Forge of Empires Forum

Blade1984
Blade1984
A co takiego zrobil?
Tymek2007sims
mieliśmy kłótnię o arkę ja uważam że jest zbędna i niepotrzebna i on powiedział że jak w ciągu pół godziny 3 osoby potwierdzą to da mi 10 pr . udało mi się namówić 3 osoby do tego , by tak napisały a on nie wpłacił punktów pisząc że żartował . póki putin12 nie wpłaci mi 10 pr w COKOLWIEK to uznaję go za oszusta
Blade1984
Blade1984
Co do arki to sie mylisz, ale skoro postawil taki warunek no to cóż, skoro powiedzial A to powinien powiedziec B, mimo że mial racje co do arki.
Tymek2007sims
ja sądzę że się nie mylę , dla mnie naprawdę nie jest potrzebna , popatrz na moje miasto jakie ładne bez arki
a jeszcze będą zmiany bo opracowałem domy arkadowe :) teraz rozwijam wyrocznię
Blade1984
Blade1984
Tymek ja ci już napisalem że sie mylisz zreszta nie tylko ja, miasto nie musi byc ladne tylko wydajne, ale to Twoje miasto i rób z nim co chcesz. Wielokrotnie chcielismy Ci pomóc ale odrzucasz wszelkie rady. Graj i ciesz sie na swoj sposób z miasta ;)
Tymek2007sims
i o to chodzi by grać po swojemu :) wydajne też bo daje tyle ludzi co posiadłość i czyszówka za to monet aż 180 co godzinę
chwila ... czy dom ARKAdowy zastąpi arkę :) ?
Tymek2007sims
Mariola Siergieyska wybacz ale musiałem usunąć twój komentarz bo nie był zbyt fajny
smerfova
smerfova
Bo Cię skrytykowałam? Tymek, skoro każdy ma grać po swojemu, to nie pisz pod postami o kupnie surki na Arkę, że jest ona niepotrzebna. Skoro ktoś chce ją postawić, to niech to zrobi bez Twoich komentarzy. Albo uważasz, że każdy gra tak jak chce, albo sam przyjmujesz komentarze do swojej gry.
Tymek2007sims
ja próbuję innym uświadomić po co to kupować ? - przecież towar na arki trzeba kupić za pr w niższych epokach - pierwszy koszt drugi to zdobycie planów
następnie miejsce i pr wydawane . I to jest strata której się nie da nadrobić
smerfova
smerfova
Uwierz mi,mając dobrze rozwiniętą Arkę,da się.Ja,mając ją na 75 poz,potrafię dziennie zarobić 200-300pr na sąsiadach.Licząc, że zrobię tak przez 5 dni w tygodniu,to daje mi to 1000/tydzień.Koszt budowy Arki po zdobyciu planów,które czasem uda się wyrwać za grosze są mniejsze.Jest to opłacalne,jeśli planujesz grać dłużej niż 2 miechy.Zwłaszcza,że po pewnym czasie przestajesz rozwijać Arkę,a korzyści dalej z niej masz.
Tymek2007sims
a ja wrzuciłem sąsiadowi tak punkty że nikt mnie nie przebije w wyrocznię - 25 pr i 2 plany zwrotu ja dałem 20 pr . da się zarobić bez arki ? albo zwrot 45 pr ja dałem 45 ale 2 plany i ponad 100 medali .
I wszystko bez arki
Blade1984
Blade1984
Gdybys mial arke na 80 poz do czego dazy 99% graczy ktorzy chca w tej grze cos osiagnac, zamiast zwrotu 45 dostalbys 86 pr 4 plany i 200 medali. A teraz koncze z Toba rozmowe, nie bede sie klocil z dzieckiem.
smerfova
smerfova
Dokładnie. Blade1984 dobrze pisze. Z Arką zarobiłbyś więcej i właśnie o to tutaj chodzi. Bez Arki zarobiłeś 5 prów, z Arką na 90 poziomie zarobiłbyś 28 prów, czyli 23 więcej. Albo druga sytuacja - nie zarobiłeś prów, z Arką byś zarobił 41. Razem to już jest 64, zamiast 5. Do tego więcej planów i medali. Widzisz różnicę?
Tymek2007sims
ale jakie są koszty arki ?
cytuję mój poprzedni komentarz :
przecież towar na arki trzeba kupić za pr w niższych epokach - pierwszy koszt drugi to zdobycie planów
następnie miejsce i pr wydawane . I to jest strata której się nie da nadrobić
Blade1984
Blade1984
Skończyłem z tobą dyskutować, bo nie chcę być nieuprzejmy, wiec nie skomentuje tego.powiem ci tylko ze mam arkę na 40 poz i na każdy kolejny wydaje mniej niż 100 pr, ale nie chce mi się tłumaczyć Ci kolejnej rzeczy w tej grze.
smerfova
smerfova
Tymek, na Twoim świecie surka zapewne kosztuje grosze, bo to dosyć stary świat. Myślę, że nie więcej niż 100-150 prów. Plany możesz kupować nawet po 5-10 prów za jeden. Z czasem, jak będziesz miał już Arkę, to będzie wpadało ich więcej i nie będziesz musiał się o nie martwić. W poziomy, to zależy, ale to też nie są jakieś straszne koszty.
Do góry