Wyniki wyszukiwania

  1. adi m

    koszty produkcji - przelicznik

    Witam :) Nie znalazłem odpowiedzi w FAQ więc zwracam się z prośbą o podanie jaki jest właściwy ( uczciwy ) przelicznik kosztów produkcji pomiędzy epoką postępową a modernizmem ?? Z góry dziękuję - pozdrawiam ☼
  2. adi m

    zaopatrzenie i kasa

    witajcie - nie wiem o co chodzi ale w dniu wczorajszym zniknęło mi z konta okola 50 k monet i zaopatrzenia, mniej więcej tyle ile zapłaciłbym za dodatkową jednostkę w budynku militarnym ale posprawdzałem i żadna dodatkowa się nie kliknęła hmm.... mieliście coś takiego ? pewnie mam to zgłosić ?
  3. adi m

    domki 6 h

    witam chciałbym zaproponować budynki mieszkalne, które dają kasę co 6 godzin. czasami jest mi cięzko zbierac plony co 8 h i trace sporo pieniedzy a takie domki są jakąś alternatywą stracę być może wtedy mniej i mniej osob bedzie mi klikać w miescie to czego nie potrzebuje. co Wy na takie...
  4. adi m

    perła - pomoc - plan

    Witam potrzebuje jednoznacznej odpowiedzi gdy pomagam przy budowie np latarni to za premiowane miejsce za pomoc dostaje plan latarni czy losowy plan bo mam wrazenie ze otrzymalem plan od innej perly - a nie mam jak tego sprawdzic Dzieki za pomoc
  5. adi m

    Wiadomości

    Witajcie Zdarza się tak, że pisało się w wiadomości do wszystkich coś ważnego i dołączyła do gildii nowa osoba, która powinna również o tym wiedzieć o czym pisaliśmy. Fajnie by było aby osoba wysyłająca masówkę mogła dopisać do niej nową osobę a wykluczyć z dalszych informacji osobę, która...
  6. adi m

    ustawianie produkcji

    Witajcie niestety nie znalazłem tego czego szukałem , albo przeoczyłem a mianowicie chciałem zaproponować możliwość ustawienia produkcji zaopatrzenia w kilku takich samych budynkach klikając w jeden z nich z opcją wszystkie tak samo jeżeli temat już był - to przepraszam
Do góry