Wyniki wyszukiwania

  1. Wersja 1.197 - komentarze

    Właśnie z tego powodu zawiesiłam grę. Szkoda mi, ale na PC to nie sposób tak się męczyć aż oczy bolą, gra zamiast przyjemna stała się okropnie męcząca. Jeśli jest możliwość wyłączenia tej debilnej aktualizacji to też jestem zainteresowana i zaraz wracam do gry.
  2. Wersja 1.197 - komentarze

    Coś dziwnego się dzieje, okropnie powiększona plansza i nie można normalnie ustawiać produkcji w budynkach. Naprawcie to, nie można tak grać
  3. Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

    Beznadziejne zmiany, nie można usunąć wątku w gildii, mam zapełnione kilka stron, mało przejrzyste okropne zmiany. Usunąć mnie z wątków również nie można, poprawcie to oczopląsu można dostać. Poza tym, ciągle trzeba klikać i przeskakiwać ze społeczności na gildię, trzeba było "geniusza" żeby...
  4. [Komunikacja] Centrum Wiadomości (PC)

    Koszmarne te nowe wiadomości. Nie ma możliwości opuszczenia wątku w gildii, co za "geniusz" wymyślił takie zmiany? Jeden wielki bałagan, więcej klikania, beznadzieja kompletna.
  5. Nowy Przegląd Zadań - dyskusja

    Beznadziejne zmiany, jak można wymyślić coś takiego? mało czytelne, mało przejrzyste maleńkie literki nie wszystko się mieści itd. Po co to zmieniać równie fatalna zmiana co w perłach. Programiści chyba się nudzą, że zmieniają pogarszając znacznie wygląd i wygodę gry. Odechciewa się grać, po...
  6. Dyskusja o wersji 1.109

    Maleńkie cyferki i automatyczne pobieranie z paczek jak się nieuważnie kliknie:(
  7. Dyskusja o wersji 1.109

    Beznadziejna zmiana wrzucania punktów do pereł, kto takie coś wymyślił :((((
  8. Czas na serwerze, zbiórka, rabunek.

    Możliwość rabowania w tej grze to olbrzymi minus tej gry. Zdumiewające jak ktoś mógł wymyślić jawne popieranie złodziejstwa i jeszcze nagradzanie tego. Czasy się często nie zgadzają, błąd powinien być wyeliminowany albo zlikwidowana możliwość rabowania. Gra traci urok i promuje jakieś chore...
  9. problem z ładowaniem strony

    próbowałam na 2 przeglądarkach i nie otwiera się strona gry
  10. problem z ładowaniem strony

    Mnie również wywaliło jak weszłam w wyprawy i już nie można wejść do gry :(
Do góry