Wyniki wyszukiwania

  1. Elektor1

    [Eventy] Ulepszenia budynków eventowych

    Witam, Chodzi mi o ujednolicenie ulepszeń budynków eventowych zdobytych w ramach jednego eventu. Poniżej przykład: zostały Ci np. dwa ulepszenia do nagrody głównej zdobyte w evencie „Forge Bowl 2018” nie długo pojawi się event „Forge Bowl 2019” chodzi mi o to abyś mógł z nich skorzystać w tym...
  2. Elektor1

    [Budynki] Zestawy Anty-renowacyjne

    Istnieje możliwość użycia "zestawu do renowacji" lub "zestawu do ulepszenia" tzw wiaderka z farbką aby podnieść epokę budynków specjalnych. Mi osobiście brakuje zestawu o odwrotnym działaniu szczególnie dla budynków takich jak Azyl czempiona oraz dających surowce po zmotywowaniu. Co myślicie o...
  3. Elektor1

    [Inne] Gra na PC bez przeglądarki inernetowej

    Nie wiem jak was ale mnie strasznie wnerwia zamulająca gra przez przeglądarkę internetowa, dość płynie wszytko działa na aplikacjach stworzonych na urządzenia typu: smartfon czy tablet, dlatego jestem za tym aby przenieść aplikację z urządzeń mobilnych na PC. Proszę o dołożenie tam czatu, bo...
  4. Elektor1

    [Perły Architektury] Arktyczna Oranżeria

    Fajnie by było jakby bonus z perły Arktyczna Oranżeria "Krytyczne uderzenie" działał nie tylko na jednostki z danej epoki, ale także na jednostki z epok wyższych, z niższych nie bo by było zbyt łatwo
Do góry