Wyniki wyszukiwania

  1. Dekoracje QI

    Czy ktoś już ostawił dekoracje w osadzie QI? Zgodnie z symboliką w menu budowy, każda mała dekoracja powinna dawać 75 uśmieszków. U mnie odejmuje...
  2. Zestaw wieży czempionów

    Czy fragmenty tytułowego zestawu są nagrodą za top 1-3 tylko w diamencie, czy również w niższych ligach?
  3. Filtr pereł architektury

    Ostatnio szukałam konkretnej perły na niskim poziomie. Zdziwiłam się trochę, bo teoretycznie powinnam móc ją znaleźć korzystając z filtra. Chwała IG, że udostępnili możliwość filtrowania po nazwie perły (jakie perły ma konkretny gracz, to można sobie sprawdzić z menu podręcznego). Niestety, żeby...
  4. [Inne] Walki a negocjacje na GPC

    Ostatnio pojawia się coraz więcej budynków dających duże wsparcie dla armii atakującej. Zapewnienie Ilości towarów potrzebnych do jednej negocjacji wymaga dużo więcej "pracy". Czas potrzebny na negocjację jest nieporównywalny do czasu kliknięcia automatycznej walki. Jeżeli ktokolwiek wydaje...
  5. [Gildie] Status "urlop"

    Mamy 3 elementy rywalizacji gildii. Tylko WG wymaga solidarnego zaangażowania WSZYSTKICH członków gildii. Nieobecność lub zmniejszona aktywność 1-2 graczy na GPC czy GvG nie wpływa tak radykalnie na osiągnięcia całego zespołu. Dotychczas radzimy sobie opuszczając gildię na czas mniejszej...
  6. Fakty vs mity

    Po dyskusjach w różnych wątkach zastanawiam się w jakim stopniu potrafimy odróżniać fakty od ich interpretacji, na ile jesteśmy skłonni uwierzyć w różnego rodzaju teorie bez krytycznej oceny logiki wywodu i/lub bez znajomości faktów pominiętych przez ich autora. Fakt: Na stanowisku...
  7. [Perły Architektury] Losowość zadań powtarzalnych CHF

    W grze strategicznej powinniśmy mieć tylko dwa ograniczenia: regulamin i możliwości naszego miasta. Limit na ilość wykonanych zadań powtarzalnych jest de facto legalizacją używania nielegalnego oprogramowania i wyrazem bezradności twórców gry. Wydaje mi się, że ułatwia to stała kolejka zadań...
  8. Arka 80? I co dalej?

    Do rozpoczęcia tej dyskusji skłoniło mnie kilka faktów. 1. W wątku https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/oplacalne-perly-architektury.22428/#post-232154 2. Jeden z moich znajomych, któremu (na jego prośbę) zasilam perły 1,96 posiada Arkę na 120 poziomie. Ostatnio musiał opuścić...
  9. Losowość na mapie GPC

    Ktoś może wie, na jakiej zasadzie rozmieszczane są miejsca na budynki w poszczególnych kręgach? Na całej mapie ich ilość jest chyba stała. Zmienia się w poszczególnych kręgach/sektorach. Losowo? Ilość towarów na poszczególne budynki jest stała, a ich rodzaj zależy od epok miast w gildii. Od...
  10. Moje zgłoszenie

    15
  11. Gildia White Bird

    Jeżeli uważasz codzienne walki za przymus, to nie czytaj dalej. Jeżeli chcesz wybudować potężne miasto, żeby mieć sprawne narzędzie do gry, to ta wiadomość jest skierowana właśnie do Ciebie. Stanowimy zgrany zespół ludzi, którzy lubią coś robić wspólnie. Jeżeli też właśnie tak dobrze się bawisz...
  12. Szukam gildii

    Oferuję: Zasilanie skarbca towarami z Epoki Przemysłowej Arką 80+ Obserwatorium 10 Wyprawy 64/48 (kończę najwcześniej w czwartek) Oczekuję: Aktywnego wątku 1,9 (zarówno podaży, jak i popytu) Odblokowanych wszystkich etapów wypraw.
  13. Rezygnacja z opcji "zapamiętaj logowanie"

    Czy ktoś wie w jaki sposób wycofać się z automatycznego (zapamiętanego) wypełniania pól login i hasło? Po wylogowaniu się nie ma problemu z ponownym logowaniem bez znajomości hasła.
  14. Wyprawy bez Świątyni Reliktów

    Ostatnio jeden z nowych graczy w naszej gildii twierdził, że nie może brać udziału w wyprawach ze względu na brak wspomnianej w tytule perły. Dotychczas Świątynia jedynie dawała mniejszą lub większą szansę na znalezienie reliktów, ale jej postawienie nie było warunkiem uczestniczenia w samej...
  15. Gildia White Bird

    Szukamy graczy ceniących nasz styl gry: aktywność, uczciwość, solidność i zmysł gry zespołowej. Zapewniamy dobrą, koleżeńską atmosferę. Zapraszamy na GvG i wyprawy (co najmniej 24/48 każdy powinien zrobić, ale po ogłoszeniu mobilizacji iść na IV mapę ). Ułatwiamy szybki rozwój Pereł Architektury...
  16. Wejście na mapę GvG

    Czy ktoś może wie, jak wejść na mapę GvG w kilku, różnych punktach mapy?
  17. Wyprawy, GvG a ranking gildii

    Wydaje mi się, że ranking gildii nie odzwierciedla faktycznej ich jakości. Bardzo duża ilość ludzi gra na telefonach (tabletach) i nie ma możliwości uczestniczenia w GvG (nawet w formie pilnowania sektorów). Coś nie gra, jeżeli gildia z dalszych pozycji wygrywa z gildią z top 10 w bezpośrednim...
  18. Bonus Zeusa

    Czy ktoś może wie jak wygląda przyrost % powyżej 10 poziomu. Nie mogę znaleźć informacji na forum. Byłam pewna, że po 1% na poziom. Spotkała mnie przykra niespodzianka. po zamknięciu 12-go poziomu mam nadal 31%. :idiot:
  19. White Bird - gildia przyjazna

    Cześć :) Jeśli szukasz dobrej gildii, to chciałabym zaproponować Ci wspólną grę ze zgranym, koleżeńskim zespołem gildii White Bird. Na co możesz liczyć? Na uczciwą wymianę handlową, szybszą regenerację wojska, tańsze budynki, codziennie dodatkowe 2 pr z ratusza, pomoc i dobrą atmosferę drużyny...
  20. Strategia czy push?

    W sąsiedztwie znalazłam śliczną perłę, zainwestowałam trochę pr i zablokowałam 1 miejsce na budowie. Nie przyszłoby mi do głowy przeglądanie kolejnych stron poziomu gdybym nie dostała dziwnej korespondencji od właściciela konta, którego przelicytowałam. Historia budowy to x kont o nazwie typu...
Do góry