Wyniki wyszukiwania

  1. adi m

    Wyzwanie 1

    15
  2. adi m

    Aplikacja na iPad - dyskusja

    nie mam iPADA polubiłem :) czekam na ... :) wystarczy jeden ps. szkoda, że niektórzy mają większe szanse :( na zdobycie cennych nagród
  3. adi m

    Aplikacja na iPad - dyskusja

    dziś FoE mnie zdziwiło na iPad chodzi ale na androidzie nie - nie mam szans zebrać nagrody :( http://img31.otofotki.pl/ur340_ipad.jpg.html mam nadzieję, że dla takich jak ja będzie jakieś alternatywne zadanie aby również otrzymać nagrodę - tym razem była dla wybranych :(
  4. adi m

    Dyskusja o wersji 1.25

    u mnie niestety z akceleracją działa wolniej - cóż czekam na rozwiązanie dla zintegrowanych kart póki co gram po staremu - przynajmniej nie patrzę na długo kręcące się kółko ładowania pozdrawiam i czekam na ulepszenia póki co :))
  5. adi m

    Dyskusja o wersji 1.25

    używam CC i glary utylities dla polepszenia płynności gry aczkolwiek w sytuacjach GvG na nic się to zdaje :( gdyby nie GvG pewnie gra już by mnie znudziła ale jest inaczej - jest interesująca przy czym niestety ilość błędów, przeładowań gry podczas walk w GvG staje się tak ogromna, że odechciewa...
  6. adi m

    GvG Informacja w przypadku ataku

    Jakoś mało osób się wypowiedziało ( głosowało ) w ankiecie nie mniej jednakale myślę, że większość podziela zdanie, że warto aby taka mrugająca ikonka powstała - wówczas szybciej można zareagować niż przeglądać co chwilę czy i gdzie coś się dzieje ?. pozdrawiam ☼
  7. adi m

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    wracając do 2ej perełki w modernie - czy wspomniane atomium jest na becie i jakie bonusy daje ??
  8. adi m

    Optymalizacja

    też czekam na wersje na androida - zapewne jest nas wielu oczekujących na takie rozwiązanie a swoją drogą optymalizacja gry by się przydała - czasami 4 GB RAM daje tylko połowę motywacji gildii bez przelogowania
  9. adi m

    Rekordy w walkach

    a to mój - 29 952 http://iv.pl/images/72254905077013225582.png
  10. adi m

    Rekordy w walkach

    potwierdzam - nie wklejam bo taka sama fotka
  11. adi m

    Zadanie "Arcydzieło"

    nie ma za co :)
  12. adi m

    Zadanie "Arcydzieło"

    tak - warto dostaniesz luksusową rezydencje ( za diamenty )
  13. adi m

    Animacje budynków

    a w tej fabryce opakowan na górze jeden gość do drugiego mówi żeby pokazał jak lata a ten próbuje wzbić się w powietrze ale mu nie wychodzi
  14. adi m

    koszty produkcji - przelicznik

    dzięki i pozdrawiam
  15. adi m

    koszty produkcji - przelicznik

    w zasadzie masz racje :) >> do skasowania <<
  16. adi m

    koszty produkcji - przelicznik

    no tak z tym, że w FAQ jest podane, że epoka przemysłowa do postępowej to 4:5 a przez ten mix z towarami z kolonialnej nie bardzo wiem jak to wyliczyć
  17. adi m

    koszty produkcji - przelicznik

    Witam :) Nie znalazłem odpowiedzi w FAQ więc zwracam się z prośbą o podanie jaki jest właściwy ( uczciwy ) przelicznik kosztów produkcji pomiędzy epoką postępową a modernizmem ?? Z góry dziękuję - pozdrawiam ☼
  18. adi m

    Jak przejść prowincję... - porady militarne

    ja bym poszedł 4x jegr + 4x szaser :)
  19. adi m

    [Inne] Ikonka Perły przy avatarze - lista

    jestem na TAK - aby nie tworzyc nowego pomysłu to powinna byc jeszcze informacja np poziom 1 - 33 / 90 ( wbite pr / ile w poziomie max ) aby od razu bylo widac ile pr do konca poziomu - wówczas łatwo wywnioskować czy jest szansa na plan :)
  20. adi m

    Automatyczne dodawanie/usuwanie odbiorcy w wiadomości "do wszystkich"

    również na tak - osoby "nieobecne" nie powinny zabierać głosu w masówce
Do góry