1000

    Cenzura na czacie.

    Tak dziś rozmawiając na czacie zauważyliśmy ciekawą rzecz, postanowiłem aż o nią zapytać... Dlaczego czat cenzuruje wiadomości, które zawierają litery www? Wpisując samodzielnie jest ok, ale jak się wpisze np "www.", albo "awww", jak chciał kolega, to wyrzuci cenzurę jakbyśmy przeklinali...
  9. trupek1000

    Błąd wewnętrzny przy próbie wejścia do skrzynki odbiorczej w grze.

    Czy komuś jeszcze przy próbie otworzenia skrzynki w grze wywala błąd wewnętrzny i odświeża grę? Bo nie wiem, czy to tylko moja przypadłość i mam zgłosić to, czy może ogólne problemy.
  10. trupek1000

    Limit znajomych

    Witam, podobno limit posiadanych znajomych w sumie wynosi 150 osób, jednakże mam 141 znajomych i ludzie mi piszą, że przy próbie zaproszenia mnie dostają komunikat, iż nie mogę posiadać więcej znajomych, czy to normalne? Gdzie te brakujące 9 osób? Dodatkowo chciałem zapytać, czy jeśli osiągnąłem...
  11. trupek1000

    Latarnia z Faros a bonus do zaopatrzenia.

    Może źle szukałem, ale nie znalazłem na forum podobnego pytania, mianowicie chodzi mi o bonus z Latarni - niby jest napisane, że na pierwszym poziomie przez 40 zbiorów ma mi zwiększać zaopatrzenie o 60%, ale jakoś tego nie widzę. Na przykład ustawiam kowala na 5 minut, ma mi dać to 11...
  12. trupek1000

    Zadanie "Rozwesel Ich"

    Mam problem z zadaniem wymienionym w tytule, polegało ono na zapłaceniu 4444 monet, pod spodem nie była, jak to zwykle bywa, wyszczególniona nagroda. Kiedy zapłaciłem rzeczoną kwotę pojawiło mi się nowe okienko, mówiące coś w stylu, że to się bardzo opłacało i pod spodem był przycisk "Odbierz...
Do góry