Wyniki wyszukiwania

  1. marzetrix

    Jak wybrnąć ?

    Usuwaj drogi i buduj na nowo. Można np zbudować ze dwie epoki niżej i po kolei zastępować kolejnymi epokami to potem nie trzeba już usuwać każdego kawałka
  2. marzetrix

    Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

    Po kupieniu 6 skrzyń wpada zestaw, nie ze skrzyń.
  3. marzetrix

    Gildyjne Pola Chwały - komentarze

    tak dostaje każdy członek gildii który był w niej w trakcie trwania wypraw
  4. marzetrix

    Czy można zablokować/usunąć inwestora?

    nie da się, jedynie jeśli jest to Twój znajomy to możesz go wyrzucić ze znajomych ale jeśli to sąsiad to niestety się nie da
  5. marzetrix

    Konkurs z okazji 8 lat FoE

    Wystarczy przeczytać ogłoszenie - bonus jest dawany tylko dla jednego świata, czyli jak dostałeś już na jednym na drugim nie dostaniesz
  6. marzetrix

    Poszukiwania gildii

    Gildia miodek i winko zaprasza! ---------->świat Brisgard<----------- Wymagamy jedynie uczciwego handlu i wykonania co najmniej dwóch konfliktów na wyprawach :) Mamy także program wsparcia Obserwatorium - 3pr tygodniowo. Oferujemy fajną atmosferę oraz 3 prki z ratusza...
  7. marzetrix

    Dyskusja o wersji 1.106

    Masakra jakaś po tej aktualizacji, nie da się nic zrobić... i to już od kilku godzin :/
  8. marzetrix

    Dyskusja o wersji 1.105

    Zamierzacie coś zrobić z tym automatycznym odświeżaniem? Czy będziemy się tak męczyć do następnej aktualizacji...
  9. marzetrix

    Zima w Forge of Empires - dyskusja

    To dziala czy nie działa? bo nie wiem czy sprzedawać :)
  10. marzetrix

    Zima w Forge o Empires - dyskusja

    A mi się wydaje, że budynek kulturowy premium już był ale nie jako nagroda główna tylko jako jeden z prezentów. Ale mogę się mylić bo dawno to było :))
  11. marzetrix

    Naśladowanie Evantu Wielkanocnego

    Mi tam wielkanocny nie podpadł do gustu, trzeba było wstawać w nocy żeby jajka nie przepadły i do tego jeszcze same 1 leciały :) Za to w tym evencie zdobyłam wszystko co chciałam i do tego pare diamentów wpadło, więc wg mnie to jest najlepszy event :) Także jeśli temat byłby w pomysłach to mój...
  12. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    876 .
  13. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    862 .
  14. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    861 .
  15. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    846 widzę że chyba już dziewczyny zrezygnowały :(
  16. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    832 .
  17. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    830 .
  18. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    634 .
  19. marzetrix

    dziewczyny VS chłopaki

    630 .
Do góry