Wyniki wyszukiwania

  1. trupek1000

    [Perły Architektury] Miejsce w perle dla członków Gildii

    Jak zostało wspomniane powyżej, zgodnie z zasadami działu każdy wątek powinien być opatrzony ankietą, zatem proszę o dodanie, w przeciwnym wypadku będzie zamknięty.
  2. trupek1000

    Najazdy Kwantowe

    Skoro wyjaśnione to zamykam.
  3. trupek1000

    rozszerzenie armii

    Kwestia wyjaśniona, zatem zamykam.
  4. trupek1000

    GVG ostatnie przeliczene

    Skoro GvG już zostało wyłączone to wątek zamykam.
  5. trupek1000

    Jaki sens ma ta nagroda

    Zasadniczo to wyczerpuje odpowiedź na pytanie z tematu, zatem zamykam.
  6. trupek1000

    ściema z tym złotym biletem na wildlife

    Popieram przedmówców w kwestii, że takie coś powinno zostać zgłoszone do supportu. My sobie możemy gdybać, a support może to faktycznie sprawdzić. Zatem skoro zgłoszenie już powstało to trzeba czekać na weryfikację, bo forum i tak nie pomoże w tej kwestii.
  7. trupek1000

    Przyspieszenie produkcji zaopatrzenia

    Skoro wszystko jasne to zamykam.
  8. trupek1000

    PC - gdzie jest lista wpłat w perły?

    Wszystko jasne, zatem zamykam.
  9. trupek1000

    Znajomi w ramkach.

    Powyższy post odpowiada na pytanie, zatem temat zamykam, żeby spamu uniknąć.
  10. trupek1000

    [Inne] zmiana punktacji na GPCH

    Zgodnie z zasadami działu każdy wątek powinien być opatrzony ankietą, zatem proszę o dodanie, w przeciwnym wypadku będzie zamknięty.
  11. trupek1000

    [Perły Architektury] Biblioteka Aleksandryjska

    Nie, nie jest. Zasady sprintu, które przytaczasz później są osobnym zbiorem tylko na konkretny okres czasu, w którym tenże sprint trwa, wtedy faktycznie nowe perły nie powinny być zgłaszane, ale normalnie takich ograniczeń nie ma.
  12. trupek1000

    [Inne] Rozszerzenia za diaxy szybciej dostępne?

    Ja aż tak bardzo nie byłem zaangażowany w przeglądanie pomysłów, ale też nie kojarzę nic takiego.
  13. trupek1000

    Prezent...

    Zawsze można napisać do supportu z pytaniem, czy prezent przyznało i co to ewentualnie było.
  14. trupek1000

    Problem z negocjacjami GPC

    Jak słusznie zostało zauważone, najlepiej będzie zgłosić się do supportu, bo tylko tam będą odpowiednie narzędzia, żeby to sprawdzić. Zbadanie tego przez forum jest raczej niewykonalne.
  15. trupek1000

    Pytanie do Pana trupka1000

    Nie jest mi znana polityka szefostwa w zakresie tego czemu FoE helper nie jest wspierane oficjalnie, bo do posta o takiej treści się odnosiłem.
  16. trupek1000

    Pytanie do Pana trupka1000

    O to już należy pytać InnoGames samo w sobie, polityka szefostwa w tym zakresie nie jest mi niestety znana.
  17. trupek1000

    Pytanie do Pana trupka1000

    Powtórzę jeszcze raz, że kontekst mojej pierwotnej wypowiedzi odnosił się do kwestii konfigurację narzędzia, które jest czymś, co zostało stworzone dla FoE, ale nie przez zespół InnoGames, zatem pytanie o to jak je skonfigurować jest trochę nie na miejscu na oficjalnym forum polskiej wersji...
  18. trupek1000

    Pytanie do Pana trupka1000

    Jako, że nie myli się jedynie ten, kto nic nie robi, przyznaję, że mogłem zatrzymać się na jakiejś przeszłej informacji co do tego jak traktować samego w sobie helpera, musiało mi umknąć, ze podejście do niego się zmieniło. Niemniej, jako, że sam kontekst mojej wypowiedzi, która to teraz jest...
  19. trupek1000

    Pytanie do Pana trupka1000

    Ale dalej nie jest to oficjalne narzędzie InnoGames, tylko produkt zewnętrzny, którego używa się na własne ryzyko. A skoro w żaden sposób nie jest z FoE powiązany, to też trochę nieszczególnie jego funkcje, zalety itp. powinny być na forum publicznym omawiane, skoro generalnie zespół w żaden...
  20. trupek1000

    Foe helper - ID

    FoE Helper jest dodatkiem zewnętrznego autora, niewspieranym przez InnoGames, zatem też trochę nie wypada o niego pytać na forum gry.
Do góry