Wyniki wyszukiwania

  1. Wieże / Turnieje PvP

    Odp: Wieże / Turnieje PvP 1. tak kolejne wierze to kolejne epoki 2. tak, wtedy zamiast walczyć jednostkami z epoki żelaza walczysz jednostkami z epoki brązu 3. nie zamyka. Punkt wyżej 4. tak prawa i dobrze się domyślasz.
  2. Wódz - Król

    Odp: Wódz - Król Ja bym właśnie dodał te zamieszanie ale produkcja wtedy spada o hmm 50% do czasu wyzdrowienia wodza/króla którego leczenie trwało by wg mnie 12h.
  3. marmur drewno itd

    Odp: marmur drewno itd Z tego co ja zauważyłem to raczej diamentów nie trzeba bo je sie wykorzystuje aby uzupełnić brakujący surowiec ;)
  4. marmur drewno itd

    Odp: marmur drewno itd Jeszcze dodam, że prowincja z danym surowcem jak ją podbijemy to skraca produkcję o połowę, a jeżeli nie mamy prowincji z tym surowcem to możemy produkować lecz wolniej. No i oczywiście odpowiednie budynki i badania są potrzebne do tego.
  5. Zaopatrzenie (inaczej "młotki")

    Odp: "Młotek?" Ten młotek to zaopatrzenie i go można wyprodukować jedynie w "myśliwy", "garncarni" i tego typu budynkach
  6. Skarbiec

    Odp: Skarbiec Hmm tylko jakby miał skarbiec zbierać do pewnego limitu to i tak by wtedy tych % nie naliczyło ponieważ nie mogłoby ponad granicę się "wznieść".
  7. Skarbiec

    Odp: Skarbiec To już byłoby zbytnie ułatwienie bo taki co sie zaloguje raz na jakiś czas by tylko wyczyścić skarbiec by miał więcej złota i zaopatrzenia niż ten który poświęca swój czas
  8. Skarbiec

    Odp: Skarbiec Dla mnie to dobry pomysł bo praktycznie wszystkie strony na tym korzystają. Skarbiec co epoke mógłby się zwiększać o 100% czyli: epoka brązu 400 złota i 400 zaopatrzenia epoka żelaza 800 złota i 800 zaopatrzenia wczesne średniowiecze 1600 złota i 1600 zaopatrzenia itd...
Do góry