Wyniki wyszukiwania

  1. HATTAH

    Elitarna gildia GWorld obchodzi 10cio lecie! 49 poziom

    Witam! W celu reaktywowania gildii zbieramy nowy zespół aktywnych graczy. W GWorld skupiamy się głównie na wyprawie gildyjnej, polach chwały oraz płynnym handlu na targowisku. Gildia jest otwarta tzw. działa auto dołączanie na serwerze Brisgard. W grudniu 2024r. obchodzimy 10cio lecie powstania...
  2. HATTAH

    GWorld GILDIA NR 1 WYPRAWA LUB SUROWCE

    GWorld Obecnie: 12pz gildii Max Epoka: Współczesność* Uderzamy głównie w wyprawę gildyjną. Jest u nas 12 osób z czego 8 aktywnie bierze udział w wyprawie. Obowiązki: 2. Szlachcic AKTYWNY może wybrać między 2 obowiązkami 2.1 lub 2.2 inaczej poniesie karę zaznaczoną w punkcie 9. 2.1. Wrzucanie...
  3. HATTAH

    Pismo do użytkowników GWorld/3 lata gildii

    Na zakończenie roku 2017, do użytkowników gildii GWorld. Drodzy Państwo! I wy – szczególnie nam bliscy – byli współpracownicy ! Jakimi słowami mam dziękować za trzy lata trudów, za wbijanie na podium mistrzostw wypraw ? Jak przepraszać za wszystkie wybryki, złośliwości i zwykłe lenistwo? Jak...
  4. HATTAH

    GWorld - Bastion Kameleonów

    The Kameleon Bastion :D Gildia GWorld ma zaszczyt otworzyć rekrutację przed każdym otwartym graczem na serwerze Brisgard ! Pisać o prośby na mój nick w grze (DErtyEmp) Co oferujemy ? Walki Gildia versus Gildia Zemsty na wścibskich graczy ;) Targowanie się i wystawianie ofert gildyjnych...
  5. HATTAH

    GWorld - Bastion Kameleonów Otwiera Rekrutacje na wszystkich

    The Kameleon Bastion :D Gildia GWorld ma zaszczyt otworzyć rekrutację przed każdym otwartym graczem na serwerze Brisgard ! Pisać o prośby na mój nick w grze (DErtyEmp) Co oferujemy ? Walki Gildia versus Gildia Zemsty na wścibskich graczy ;) Targowanie się i wystawianie ofert...
Do góry