Wyniki wyszukiwania

  1. kasia2389

    Moje zgłoszenie

    15
  2. kasia2389

    Zmiana czasu i zadania dzienne

    Ciekaw jestem ilu graczy dziś odczuło ten błąd, u mnie na wszystkich światach zadania są już wykonane i licznik odlicza 24 godziny (rozpoczęcie zadań mam ustawione standardowo na 8.00). Zastanawiam się, czy gracze otrzymają rekompensatę, np. wszystkie liczniki +1 i garść PR.
  3. kasia2389

    Śmiać się czy płakać?

    Jestem bardzo ciekaw, co sądzicie o najnowszej promocji: zapraszam również do dyskusji.
  4. kasia2389

    Czarny piątek

    Ludzie, ludzie, zwariowałem, pieniądze rozdaje. Rabat 80% Świątynia będzie kosztować 2500 (studnia (2200) w ewencie świątecznym (świątynia miała 1700 ale zmienili) (Przynajmniej tyle kosztowała na testowym) po uwzględnieniu rabatu to daje odpowiednio 500 i 440 radzę już biegnąć do banków i...
  5. kasia2389

    Promowanie i ulepszanie wersji beta

    Zarok Dai Community Manager forum beta rozpoczął dyskusje na tamtym forum: Ponieważ większość naszych graczy nawet o serwerze beta nie słyszała, więc duplikuję tu tamten temat aby i nasi polscy gracze mogli sie wypowiedzieć jak zwiększyć popularność i obłożenie bety. A to są moje pomysły...
  6. kasia2389

    [Zadania] Zadanie za diamenty

    Pomysł być może kontrowersyjny, ale w kontekście ostatnich działań Inno, myślę, ze nie pozbawiony logiki i uzasadnienia. W żołnierskich słowach: Wykonanie zadania za opłatę w diaksach (tak około 50-100 za zadanie). Myślę, że nie ma co uzasadniać, czasem utknie się w zadaniu, tu przykład...
  7. kasia2389

    Ignorowanie Działów/wątków/tematów na forum

    Czy w konfiguracji forum jest możliwość ignorowania Działów/wątków/tematów a jeśli nie ma to dla czego i kiedy to wprowadzone zostanie.
  8. kasia2389

    Płatna trzecia próba negocjacji?

    Czy coś się zmieniło w negocjacjach, bo za trzecią próbę chcą ode mnie diamentów? Być może jest to jednorazowy "Wybryk", ale mimo to zastanawiające.
  9. kasia2389

    Nowy adres logowania

    Podobno wprowadzono nowy adres logowania do polskich serwerów. Proszę wprowadzić nowy adres pod polska flagę bo jest problem przy przełączaniu się miedzy serwerami z innych różnych krajów na polski serwer.
  10. kasia2389

    O tym jak Jaś i Małgosia zabłądzili w ciemnym lesie.

    Oni są w brązie, to chyba jest aktualnie rekord świata,
  11. kasia2389

    Dzień Dziecka

    Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom małym i dużym, młodym i starym, życzę wszystkiego najlepszego, wielkich lodów i jak najwięcej zabawy z grania w FOE. I oczywiście po 100 diaxów od wydawcy gry na każde aktywne konto.
  12. kasia2389

    Wartośc ataku/obrony jednostek

    Jak powszechnie wiadomo wartośc ataku/obrony jednostek wojskowych może być zwiększana o pewien procent dzięki postawieniu w mieście pewnych budynków oraz obecności w walczącej drużynie jednostek "specjalnych". Program wyświetla wartość ataku/obrony jednostki z tym doładowaniem w zaokrągleniu...
  13. kasia2389

    Punkty za diamenty

    W związku z dyskusja o rankingu okazało się, ze najważniejsze dla graczy w tej grze są punkty i miejsca w rankingu i stąd: Pomysł prosty a jakże genialny w swej prostocie. Możliwość bezpośredniego kupna punktów do rankingu za diamenty. Formę i przelicznik pozostawiam do dyskusji.
  14. kasia2389

    Strajk czy zaginięcie? Jednak strajk, nowe sensacyjne informacje.

    Mrożąca krew z żyłach historia na świecie Grenfeital. Jak donoszą nasi korespondenci z nowo odkrytego kontynentu Ameryki jedna z grup zwiadowców podczas wędrówki przez dzikie obszary Montany utknęla w górach. Obecnie nie wiemy jak jest tego przyczyna, najbardziej prawdopodobne może być albo...
  15. kasia2389

    Po zwycięskiej walce wojsko wpada do miasta.......

    I tu taka myśl, z jakiego powodu po wygranej walce i pokonaniu obrońców jedyna akcja to plądrowanie i nie można już motywować/restaurować. Jak powszechnie wiadomo szansa na plan z motywacji jest większa niż przy plądrowaniu więc może są gracze, którzy zamiast zabrać kilka monet woleli by motywować.
  16. kasia2389

    Kiedy ostatnio było mieszanie sąsiedztw?

    Kiedy ostatnio była zmiana sąsiedztw? Odnoszę wrażenie, od ponad miesiąca nie było zmiany sąsiedztw. Gram na wszystkich światach i na testowym, i na żadnym od dawna nie było zmian, a powinny być co dwa tygodnie. A może zmieniono zasady?
  17. kasia2389

    skalowalne okno czatu

    Programiści pięknie nam wyszykowali nowy system wiadomości. Może przyszedł tez i czas na ulepszenie okna czatu. Proponuję oby okno czatu było w pełni skalowalne: - Możliwość przesunięcia w dowolne miejsce ekranu; - możliwość dowolnej zmiany wielkości; - Możliwość zmiany czcionki (są również...
  18. kasia2389

    Wielki Powrót Bałwanka. Ewent Zima 2015 na Serwerze Testowowym

    W dniu dzisiejszym na serwerach testowych (tak na serwerach, bo są obecnie dwa światy testowe) wystartował ewent Zima 2015. Ewent podobnie jak w poprzednim roku polega na robieniu zadań za gwiazdki i losowaniu nagród. Zapraszam na serwer testowy. https://zz1.forgeofempires.com
  19. kasia2389

    Kapitan i zielony znacznik

    W wersji 1.60 wprowadzono poprawkę: Czy też macie problem z tym zielonym dymkiem? Pojawia się po restarcie, ale tylko pod warunkiem, że można płynąc dalej, jeśli dalsze odkrywanie nie jest możliwe dymek się nie pojawia A przecież jest to "zielony znacznik oznaczający...
  20. kasia2389

    Mapa Epoki Postępowej

    Jaki obszar na mapie postępowej ery (Europy) muszę zdobyć by móc odkryć obszar "Gorski" (Rosja). Wbrew ogólnym zasadom panujących na poprzednich mapach, po zdobyciu Ostrand i Langenreich nie ma możliwości zwiadu do Gorski. Osobiście stawiam na Francje i również Włochy, a może trzeba mieć...
Do góry