Wyniki wyszukiwania

  1. Asur

    Event

    Cześć. Chciałem zapytać czy jest jakaś znacząca kolejność od której stawiać set eventowy? A drugie pytanie czy zbierać narzędzia do momentu aż nagroda dnia będzie jakiś zestaw hallowenowy?
  2. Asur

    Event

    Cześć. Chciałem zapytać czy tylko mi się ciężko robi ten event bez narzędzi, które jak wiadomo sporo kosztują a monet mam dosyć mało na ten pakiet najwyższy? Ciężko mi idzie zrobić tak żeby skrzynki i łapki spadały w dół, bo zazwyczaj jest tak, że zostaje mi jedna lub dwie kratki a bez młotka...
  3. Asur

    Czy Wy też tak macie?

    Chciałem zapytać czy spotkaliście się z czymś takim w przeglądarce, że gra pokazuje ramki przesuwania z dołu i z prawej? Pokazuje to na screenie, dla zobrazowania sytuacji. Dodam, że zarówno czyszczenie danych obu przeglądarek (edge i chrome) nie pomogło. Wcześniej nie miałem takiej sytuacji...
  4. Asur

    Knajpa Morderców

    Witam. Aktywnych graczy w gildii nigdy dość. Zapraszam do gildii Knajpa Morderców :hide: Poziom - 57 Premia do szkolenia - 28% Ratusz - 6 punktów dziennie Zniżka na budowie - 14% Wymagania? Minimum epoka jesieni i robienie wypraw w pełnym zakresie no i oczywiście PCH byśmy szybko wspinali się...
  5. Asur

    Własna Gildia

    Cześć, czy w obecnych czasach sensowne jest zakładanie własnej gildii?
  6. Asur

    Porada militarna

    Witam, Jestem na etapie rozbudowy armii. Chciałem się Was poradzić w jakie budynki militarne z E.Przemysłu najlepiej zainwestować?
  7. Asur

    Ratgar wita

    Cześć. Chciałem się powitać z Wami. Co prawda zacząłem grać od jakiegoś czasu, ale jakoś dzisiaj postanowiłem być aktywnym na forum. Nazywam się Dominik i mam 26 lat. Podchodzę z Podkarpacia (Tarnobrzeg), ale przez jakiś czas mieszkam w Trójmieście (Gdynia).
Do góry