Wyniki wyszukiwania

  1. Wojna rok 2017 i przyszłość Ludzkośći

    Jak po tylu latach przeczytałem to co napisałem to zastanawim się co je w tedy brałem że to napisałem :o:o
  2. Automatyczne usuwanie kont - pytania

    no i gitara
  3. Problemy ładowanie/logowanie

    ciekawe albo pokazjue Bad Gatewey 502 lub przeprasza lub twierdzi że nie ma takiego gracza i to samo na operze i chrome
  4. Historia Rosy Parks - komentarze

    event jest fajny tylko żeby nagrody były lepsze.....
  5. Wojna rok 2017 i przyszłość Ludzkośći

    może i moje przepowiednie niesprawdziły sie ale to nie zmienia faktu że jak dalej pójdzie to Europa skończy jak Cesarstwo rzymskie i za kolejne 2000 tysiące lat w Chinach będą sie uczyć o tym o upadku Europy i jak do tego doszło i czemu nikt nic nie zrobił
  6. Dyskusja o wersji 1.107

    czy będzie w końcu taki dzień kiedy dowiemy się ze nie ma już żadnych błędów w grze ?
  7. Płaskoziemcy

    pewnie gdyby wysłać ich w kosmos to pewnie powiedzieli by że dostali jakieś narkotyki specjalne po których ma się halucynacje bycia w kosmosie lub zostali zamnięci w jakiś ultra hiper tajnym budynku gdzie byli w super hiper ultra mega zaawansowanej symulacji kosmosu :haha:
  8. Płaskoziemcy

    ciekawe czy by w końcu mieli normalną kamere a nie że serial wygląda jak z początku XXI wieku
  9. Płaskoziemcy

    Kosmici napewno istnieją bo jest całą masa dowodów a zakończenie mody na sukces też jest i pewnie skończy się jak będzie koniec świata czyli za 5 mild lat :haha:
  10. Płaskoziemcy

    możę oni nie szkodzą ale tacy antyszczepionkowcy już tak po pojawią się choroby których od dawna nie ma bo się naczytali jakiś bzdur o tym że szczepionka powoduje autyzm co jest bzdurą kompletną
  11. Port i statek z arktyki

    ale czemu to musi być surka a nie monety i zaopatrzenie
  12. Płaskoziemcy

    dziś odkryłem w necie że istnieje taka grupa jak płaskoziemcy który wierzą w płaską ziemie i czy może mi ktoś wytłumaczyć jak ktoś może wierzyć w takie coś ?
  13. Port i statek z arktyki

    czemu ciągle trzeba zatrudniać roboli na statek przecież to bez sensu że codzienie trzeb te same osoby zatrudniać na nowo i dlaczego statek dostaje obrażenia jak jest zbuugowany z super hiper mega materiałów i dziwne jest że dostaje uszkodzeń
  14. Steam

    Pozbyli się w koncu tego wirusa z tej strony czy dalej jest tam ten wirus ?
  15. Marsz Słowian "Pieśń Słowian"

    widze że jesteś za Międzymorzem
  16. Ucho Prezesa

    oglądacie ?
  17. Wasze zdanie na temat kosmitów

    może nikt tam nie lata bo prawdoodobnie są tam już jacyś obcy którzy nielubią gości lub mieszkają tam poprzednia rasa która władała ziemią i nie chce żeby jacyś jaskiniowcy im się wtrącali więc pewnie pokazali Amstrongowi co się stanie jak będą szukać kłopotów gdzie ich nie ma i dlatego wszyscy...
  18. Karnawał w FoE - dyskusja

    mam nadzieje że niebędzie podbicia prowincji,zbadania technlogi
  19. Legionista z łukiem, czyli co z tym wojskiem?

    to będzie dalszy ciąg ????
  20. Wyprawa na Marsa ale co z Księżycem ?

    to nie żadne pierdoły tylko rzeczewistośc nasza cywilizacja musi opuścić i skolonizowac inne planety na wypadek gdyby nasza cywilzacja upadła wyniku wybuchu superwulkanu lub ataku barbarzyńców z pólwyspu arabskiego lub afryki
Do góry