Wyniki wyszukiwania

  1. bartekmod

    [Inne] Cofnięcie zmiany z wersji 1.126

    Wersja 1.126, która wejdzie jutro wprowadza bezsensowną zmianę Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom. Zaproponowane rozwiązanie jest z gatunku jak upierdliwie utrudnić życie Graczowi. Jest to mega wredne rozwiązanie...
  2. bartekmod

    [Perły Architektury] Bazylika Marka, Latarnia, RAH

    Siemka, co chwilę dajecie eventy, co chwilę budynki do wygrania, co chwilę z wypraw jakieś święte obserwatorium wpadnie itd itp... i nagle okazuje się, że zbiorów w mieście jest olbrzymia ilość... nagle, bonus z Bazyliki Marka dla 90 zbiorów okazuje się za mały... mamy dziennie więcej zbiorów i...
  3. bartekmod

    [Zadania] Hurtowe robienie zadań powtarzalnych

    Kiedyś już w dyskusji poruszałem takie możliwości, jednak widząc nowy planowany system robienia zadań, który niestety utrudnia wykonywanie zadań jeszcze bardziej niż dotychczasowy, podnoszę swoje rozważania do rangi oficjalnego pomysłu: Obecnie zadania powtarzalne wymagają po zaliczeniu...
  4. bartekmod

    [Jednostki] Żółwiowa Wieżyczka - moździerz

    Podczas walki naszła mnie refleksja, że wykorzystanie umiejętności moździerza jest przez grę nielogicznie ograniczone Jeżeli zadaję cios jednostce, to te "odpryski" trafiają na wszystkie jednostki do dwóch pul od centrum uderzenia i ranią (chociaż tylko 50%, ale ranią) Znalazłem 3 przypadki, w...
  5. bartekmod

    Skąd można puścić zwiad do prowincji Wenoevre?

    hej, pytanie skąd można puścić zwiad do prowincji Wenoevre znajdującej się na północnym wschodzie ameryki północnej.. taka prowincja z rozszerzeniem terenu. Nie pamiętam gdyż zdobywałem ten kontynent pewnie ze 2 lata temu, a teraz na pobocznym świecie mi się przyda rozszerzenie terenu. Czy z...
  6. bartekmod

    Czas leczenia jednostek

    Mam pytanie odnośnie czasu leczenia jednostek, spotkała mnie dziś następująca sytuacja: łotr koszarowy miał 9 kratek zdrowia, do wyleczenia odliczało czas, było około 46 minut, wystawiłem tego łotra do walki i wyszedł on z potyczki z 9 kratkami życia, tak jak zaczynał... jakież było moje...
  7. bartekmod

    Przenoszenie budynków na inne światy

    Obecnie są "przedmioty" umożliwiające podniesienie poziomu budynku lub schowanie go do inwentarza. Moim pomysłem jest wprowadzenie nowego "przedmiotu", który umożliwiłby transfer budynku na inny świat, oczywiście tyczyłoby się to tylko i wyłącznie budynków eventowych. Czasem bardzo napracujemy...
  8. bartekmod

    [Budynki] Świątynia Reliktów

    Jako że Świątynia Reliktów ma dawać jeden bonus mam pomysł na drugi: Towary do skarbca Gildii w ilości 1 (x5 rodzajów) na poziom z epoki o jedną niżej niż epoka Gracza Pozwoli to zachować wyprawowy charakter Perły, bo jak wiemy do odblokowywania poziomów wypraw potrzeba właśnie towarów z epoki...
  9. bartekmod

    [Inne] Zamiany paczek PR

    Mój pomysł dotyczy dodania możliwości zamiany paczek PR na paczki innej wielkości Obecnie posiadając Arkę dostaje się bardzo dużo małych paczek 2 PR, ich używanie jest momentami uciążliwe, aczkolwiek ten pomysł mógłby rozwiązać i inny problem: - mając 5 paczek po 2 PR można by dokonać zamiany...
  10. bartekmod

    [Jednostki] Zesatw antyrenowacyjny

    Przy okazji zdobycia nagrody głównej na moim świecie głównym w obecnym evencie (Azyl Czempiona) naszła mnie taka oto myśl... Mam w mieście Azyl z Epoki Jutra, do inwentarza dostałem Azyl z Epoki Jutra. Jak wejdzie Epoka Przyszłości podniosę sobie Azyl do tejże epoki i będę miał Azyl z Epoki...
  11. bartekmod

    [Jednostki] Dobosz

    w moim odczuciu, Dobosz powinien odrobinę inaczej funkcjonować w walce kiedy zabijemy Dobosza, pozostałe jednostki powinny tracić tą dodatkową kratkę życia, w końcu nie ma Dobosza... więc dlaczego ta kratka życia zostaje??
  12. bartekmod

    Liga Starć

    Cześć, wpadłem na pomysł wprowadzenia w FoE elementu, którego do tej pory nie ma, mianowicie: bezpośrednie starcia pomiędzy Graczami, gdzie obaj dowodzą swoimi armiami podbijając mapę - walczymy z automatem, atakując sąsiada - walczymy z automatem, w GvG - walczymy z automatem, ścigając...
  13. bartekmod

    Umiejętności jednostek

    Spotkała mnie dziś sytuacja podczas walki, że siedząc sobie zakamuflowany w lesie w 100% bezpieczny, jednak dostałem kontratak i straty. Stąd moja zaduma na temat nadrzędności umiejętności "kontakt" nad umiejętnością "kamuflaż" wg opisu: kamuflaż - "Taka jednostka nie może być zaatakowana na...
  14. bartekmod

    Podświetlenie zdobytego planu

    Witam, Dziś dostałem plan z motywacji, w miarę równolegle zakończył się lvl Perły u Gracza, którego wspierałem w tej drugiej sytuacji wyskoczyło okienko z moimi nagrodami, ile PR, ile medali oraz pokazały się na podglądzie plany które dostałem. Na podglądzie oprócz migających nowych planów...
  15. bartekmod

    [Inne] nowa motywacja

    Z uwagi na wprowadzenie systemu Wsparcie część Graczy jest niezadowolonych i postulowało różne zmiany w tym usprawnieniu, na które jednak nie ma szansy, pomyślałem więc że problemy można rozwiązać postulując zmiany z tej drugiej strony, mianowicie: motywacja poprzez odwiedzenie miasta daje...
Do góry