Wyniki wyszukiwania

  1. "Wystrzałowa" Dynia u Rywala

    Na dokładkę, z całkiem przyjemnymi procentami ;)
  2. Najazdy Kwantowe

    Najpierw musisz oczyścić ten węzeł (przekazać odpowiednią ilość towarów). W kolejnym będziesz miał walki.
  3. Najazdy Kwantowe

    Nie ma opcji walcz w osadzie. Musisz przejść na mapę kwantową.
  4. Dekoracje QI

    Nie widziałam tej informacji ;)
  5. Dekoracje QI

    Hahach, przyzwyczailiśmy się do uśmieszków na + lub -. Przy uważniejszym przyjrzeniu się charakterystyce dekoracji w menu budowy można zauważyć małą zmyłkę: 25 uśmieszków siedzi w... kosztach budyneczków :haha:
  6. Dekoracje QI

    Załączyłam screen. Ponowne załadowanie nie pomaga. Liczy tak samo, bez maksymalnego zbioru. ;/
  7. Dekoracje QI

    Czy ktoś już ostawił dekoracje w osadzie QI? Zgodnie z symboliką w menu budowy, każda mała dekoracja powinna dawać 75 uśmieszków. U mnie odejmuje...
  8. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Zgłoś jako pomysł, tu utonie.
  9. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Zeus trochę przytył :)
  10. Ostrzeżenie przed Gildią Everest Serwer K

    Na marginesie tematu... Inny serwer, inna gildia, inny gracz na urlopie, być może zupełnie inna sytuacja... Szykuje się wyścig, ogłoszona mobilizacja na godz. X. Gracze już na mapie odliczają sekundy do spadnięcia kłódki gdy miga ikonka wiadomości. Ignoruję, ale wchodzę do walki spóźniona o...
  11. Ostrzeżenie przed Gildią Everest Serwer K

    Dochodzę do wniosku że w takim razie ja też jestem odklejona... W końcu dlaczego niby oczekiwać od członka gildii zaangażowania w wykonywanie jej zadań? Zwłaszcza, jak jest na urlopie i może się zająć własnymi sprawami (w grze!). :o
  12. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Zaleje mnie pewnie za ten post fala hejtu, ale jestem ostrożna w ocenie. Czuję się trochę, jak w kapsule czasu. Wszyscy startujemy z jednakowego poziomu, problemy z ilością zasobów zmuszają do podejmowania decyzji, jak i kiedy ich użyć, a ręczne walki przypominają pierwsze doświadczenia na GvG...
  13. Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

    forgeofempires.fandom.com/wiki/2024_St_Patrick%27s_Day_Event#Rival_Challenges Sam oceń ;)
  14. Jaki sens ma ta nagroda

    Bo to zadanie dla rasowych matematyków było :haha:
  15. [Poradnik do gry] Perły w 2024

    Nie ma wątpliwości. Tylko pisałam o ocenianiu pereł z punktu widzenia starych, rozwiniętych miast. Jeśli to ma być poradnik, a w takim dziale jesteśmy, to inne potrzeby ma miasto 2-3 miesięczne, a inne 10 letnie :D
  16. [Poradnik do gry] Perły w 2024

    Słusznie, to bardzo wszechstronna ale niedoceniana perła. Sporo racji, ale znowu Arka jest traktowana jako perła stricte gildyjna. Najbardziej deficytowym "towarem" są rozszerzenia terenu. Najwięcej (poza diamentowymi) rozszerzeń jest za medale. Arka i otoczenie pozwalające na swobodne...
  17. [Poradnik do gry] Perły w 2024

    @Borisel, prawie tak samo bym przypisała kategorie, ale Arka zdecydowanie must have i to jak najszybciej. :)
  18. [Poradnik do gry] Perły architektury - które warto stawiać?

    Jedna z nielicznych, które pozostały w kategorii "must have" ;)
  19. Wersja 1.275 - komentarze

    Czy uwzględnia też dobre chęci? Zgodnie z wiki: "The Seed Vault gives its owner a certain chance to get a random resource whenever aiding other players and provides the player with supplies every 24 hours. Player receiving an aid must have something to polish or motivate in order for Helping...
  20. Wersja 1.275 - komentarze

    Jakie skutki dotykają Ciebie w związku z możliwością użycia pakietu masowego auto wsparcia? Pojawiła się nowa (średnio nowa) możliwość, więc dobrze by było skorzystać z doświadczenia innych graczy i przemyśleć jak ewentualnie zapobiec tym skutkom.
Do góry