Wyniki wyszukiwania

  1. czy da się odzyskać paczki PR ?

    w paczkach PR miałem 315 punktów . wpłacałem innemu graczowi punkty w wyrocznię , po plany robiłem to na spokojnie aż nagle inny gracz napisał że również potrzebuje planów i mnie przebije ja się zabezpieczyłem . poszło na to 200+ PR (z paczek) teraz zostało mi 105 punktów , więc dużo straciłem ...
  2. [Perły Architektury] Usprawnienie gry

    mój pomysł na pewno pomógłby w grze :) arka jest - jak wiecie dla mnie bezużyteczna i niepokoi mnie to że byle jaki gracz ją stawia - w moim pomyśle arka wymagałaby drogi 2x2 , przez co niemożliwe byłoby postawienie jej dla graczy z niskich epok . oznaczałoby to że mój sposób gry byłby jak...
  3. Fel Dranghyr: Potrzebuję Towary z epoki postępowej

    zamierzam zmienić epokę na postęp w której zostanę na dłużej (do listopada lub nawet grudnia) chciałbym się przygotować m.in na nową WG i kupię po 20 szt każdego towaru z epoki postępowej . mogę dać towary z niskich epok których daję (2 razy więcej) np 40 drewna za 20 azbestu itd . te towary to...
  4. Dyskusje o postępach w grze

    Ten temat służy do rozmów i dyskusji o sprawach różnych , jednak wciąż jest związany z grą (ale nie proponujcie mi zmiany gildii budowy arki i innych rzeczy których nigdy nie zrobię). to ja się zapytam do innych , jak wam idzie gra ,event tak na początek :) cała nasza dyskusja została usunięta...
  5. Fel Dranghyr: Potrzebuję Ma ktoś plany royal albert hall ? (temat do zamknięcia)

    Zauważyłem w mojej epoce niezłą perłę dającą towary i zaopatrzenie - jak dla mnie idealna bo na latarni samej nie daję rady z zaopatrzeniem a towaru brakuje zawsze :) chciałbym zebrać plany - zawsze robiłem to motywacją jednak skoro niektórzy tu załatwiają towary na perły to czemu i nie plany ...
  6. Co zrobić z takimi graczami ???

    Mam problem - Rozwijam Wyrocznię Delficką na poziom 8 . Wszystko szło świetnie , miejsca 1 i 2 były zajęte aż nagle ktoś bez pytania wpłacił i uczestnicy spadli . nie podoba mi się to . ( dodam też że czasem widziałem w perłach napis nick gracza (usunięto) ) jak usunąć takiego gracza ?
  7. Jak szybko mieć towary bez pereł lub plany ?

    Mam problem chcę robić 3 poziomy wypraw ale wojsko za silne a na negocjacje nie mam towaru jak je zdobywać ? 1. Czy są jakieś budynki dające towary (z eventu osad) mam tarasy rolne ale 10 szt towaru w 8 h mało i budynki towarowe to samo nie wystarczy 2. Jestem w jesieni i chcę wejść do...
Do góry