Wyniki wyszukiwania

  1. J0J0

    Gotów na Podbój? Żelazny Żołnierz Szuka Nowych Bohaterów!

    Witaj, Odważny Żołnierzu! Szukamy nieustraszonych bohaterów, gotowych stanąć twarzą w twarz z wyzwaniami i wspólnie podbić Brisgard! Zapraszamy Cię do naszej gildii - "Żelazny Żołnierz!" Co oferujemy: Solidną społeczność wsparcia. Aktywne liderstwo. Wspólne wyprawy i negocjacje. Czy...
  2. J0J0

    Golden Town

    Szukam ziomków do Gildii którzy grają na pełnym tryhardzie. (Są aktywni). Może chcesz mieć wpływ na kształtowanie się nowej gildii? Męczy Cię granie samemu? Lubisz wyzwania? Zapraszamy! Jesteśmy nową/starą gildią "GoldenTown" potrzebujemy graczy! Nie ważne, czy masz w gierce 100 czy 1000h...
  3. J0J0

    Golden Town -TOP100

    Gildia Golden Town[GT] zaprasza. Szukamy aktywnych graczy, z głową umożliwiającym codzienne wykonywanie zadań gildii. Zarząd Gildii: Szef: J0J0 , Zastępca: MC-Gregor Stratedzy- Pepe263, Nano50 Rada- Hanus59, Kamilpatyna Nie pobieramy wpisowego, ale mamy okres próbny. Co możemy Ci zaoferować...
  4. J0J0

    Gildia Golden Town Zaprasza aktywnych!

    Zapraszamy Ciebie do nowo powstałej Gildii ...:::Golden Town:::... Poszukujemy graczy aktywnych, którzy chętnie będą brać udział w wyprawach Gildyjnych i nie tylko. Jeśli jesteś bez Gildii wstąp do nas! Gwarantujemy Tobie współpracę z załogą (od tego jest Gildia), sympatyczną atmosferę...
  5. J0J0

    Wiadomość Grupowa

    Chciałbym zaproponować aby Lider Gildii miał możliwość wysyłania wiadomości Grupowej. Borykam się z tym kłopotem bo jestem Liderem i nie mogę wysłać wiadomości do Wszystkich uczestników tylko muszę do każdego z Osobna napisać tą samą wiadomość... Mam nadzieję że ten pomysł będzie zrealizowany i...
  6. J0J0

    Komputer

    Siemanko ostatnio borykam się z problemem, a dokładnie komputer odmawia mi posłuszeństwa. Włączając kompa muszę go włączyć przez "F1" Ustawienia w Biosie nic nie dają, po za tym przed Kliknięciem F1 Piszę: Warning! CPU been changed. CMOS checksum error-Defaults loaded. CMOS battery failed...
  7. J0J0

    [Świat 3: Cirgard] Szukam Gildii

    Szukam odpowiedniej Gildii która posiada moje oczekiwania, Natomiast szukam Gildii gdzie Lider jest dostępny codziennie oraz miłej atmosfery gdzie można Świetnie się Bawić... P.S.-Będę Zadowolony jeśli Gildia posiada własny Komunikator Głosowy :> NICK w GRZE J0J0
Do góry