Wyniki wyszukiwania

  1. krzysw

    krzysw

    15 prezentów
  2. krzysw

    CO SIĘ DZIEJE?????

    Przed chwilą były jakieś niezapowiedziane prace techniczne, przerwa w grze, a teraz gra tak muli że nic się nie da zrobić!!!!! Wytłumaczy to ktoś????
  3. krzysw

    Ignorowani gracze

    Mam pytanie - czy jest możliwość wyświetlenia listy ignorowanych graczy? Nie spotkałem się z czymś takim, a chciałbym sprawdzić kogo ignoruję, bo pamięć jest zawodna.
  4. krzysw

    Ranking wypraw

    Jak w temacie - jest gdzieś coś takiego? Chodzi mi o zestawienie gildii np z całego polskiego FoE, z uwzględnieniem trofeów za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca w wyprawach.
  5. krzysw

    Problem Opera

    Od jakiejś godziny nie mogę się zalogować do gry, rano wszystko chodziło normalnie, korzystam z Opery. Czy ktoś ma podobny problem czy tylko u mnie coś się stało?
  6. krzysw

    Problem z synchronizacją

    Skoro nie wiedzieliście o błędzie paska, to o tym też pewnie nie wiecie. Od dawna jest jakiś problem z synchronizacją, tzn: nie da się nic zebrać od razu po skończeniu produkcji, poszukiwacza itd. (tak do ok. 1,5 min). Jeżeli zbiorę coś w tym czasie, to albo jest błąd wewnętrzny, albo po...
  7. krzysw

    Strażnik Żywiołów

    Poszło już zgłoszenie do supportu, ale napiszę też tutaj :) Od wczoraj (odkąd podniósł się lvl strażnika żywiołów) zaobserwowałem błąd. Jest na poz. 12, po najechaniu na niego wskaźnikiem wyświetla że daje... 144 towary itd, wchodząc do niego jest dobrze, bo pokazuje że daje 72 towary (na...
  8. krzysw

    Arka

    Mam pytanie - czy da się gdzieś wyświetlić dokładnie ile nagród dostanę z rozbudowywanej perły po doliczeniu bonusu? Jeżeli się nie da to czy takie ułatwienie jest planowane? Mam wrażenie, że jak się wejdzie w taką perłę to wyświetla się tylko "podstawowa" ilość bez bonusu, a fajnie by było...
  9. krzysw

    Szept

    Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, jeżeli tak to przepraszam za spam, ale wg mnie powinna być opcja jakiegoś łatwego przejścia na szept z każdym użytkownikiem, żeby dało się inaczej niż tylko z czatu jak się wyświetli (chyba że się już da a ja nie wiem jak?)
Do góry