Wyniki wyszukiwania

  1. astrotaurus

    błąd zbiorów za diaksy na mobilu

    ok, support potwierdził błąd, pracują nad nim. Trzymam więc kciuki i dziękuję wszystkim za uwagę
  2. astrotaurus

    błąd zbiorów za diaksy na mobilu

    niektórzy mówią, że tego nie mają.... napisałem do supportu, zobaczymy. Bo nie wiem czy warto odinstalować apke i zainstalować na nowo... grzebanie potem w ustawieniach na wszystkich światach... brrrr!
  3. astrotaurus

    błąd zbiorów za diaksy na mobilu

    od paru dni przy zbiorach za diaksy okienko do wyboru czasu produkcji jest przykryte okienkiem z zebranymi fantami. I znika razem z tym okienkiem, więc produkcję młotków i produkcje specjalne trzeba teraz ustawiać ręcznie... to taka celowa innowacja, czy ja coś przegapiam?
  4. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    Jasne! I już pisałem o tym wcześniej. Odpowiednie filtry, czy ignor i niech trolle robią sobie po milion ofert, nie mam z tym problemu.
  5. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    Tak ci się ulało? Bo w moich wypowiedziach podstaw do takiej insynuacji nie umiesz wskazać. Pisałem kilka razy, że spoko, że im nie żałuję... ile razy trzeba do ciebie mówić, żeby jeden raz dotarło? a jak się kupuje 100 mln surowca no to dopiero jest droga przez mąkę. chyba się, kuźwa...
  6. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    upppsss... pardon.... przedsiębiorców handlowych. co tu = trollom znajomi, sąsiedzi, gildia to circa 250 osób. Srednio pół strony na łebka. A przodujące łebki mają 100 razy przekroczona średnią. Nie załuje im, ale nie widze potrzeby ułatwiac im życia, żeby 1000 razy przekraczali średnią...
  7. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    trzymam kciuki za kontynuację!!! na targu 130 stron ofert, a z tego 115 to oferty 3-4 trolli. Jeszcze im ułatwiac zycie?!?! nie, nie, nie , nie nie..!
  8. astrotaurus

    Losowanie przeciwników PVP

    a fakt, nie zwróciłem na to uwagi... a czy logiczne jest uwzględnianie obrony przy ataku? wiesz... są logiki modalne, rozmyte, wielowartosciowe, czyli kombinowanie jak koń pod górę. trza napierniczać i tyle. :)
  9. astrotaurus

    Losowanie przeciwników PVP

    Trudno mi ocenić, bo nie znam logiki punktacji... Za Krzysia z Jpwisza mogę dostać podobną jałmużnę co ty za Sopla, ale za Sawanę ja mogę zaharapczyć 10% więcej, niż ty.
  10. astrotaurus

    Losowanie przeciwników PVP

    może to stąd, że armia obronna daje niezbyt wielkie pole do popisu, więc się powtarza u wielu graczy.,.. ja mam w obronie 8 strzeleckich - to tez pewnie powtarzalny schemat
  11. astrotaurus

    Jednostki Tytan

    eee... kiedyś tam grawiciakami biłem mapy wirtuala... nie przeszkadza mi wcale, że harpuniarze z Jowisza dają tak samo rade na Tytanie. :)
  12. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    chodzi mi o trollowanie. :) bo np. w wielu towarach bywa wiele stron ofert jednego tylko trolla. gdyby mu dać lepsze narzędzie do ręki, to zrobi po sto stron swoich ofert. Gdyby trolle karmiły się same to niech mają, ale w zamian poproszę zestaw filtrów, łącznie z takim, w którym można usunąć...
  13. astrotaurus

    Losowanie przeciwników PVP

    tak sprawdziłem. gracze najwyżej punktowani, usytuowani na 1 miejscu to stały zestaw botów NPC. :) gracze z niższych miejsc figurują na liście graczy mojego świata i ciągle sie zmieniają. Ci z pierwszego miejsca są na liście niewidzialni i powtarzaja sie a la long
  14. astrotaurus

    Losowanie przeciwników PVP

    hmmmm, generalnie nie wyznaję teorii spiskowych. nie mam czapeczki z folii, nie boję się Reptilian i chemitrailsów, ale... Ale... Mówię "ale", bo generalnie nie lubię PvP i baaaaaardzo rzadko tam zaglądam. Teraz po wielu miesiącach przerwy zajrzałem kontrolnie i cóż zobaczyły moje piękne oczy...
  15. astrotaurus

    Nowy sposób sterowania myszką przy graniu na przeglądarce

    nie wiem jak to działa, ale u mnie (działam na Firefoxie) usunięcie wszystkich ciasteczek pomogło. Ba! jakiś czas temu coś mi się rozjechała wizja i gra nie mieściła się w oknie przeglądarki , a mam normalnego lapka 15,6", Full HD. Pojawiły się suwaki, żeby można było zobaczyć np. górny pasek...
  16. astrotaurus

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    brawo! jeszcze mało trolli - śmieciarzy na targu! trzeba ułatwić im życie!, żeby się mnożyli!
  17. astrotaurus

    Nowy sposób sterowania myszką przy graniu na przeglądarce

    niestety, coś jest sfajczone. można nie móc przenieść jakiegoś budynku, można zebrać nie z tego budynku co przy normalnym klikaniu... Ot, fluktuacje kwantowe.
  18. astrotaurus

    [Eventy] Eventy - animacja w głównym oknie gry

    Dla mnie ogromnie irytujące są te przeróżne strzałki (czy jak teraz - rękawice) , najczęściej kuriozalnych wręcz rozmiarów, nachalnie przypominające, że coś jest w evencie do zrobienia.. Nie każdy event chce mi się robić, a już na pewno nie na wszystkich światach. A tam gdzie robię to i tak sam...
  19. astrotaurus

    zadanie dnia

    cmentarz z ulepszeniami - to jest najlepsze do tego zadania, warto wyhodować. Warto też mieć zawsze troche miejsca w mieście na tego typu zadania
  20. astrotaurus

    [Jednostki] Nowy widok przeglądu armii

    jednostki chore i tak są skatalogowane. Chodzi o to, by nie były wyświetlane, tylko zsumowane i wyjmowane ze zbiorczego pudła kolejno. Ewentualnie można zrobić przełącznik "od najzdrowszego / od najchorszego" na ewnetualnośc choćby umieszczania najbardziej chorych jednostek w armii oblężniczej GvG.
Do góry