Wyniki wyszukiwania

  1. Płaskoziemcy

    dziś odkryłem w necie że istnieje taka grupa jak płaskoziemcy który wierzą w płaską ziemie i czy może mi ktoś wytłumaczyć jak ktoś może wierzyć w takie coś ?
  2. Port i statek z arktyki

    czemu ciągle trzeba zatrudniać roboli na statek przecież to bez sensu że codzienie trzeb te same osoby zatrudniać na nowo i dlaczego statek dostaje obrażenia jak jest zbuugowany z super hiper mega materiałów i dziwne jest że dostaje uszkodzeń
  3. Ucho Prezesa

    oglądacie ?
  4. Spolszcznie do vega srike

    czy istnieje do tej gry ?
  5. Wyprawa na Marsa ale co z Księżycem ?

    jak wszystkim wiadomo NASA i inne firmy chcą zbudować kolonie na marsie ale zastanawiające jest czemu najpier nie zbudować bazy na księżycu bo przecież jest bliżej tylko pare dni lotu a nikt tam bazy niechce budować.Czy według was nie jest to dziwne ?
  6. Wojna rok 2017 i przyszłość Ludzkośći

    jednym z tematów pewien ktoś chciał bym opisał wojnę która do doprowadzi do upadku Europe Zachodnią i zamieni ją w kalifat i o to ten opis ale nie będzie on zbyt dokładny bo tyle pisać mi się nie chce. UWAGA!! niektóre opisy mogą obrażać lewaków,muzułmanów i niszczy poprawność polityczną i...
  7. Zamach w Nicei!!!

    oto kolejny dowód że wpuszczanie byle kogo do europy przez lewactwo stwarza zagrożenie dla niewinnych obywateli i dlatego wszyscy lewacy powinni stanąć przed plutonem egzekucyjnym bo ktoś powinien zapłacić krwią za wprowadzenie tych ludzi do europy i za zdradę Europy!
  8. Czy Hitler przeżył wojnę i uciekł do Argentyny ?

    jest mało dowodów na to że Hitler zginą w swoim bunkrze popełniając samobójstwo a jest wiele dowodów że uciekł on do Argentyny i jest to jedyna prawdziwa teoria spiskowa bo jak tali bim Laden mógł się chować to czemu nie Hitler więc jak sądzicie udało mu się uciec czy jednak spalono jego ciało w...
  9. Strzelnica karabinów wielkokalibrowych

    dlaczego wygląda jak lądowisko dla Helikopterów ?
  10. mądra decyzja Obywateli Wielkiej Brytanii

    ludzie pokazali środkowy palec eurokołchozowi i mam nadzieje że za 5 lat nie będzie tego dziadostwa. Gratulacje mieszkańcy WB !!
  11. Apokaliptyczne Burze!!

    w najbliszym czasie w Polsce,mają pojawić się niszczycielskie burze które mogą zrobić w Polsce taki Sajgon, że będzie wyglądać na apokalipsie, bo jak zwykle anomalie pogodowe z burzami uwielbiają nasz kraj, a czemu by nie mogła być anomalia śniegu w czerwcu, lub zimna :(
  12. Dziwy problem z internetem

    witam ma taki problem że mam neta z Play a od 3 ostatnich miesiącach jest takie coś że zjada bez powodu Megabajty po włączeniu kompa i pierwszym włączeniu internetu i jak się rozłącze i podłączę z powrotem to już normalnie działa nie zwrócił bym na to uwagi ale 5 GB to internet by w chwile...
  13. Mecz Polska-Holandia

    znowu przegrana i znowu będziemy ostatni w grupie bo czarno to widze Niemcy-Polska 7:0 Irlandia Północna -Polska 4;2 Ukraina-Polska 2:1 I lewego zjadą jak nic
  14. Fallout 4 vs Wiedżmin 3

    według was która gra jest lepsza ?
  15. Co by było gdyby .....

    na pewno zastanawialiście się nad pewnymi rzeczami i tak co by waszym zdaniem było by gdyby..... 1.polska armia przegrała z krzyżakami pod grunwaldem 2.Jan III Sobieski przegrał pod Wiedniem 3.Mieszko I nieprzyją by chrztu 4.Hitler wygrał by wojnę ? 5.komunizm by nie upadł w Polsce 6.gdyby...
  16. 500 zł na dziecko :)

    kto z was szanownych obywatelograczy FoE będzie się radował z 500 złotych na dziecko ?:) bo ja na przykład nie bo nie posiadam dzieci
  17. Armia w modernizmie

    Cześć dziś wszedłem do modernizmu i mam pytanie jakie jednostki są dobre do walki na mapie modernizmu a jakie są dobre do obronny miasta ?
  18. szalone panie :)

    kiedy następny event ?? :) - - - Zaktualizowano - - - pytanie miało być sorry
  19. wrześniowy koniec świata

    jakimś czas temu internet obiegła informacja że w dniach od 22 do 28 września tego roku możliwe jest uderzenie asteroidy a rejon Karaibów lub Teksasu twórcy tej informacji twierdzą że NASA i rząd amerykański z paroma innymi rządami ukrywają prawdę by zapobiec panice I dlatego życzę wam...
Do góry