Wyniki wyszukiwania

  1. Błąd na Polach Chwały czy jakaś zmiana ?

    zmieniłam gildię na 2 dni przed końcem GPCh , powinnam dostać fragmenty statuy ?
  2. Happy Hours - dyskusja

    Czy jest przewidziane schowanie budynków za diamenty w następnej odsłonie Happy Hours ?
  3. Problem z zadaniem halloweenowym "Małpie figle"

    Dokładnie tylko o tym nie wiedziałam weszłam w epokę przyszłości i nie ukończę zadanie dlatego że nie mam ani tyle pr ani surowców aby dojść choćby do technologii otwierającej drogę lub jakąś ozdobę abym mogła ją usunąć i ukończyć zadanie, z tak błahego powodu , event dla mnie się już skończył ...
  4. Problem z zadaniem halloweenowym "Małpie figle"

    Dziękuję za szybką reakcję ,oczywiście, lecz nie było informacji że ma on stać w mieście posiadać znaczy mieć go, czy w mieście czy w inwentarzu ,ja miałam go w inwentarzu i wcześniej ta opcja była poprawna" mieć "postawić , skasowac i zadanie zaliczało, oczywiście przyjmuję do wiadomości że to...
  5. Problem z zadaniem halloweenowym "Małpie figle"

    zgłosiłam nie uzyskałam pomocy tylkoodpowiedź ," nie spełniłam wymogów w zadaniu" i temat został zamknięty :( skoro sa 2 wymagania w zadaniu wydaj pr i sprzedaj cmentarz to jak mogłam nie spełnić wymogów? taką sytuację mam na dwóch światach A i F
  6. Problem z zadaniem halloweenowym "Małpie figle"

    Witam mam podobny problem ale z zadanie "smentarz" sprzedałam stary cmentarz , wydałam pr a nie zalicza mi zadania :((
  7. Elvenar - gra Inno

    dzięki za info :))
  8. Elvenar - gra Inno

    mam pytanie , w elvenar klikając u sąsida Fying boat daję dodatkowe zdowolenie ,a jak kliknę w builders hut co dostaje sasiad albo jak klikne w ratusz?
  9. Motywacja 1.40

    kiedy zostanie wprowadzona automatyczna motywacja , bo miał wejść z dzisiejszą aktualizacją chyba ?
  10. Zapraszamy do Gildii HogwarT

    Zapraszamy wszystki do naszej gildii !!! Bardzo miła atmosfera, pomoc ,wsparcie ,motywacja zapewniona , ponadto pomoc w rozwoju i handlu . :D<3:D<3:D<3;) ZAPRASZAMY !!!
Do góry