Wyniki wyszukiwania

  1. Argonautka

    Mapa modernizmu

    Od kilku dni mam problem z otworzeniem mapy modernizmu. W poradniku wyświetla jej się tylko mały fragment, ma ktoś podobny problem ?
  2. Argonautka

    Czy warto postawić Kapitol ?

    Tak się zastanawiam nad postawieniem Kapitolu. Czy pomaga w grze, czy tylko zajmuje miejsce ? Proszę o porady.
  3. Argonautka

    Czy są takie zadania...

    ...w nagrodę za które można otrzymać domek za diamenty ? :)
  4. Argonautka

    Płynność walki na mapce w skali polo 1,5

    Strasznie mulą mi się walki z oddziałami z epoki postępowej. Też tak macie ? Czy jakiś wpływ na to ma przeglądarka z jakiej się korzysta ? Czy można jakoś zmniejszyć skalę pola ?
  5. Argonautka

    Powrót do starych bonusów z pereł militarnych.

    Jestem zawiedziona wprowadzonymi zmianami związanymi z bonusami z pereł militarnych. Nie podobają mi się one i wg mnie niekorzystnie wpływają na rozwój. Zmuszają do zmiany profesji z rycerza na kupca. Nie chcę tak prowadzić dalszej gry, a grać chcę. Uważam, że należy powrócić do poprzedniego...
  6. Argonautka

    Chowające się menu

    Strasznie denerwuje mnie jedna rzecz: lewy górny róg widoku na miasto. Zawsze mam problem z urządzeniem tego rogu. Jak chce coś tam postawić albo usunąć rzecz cudem tam postawioną, widok przysłania mi menu budowlane. Więc mam pomysł aby menu chowało się kiedy wybierze się opcję "sprzedaj" albo...
  7. Argonautka

    Paczki PR

    Czy jest jakiś limit na ilość paczek PR przechowywanych w inwentarzu ?
Do góry