Wyniki wyszukiwania

  1. wchodzę do Modernizmu

    wchodzę do Modernizmu
  2. a właściwie z mamą

    a właściwie z mamą
  3. tak , ale mam problem z rodzicami :(

    tak , ale mam problem z rodzicami :(
  4. Dyskusje o postępach w grze

    wróciłem na forum . mam nadzieję że będę miał tyle czasu co wcześniej . mama mi pozwala co jakiś czas jednak nie na cały dzień :( tak mnie gra wciągnęła że bym siedział , a mama myśli że jestem uzależniony . jakbym mógł to zrobił bym w grze więcej . No to idziemy ... modernizm zaliczę pewnie w...
  5. nie , zdecydowałem się jednak wrócić . nie wiem ile będę miał czasu , ale coś tam zrobię na...

    nie , zdecydowałem się jednak wrócić . nie wiem ile będę miał czasu , ale coś tam zrobię na pewno :D Mam nadzieję że będzie choć trochę jak dawniej :) czasu będę miał więcej bo mamy lekcje zdalne po pół godziny . mamy spore przerwy , czasem tak długie jak lekcje . w tym czasie mama nie wie co...
  6. niestety nie będzie mnie na dłużej przez mamę :( do zobaczenia :(

    niestety nie będzie mnie na dłużej przez mamę :( do zobaczenia :(
  7. Dyskusje o postępach w grze

    ale ja mówię że wieże DAWAŁYBY więcej medali niż koloseum a nie że mam 42 wieże ! aktualnie w mieście mam 2 wieże zwycięstwa , jedną ulepszoną
  8. Dyskusje o postępach w grze

    brawo . ja podbijając prowincję z modernizmu (bonus mam koło 75 %) tracę 2-4 jednostki na sektor ;) ale jednostek nie brakuje , ostatnio pojawiła się nawet chmurka :) tylko że te wieże zwycięstwa dadzą więcej medali w miejsce koloseum . i jeszcze jedna uwaga . na koloseum , w przeciwieństwie do...
  9. hej , on nawet nie umie pisać :D na serio , nie wiedziałem jak na forum

    hej , on nawet nie umie pisać :D na serio , nie wiedziałem jak na forum
  10. Kosmiczny transporter

    w epoce brązu można , ale niełatwo trzeba motywować znajomych z pasa , i tylko tak zdobędziesz plany . jak myślisz , ile by to zajęło ?
  11. Dyskusje o postępach w grze

    42 wieże . pytanie czy ulepszone do 1 czy do 2 poziomu jeśli na 1 poziomie to wówczas dają 35x42 medali / 7 dni czyli 35x6 / dzień więc 210 medali (dziennie) na 2 poziomie 2 razy więcej czyli 420 medali nadal uważacie że opłaca się budować koloseum ?
  12. Dyskusje o postępach w grze

    co tu się stało :D ? nie buduj koloseum , po medale to eventy i ewentualnie wieże zwycięstwa ;) wieża ulepszona do 2 lvl daje 70 medali , czyli więcej
  13. No nieźle , nauczyłem się używać kolorów :)

    No nieźle , nauczyłem się używać kolorów :)
  14. pierwszy raz WG 64/48 ;) ale ulepszeń nie zdobyłem .

    pierwszy raz WG 64/48 ;) ale ulepszeń nie zdobyłem .
  15. Dyskusje o postępach w grze

    jeszcze towary są dobre współczesność w 3 miesiące więcej ? to dalej niż ja . ja wtedy będę w moderniźmie
  16. Dyskusje o postępach w grze

    naprawdę epoka wysoka , jak daleko byś doszedł w pół roku gry ? (od zera)
  17. Jesień w Forge of Empires 2020 - komentarze

    ja wolę ustawić klasyczny zestaw . czyli po jednym każdego rodzaju . tak będę dostawał większe bonusy ze stodoły a zależy mi bardziej na surowcach , na ataku nie tak bardzo
  18. Dyskusje o postępach w grze

    nie wiem o co wam chodzi . naprawdę mam 13 lat . co do miasta , tak istnieje i dobrze się rozwija . gildia liczy 6 osób , mam dobre budynki eventowe (ostatnio zdobyłem stodołę , poletko słoneczników i pszenicy) tylko towaru brakuje potrzebuję towaru coraz więcej dlatego , że ktoś z gildii...
  19. Dyskusje o postępach w grze

    to już wiem co zrobię ;)
  20. Dyskusje o postępach w grze

    może i jest to dobry pomysł z kupieniem 100 marsa . powiem jednak , że ja widzę korzyść w tym interesie ale jakiś oszust napisał że ma ale da za 50 PR (2 razy więcej) to ja mu napisałem że 40 max i zrezygnował . więc aż taki to nie jestem ;)
Do góry