Wyniki wyszukiwania

  1. astrotaurus

    błąd zbiorów za diaksy na mobilu

    od paru dni przy zbiorach za diaksy okienko do wyboru czasu produkcji jest przykryte okienkiem z zebranymi fantami. I znika razem z tym okienkiem, więc produkcję młotków i produkcje specjalne trzeba teraz ustawiać ręcznie... to taka celowa innowacja, czy ja coś przegapiam?
  2. astrotaurus

    [Eventy] Eventy - animacja w głównym oknie gry

    Dla mnie ogromnie irytujące są te przeróżne strzałki (czy jak teraz - rękawice) , najczęściej kuriozalnych wręcz rozmiarów, nachalnie przypominające, że coś jest w evencie do zrobienia.. Nie każdy event chce mi się robić, a już na pewno nie na wszystkich światach. A tam gdzie robię to i tak sam...
  3. astrotaurus

    [Jednostki] Nowy widok przeglądu armii

    Wprawdzie na krajowych jeszcze tego nie ma, ale jest od jakiegoś czasu na becie. Moim zdaniem pokazywanie pojedynczo wszystkich chorych jednostek rozwala ideę skompresowanego przeglądu. Normalnemu graczowi nie jest potrzebny widok ogromnej ilości chorych z prezentacją kto jak bardzo jest chory...
  4. astrotaurus

    [Budynki] przemieszczanie terenów

    W całkiem wysokich epokach to niemal bez znaczenia, ale w niższych zauważam większą potrzebę tego. Tak czy siak chodzi o możliwość przemieszczania kawałków trawy. W ogóle, po prostu, albo choćby tylko w trybie przebudowy. Chyba sprawa jest jasna, nie wymaga jakichś specjalnych uzasadnień i reklamy.
  5. astrotaurus

    info o aktywności w grze

    na załączonym screenie widać jak półtorej godziny po publikacji wiadomości system informuje, że autora tego wpisu nie ma od dwóch dni w grze. Czy to jest aktualizowane co jakiś czas, dłuższy niż 1,5 godziny...? czy jak?
  6. astrotaurus

    problem z handlem ze znajomym

    Mam znajomka , którego ofek nie mogę zdjąć, bo w wiadomościach są na szaro, a na targu ich nie widzę. W jego perły mogę wrzucać bez problemu. Zakończenie znajomości i jej wznowienie niczego nie rozwiązało. Napisałem do supportu, ale może ktoś coś wie o jakimś ogólniejszym błędzie/problemie?
  7. astrotaurus

    [Perły Architektury] Blokowanie poziomów Pereł

    Chciałbym mieć możliwość zablokowania otwartego wcześniej poziomu Perły. Oczywiście mowa o poziomach wyższych niz bieżący i po kolei od najwyższego,a nie wybiórczo. Plany zużyte na odblokowanie poziomów też oczywiście przepadają. Jakiś dodatkowy koszt tej "operacji administracyjnej" w postaci...
  8. astrotaurus

    Automatyczne wsparcie

    Nie mogę znaleźć informacji o tym. Niektórzy ludzie na krajowych serwerach już to mają. Na becie też to było selektywne, nie wiem jak jest teraz... ktoś coś wie bliżej?
  9. astrotaurus

    pełnoekranowe efekty specjalne

    co to są "pełnoekranowe efekty specjalne"? mam toto w ustawieniach jako coś do wyboru aktywne/nieaktywne, a nie kumam co to w ogóle jest...
  10. astrotaurus

    mapy Jowisza

    ma ktoś mapy Jowisza? konkretnie interesuje mnie rozkład trofeów w poszczególnych prowincjach drugiej części mapy..
  11. astrotaurus

    problem z apką na mobilku

    Nie mogę zainstalować apki. Kilka dni temu pojawił sie komunikat, że trzeba zaktualizowac i od tametj pory bieda. Altualizacja nie udawała się, komunikaty "oczekuję", czy "pobieram", czy "instaluję" potrafiły wisieć godzinami bez efektu. Odinstalowałem apkę, bo pomyślałem, że może nowa...
  12. astrotaurus

    udział Pereł w rankingu gracza

    No właśnie. Poziom Pereł wpływa na ilość punktów rankingowych gracza. Czy ktoś się orientuje w szczegółach? Czy to idzie jakoś proporcjonalnie, liniowo od niskich poziomów Pereł z niskich epok do wysokich poziomów Pereł z wysokich epok? A może działa tu jakis klucz uznaniowy twórców? Czy są...
  13. astrotaurus

    [Wyprawy gildyjne] Zbieranie reliktów i jazdy mapy

    Chciałbym rezygnacji z pomysłu głupiej jazdy mapy do strzałki po każdym zebraniu reliktu. Może nie każdy potrafi do strzałki wrócić, dla takich możnaby zrobić przycisk "wyśrodkuj na strzałce". Można zrobić automatyczny powrót do strzałki po wyczyszczeniu mapy z reliktów. Zaś na pewno ciągłe...
  14. astrotaurus

    Bonusy pereł bojowych.

    Odkryłem niewiele dni temu (brawo ja!), że zeus, katedra i castel dają bonus do obrony w ataku, a terakota bonus do ataku i obrony w obronie. Czy jakaś dobra dusza oświeci mnie kiedy taka rewolucja nastąpiła? Wyszukiwarka forum jakoś nie chce mi podrzucić rozwiązań....
  15. astrotaurus

    [Inne] Informacje - bieżące i historyczne

    Generalnie w tej grze brakuje bazy danych, prostych danych, które chyba łatwo jest zaimplementować , i które zajmują mało miejsca. Choćby takie pierdółki jak historia gracza (rozpoczęcie gry, przejście epok, zmieniane nicki....) czy historia gildii. Albo info o zalogowaniu gracza.... Ok jest...
  16. astrotaurus

    zombie w PvP?

    zafrapowało mnie, że w pvp natykam się masowo na nicki, które nic kompletnie mi nie mówią (po 9 latach gry...). Sprawdziłem 10 nicków, z którymi miałem ostatnie walki. Jeden był mi znany i jego właściciel jest aktywnym graczem A gdzie ja głównie gram. Pozostałe 9 nicków nie występuje na żadnym...
  17. astrotaurus

    kiedy rocznica??

    Bombastycznie ogłoszono rocznicę gry w dniu 17 kwietnia. Tymczasem w tym samym dziale ogłoszenia jest wpis z 3 maja 2012 obwieszczający start gry i to jako open beta właśnie 3 maja. ja kiedyś się dowiadywałem w supporcie (bo dla użytkownika takie info nie jest w sposób prosty dostępne) i...
  18. astrotaurus

    Historia FoE

    Czy jest może gdzieś spisana? Po 8,5 roku gry troszkę się może pozacierać, troszkę pomieszać... ;)
  19. astrotaurus

    [Budynki] informacja o populacji w budynkach

    Choćby pod kątem zadań z liczbą ludności dobrze byłoby wiedzieć ilu darmozjadów gdzie się kryje. A tej informacji nie uzyskamy najeżdżając kursorem na budynek. Jest tam wszystko: co przy zbiorach, co po zmotywowaniu, co na stałe... lista bywa długa i tylko nie wiadomo czy i ilu ludzi budynek...
  20. astrotaurus

    Specjalne surowce z transportera kosmicznego

    Co to w ogóle jest...?
Do góry