Mikekun

Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

  • bosko, kto o godzinie za 20 trzecia robi dzisiaj aktualizacje!
    DeletedUser3
    A co jest nie tak z tą godziną?
    ostatni wygląd forum bardzo mi się nie podoba. Za dużo podobieństw do smartfonów ;)
    znowu lepszy wygląd i znowu ta sama jedna wielka klapa
    • Lubię to
    Reakcje: DeletedUser14806
    DeletedUser3
    Bądź proszę bardziej konkretny, bo "wielka klapa" to raczej mało komoukolwiek mówi jeżeli chodzi o możliwe ulepszenia :/
    Serdecznie zapraszam do mojej traweny na Brisgardzie, tylko u mnie za dramo Poker do gry :)
    ok, serdecznie zapraszam do mojej traveny w grze. Jedyna taka trawena gdzie w Pokera się gra ;)
    Chciałbym zapytać czemu nie ma działu do zgłaszania błędów znalezionych w grze, tak samo jak jest na testowym?
    DeletedUser8110
    Ponieważ prościej nam jest błędy sprawdzać oraz pomagać Graczom je wyeliminować, jeśli zgłaszane są poprzez Support.
    Bosko, próba wgrania aktualizacji o godzinie 11 wieczorem :)
    DeletedUser3
    Gdzie?
    Mikekun
    Mikekun
    Na Brisgadzie była, przez 10 minut dla wybranych osób nie było możliwości zalogowania się na serwer, dlaczego tego nie wiem.
    DeletedUser3
    :o No ja też nie, ale nic planowanego.
    jednakże nie zawsze płynnie tak jakby się chciało. W przypadku innych stron jest dobrze ;)
    Chodzonce Zuo pewnie rotszild, ma taki sam problem jak u mnie jest z forum Elvanaru, samo forum chodzi jakoś chodzi ;)
    chodzonce zuo w końcu ten pierwszy raz musi być ;) Widać dodatkowo że pomysłów zaczyna brakować na nowe epoki ;)
    zenga w tym wypadku się z tobą zgodzę. Powinni wreszcie opracować perłę która efektywnie skraca czas produkcji wojska oprócz gildii
    greenviper, pewnie jak na razie gvg zostanie pominięte z tego względu że wprowadzono mapę która dotyczy wszystkich epok.
    Głupie pytanie do wszystkich użytkowników forum. Czy wam również zniknęły punkty za osiągnięcia na forum?
    DeletedUser3
    Na forum FoE system osiągnięć/trofeów jest wyłączony.
    Mikekun
    Mikekun
    Wobec tego to dlaczego wiele innych osób ma go widoczne. Jak to przywrócić u siebie bezpośrednio?
    Na FoE z forum jest spokój. Na Elvanarze ładuje mi się jak krew z nosa. I to tylko dlatego że jestem zalogowany ;)
    DeletedUser3
    Bo nasze forum wymiata.
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry