Wyniki wyszukiwania

  1. Argonautka

    Wersja 1.242 - komentarze

    Pewno zmiany przeszkadzają tak jak próby zmiany wyglądu paska menu na grze, szybko powrócono do pierwotnego wylądu. No i są problemu z logowaniem.
  2. Argonautka

    Wersja 1.231 - komentarze

    Zaraz będzie rok jak pola na mobile są w totalnej... w totalnym bagnie. 5 walk na sektor. Ale brawo za inne super, hiper nowości. Bardzo mnie "cieszą"... bardzo :mad:
  3. Argonautka

    Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza - komentarze

    Jeszcze Tytan przed nami. Więc zostajemy w kosmosie.
  4. Argonautka

    Wersja 1.229 - komentarze

    Czyli pola dalej bez poprawek...
  5. Argonautka

    Dziesiąte urodziny Forge of Empires - komentarze

    Diaxy - nie wydane. Nagroda główna - jest. Średniak. Szkoda, że nie daje takich możliwość jak np. bocianie gniazdo, czy chociażby kryjówka piratów. Epoka na mapie - jutro. Jakiś wielki bal to nie był, ot zwykła imprezka urodzinowa :) Duży plus za możliwość ustrzelenie wszystkich dużych budowli...
  6. Argonautka

    Dziesiąte urodziny Forge of Empires - komentarze

    Z tymi fragmentami to zaszaleli... żeby to były fragmenty studni, czy świątyni. Ale butla ? Duża... no... ale na taki jubileusz jednak troszkę słabo. Ale sama w sobie bardzo fajna konstrukcja. Nie daje milionów diaxów czy rozszerzeń - pewno niektórzy są zawiedzeni... ;)
  7. Argonautka

    forge pass - forge plus

    A u mnie nie ma w mieście karocy... :?
  8. Argonautka

    Wersja 1.226 - komentarze

    Czyli dalej bez zmian jeżeli chodzi o najważniejsze. Pola na mobile u niektórych dalej kuleją. Lato się zbliża i będzie rocznica, nie ma co już liczyć na poprawę ? Dalej będzie wychodziło 4-5 walk, bo kółeczko musi kilka obrotów zrobić zanim będzie można przystąpić do kolejnej walki ?
  9. Argonautka

    Zima 2021 - komentarze

    Ja sobie przetasowałam. Budowniczy sań - osiem sztuk :) To teraz czekamy na kolejne niespodzianki ;)
  10. Argonautka

    Zima 2021 - komentarze

    Pucha już była, więc w sumie też ją drugi raz mogą dać. Zobaczymy po północy. Czekamy więc na studnię jak na szychy w archeologicznym 2020 :haha:
  11. Argonautka

    Zima 2021 - komentarze

    Nigdy się nie zdarzyło zimą ani chociażby wiosną żeby było ulepszenie jakiejś budowli a jej samej nie. Czyżby miał być teraz ten pierwszy raz ? Jeszcze jest zmiana nagrody po północy ;) Modeli nie było jako głównej nagrody ani studni, Z wymiany można było medale wylosować, studnię też. Może...
  12. Argonautka

    Zima 2021 - komentarze

    Skoro było zmniejszenie studni to i musi być studnia :)
  13. Argonautka

    Zima 2021 - komentarze

    A to nie jest tak, że przetasowaną nagrodą nie może być ta, które jeszcze nie była jako główna ?
  14. Argonautka

    Atuty gildii na serwerze beta - komentarze

    Kiedyś z przyjemnością wczytywałam się w nowości... Kiedyś to człowiek jarał się jak chrust w lesie na wieść o kolejnym evencie... Kiedyś było fajnie... Teraz są zepsute pola... Kiedy w końcu to naprawicie ?! Biedny smartfon aż się gotuje jak zbliża się sesja...
  15. Argonautka

    Wersja 1.216 - komentarze

    Jest katastrofa... Jeszcze gorzej niż było. Nawet w sektor wejść nie można, bo wszystko się zawiesza...
  16. Argonautka

    Arena PvP (poprawiona) - komentarze

    Armia obronna ustawiona na arenie pvp wykorzystuje a/o obrońców miasta.
  17. Argonautka

    [Inne] Sprint Społecznościowy (wersja 1.209) - zbiór pomysłów

    Skoro mamy możliwość ustawiania produkcji z jednego okienka, bez konieczności wchodzenia w każdy budynek osobno, to niech też jest możliwość anulowania produkcji w taki sam sposób.
  18. Argonautka

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Nowa epoka, jest też już event archeologiczny. Do zgarnięcia diabelski młyn w dwóch odsłonach - oba dające bonus dla armii atakującej. Oczywiście atak i obrona.
  19. Argonautka

    Czy czat "sasiedztwo" jest potrzebny?

    Oj... bardzo bardzo bardzo dawno temu, za górami za lasami... coś tam przeczytałam. R.I.P. od dawien dawna.
  20. Argonautka

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    A już się bałam, że nowa perełka będzie dawała jednostki albo pyrki... :D
Do góry