Wyniki wyszukiwania

  1. slimjim2

    [Prowincje] Potwierdzenie negocjacji w prowincjach na mapie

    Dzień dobry. Proszę o rozpatrzenie wprowadzenia potwierdzania negocjacji na mapie kampanii. (potwierdzenie mogłoby mieć opcję "Nie pokazuj więcej" jak w przypadku np użycia diaxów). Negocjacje tam to po prostu oddanie określonej ilości towarów, inaczej niż np negocjacje w Wyprawach, czy GPCh...
  2. slimjim2

    [Inne] Liczba negocjacji w rankingu globalnym graczy

    Dzień dobry. Proponuję, żeby w rankingu globalnym graczy pojawiała się także informacja o liczbie "udanych negocjacji", na kształt "wygranych bitew". Nie wszyscy wojują zaciekle, a ranking jest niekiedy wyznacznikiem aktywności gracza, jeśli takowy więcej negocjuje niż walczy może yć błędnie...
  3. slimjim2

    [Perły Architektury] Czas do zbiorów z perły w aplikacji

    Dzień dobry. Proszę o dodanie do aplikacji mobilnej możliwości sprawdzenia ile czasu zostało do zbiorów z perły. Zwykłe budynki można sprawdzić, a pereł nie (przynajmniej taki jest mój stan wiedzy). Jeśli jest jakaś możliwość, to proszę o odpowiedź, a mój temat uznać za śmieci :)
  4. slimjim2

    [Budynki] Widok miasta bez budynków (same cienie)

    Witam wszystkich! Pewnie się powtórzę z pomysłem, ale co tam. Chodzi o wprowadzenie takiej opcji (przycisku np) by móc obejrzeć swoje miasto, z takiej perspektywy jak ono jest w tym momencie, ale z taką zmianą by na powierzchni gruntu było widać tylko miejsce zajęte przez budynki. Tak by od...
  5. slimjim2

    [Budynki] Kolejność motywacji w automacie

    Właściwie temat jest jakby kontynuacją tych dwóch: Motywacja z automatu - dopracowanie. 2 pomysly dotyczace motywacji graczy UWAGA: Proszę przeczytać poniższe argumenty Przytoczone powyżej pomysły zostały zaproponowane w grudniu 2014 i sierpniu 2015, a od tamtego czasu trochę się w FoE...
  6. slimjim2

    [Walki] Wybór po walce: Plądrowanie lub nie

    Możliwe, że pomysł już był, ale nie znalazłem na szybko w wyszukiwarce. Po wygranej walce z sąsiadem mam możliwość: 1) przejścia do plądrowania 2) powrotu do miasta (bez konieczności odwiedzania miasta pokonanego) O co chodzi? W tym momencie po każdej wygranej walce gra automatycznie przenosi...
  7. slimjim2

    [Inne] Ujdenolicenie systemu okienek

    Witam Pewnie też zauważyliście, że grając mamy ciągle do czynienia z różnymi okienkami informacyjnymi itp. itd. Chciałbym wprowadzenia jednolitej metody zamykania wszelkich okien w grze. Szczególnie chodzi mi o to by każde okno dało się zamknąć klikając poza nim, w obrębie gry Na ten moment...
  8. slimjim2

    [Walki] Autouzupełnianie pól w Aktualnie wybrana armia

    Witam Napisałem propozycję o masowym chowaniu jednostek z wymienionych w temacie pól (tutaj). Teraz pora na uzupełnienie, czyli automatyczne uzupełnianie pól w "Aktualnie wybrana armia" za pomocą konkretnego rodzaju jednostek. Chodzi o to, że gdy nie mam wybranej armii, a chcę na następną...
  9. slimjim2

    Chowanie jednostek z Aktualnie wybranej armii

    Witam Mam propozycję następującej treści: Dodanie jakiegoś przycisku, który w oknie "Zarządzanie armią" chowałby wszystkie jednostki z pól "Aktualnie wybrana armia". Często walcząc (nie istotne gdzie) pojawia się sytuacja, że większość jednostek odnosi "rany", teraz jeśli chcę stoczyć nową...
  10. slimjim2

    [Wyprawy gildyjne] Mniej dekoracji

    Pewnie temat ten był już wałkowany wiele razy, ale spróbuję jeszcze raz. Czy w wyprawach (z reliktów / nagród) mogłoby wypadać mniej dekoracji? Zwłaszcza Twarzy starożytnych i Wrót Boga Słońca - chyba nie tylko mnie irytuje ich ilość zalegająca w Inwentarzu. Jeśli ktoś w ogóle decyduje się je...
  11. slimjim2

    Historia Wydarzeń - Filtry

    Witam. W mojej opinii wraz z wprowadzeniem tawerny liczba wiadomości w Historii Wydarzeń drastycznie wzrosła. Każdy chciał mieć jak najwięcej aktywnych znajomych, więc automatycznie zaczęły się tam pojawiać wiadomości kto nam coś zmotywował, kto usiadł w tawernie, do tego dochodzą informację...
  12. slimjim2

    Problem techniczny?

    Mam kilka problemów Dziś gra zaczęła się wieszać, wyskakuje co jakiś czas błąd i cała strona się przeładowuje. Poza tym (może te błędy są spowodowane tym większym) 1. Zdobyłem 24 medale i tak (póki co) wyświetla się w rankingu, ale na pasku u góry (obok zaopatrzenia) wyświetla się, ze mam...
Do góry