Aktualizacja mistrzostw: Bitwa o Iglicę Zwycięstwa Wyverntide!!

koordi

Wójt
Kuźnie dają do walki bonus, czego nie robią kowle. No i wykonują misje typu "z aktualnej epoki"

No wiadomo że nie zawsze się opłaca, ale ja wolę mieć święty spokój z przebudowami
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Kuźnie dają do walki bonus, czego nie robią kowle. No i wykonują misje typu "z aktualnej epoki"

No wiadomo że nie zawsze się opłaca, ale ja wolę mieć święty spokój z przebudowami
Na misje z aktualnej epoki nie ma lepszych budynków niż budowniczy sań, a jak nie ma eventu to produkuje towary co w tytanie na duży plus, no i dużo miejsca nie zajmują
 

koordi

Wójt
Budowniczy san nie są dobrzy pod eventowki bo nie przyspieszysz nic co trwa dłużej niż 1h, wtedy dostawiam kowali

No i dla innych epok to już w ogóle tak sobie to wygląda.

Dlatego dla mnie to zabawa w przebudowe
Osobiście wolę nowe kuźnie niż budowniczych :)

Wiem że surki z tytana nigdy nie jest za dużo, ale chętnie wymienie 10 budowniczych na coś na kuźnie. Choć uzbierać je to trochę potrwa... pytanie ile fragmentów na kuźnie trzeba.

150 surki niewiele mi zmienia i jak to jeden ziomek na forum bawił się w wyliczenia - wiecej "wyprodukujesz" tej surki robiąc więcej ataków
 

Dixaroc

Baron
Na misje z aktualnej epoki nie ma lepszych budynków niż budowniczy sań, a jak nie ma eventu to produkuje towary co w tytanie na duży plus, no i dużo miejsca nie zajmują
Myślę, że wystrzałowa dynia jest pod tym względem lepsza. Zajmuje mniej miejsca, a nie kojarzę, aby produkcję z budowniczego sań zaliczało do zadań z produkcją z danej epoki.

pytanie ile fragmentów na kuźnie trzeba.
500 - masz w statystykach budynków (link w pełnym ogłoszeniu)
 

koordi

Wójt
Myślę, że wystrzałowa dynia jest pod tym względem lepsza. Zajmuje mniej miejsca, a nie kojarzę, aby produkcję z budowniczego sań zaliczało do zadań z produkcją z danej epoki.


500 - masz w statystykach budynków (link w pełnym ogłoszeniu)
Nie miałem nigdy wystrzałowej dyni ;)
Budowniczy zalicza się do wszystkich zadań produkcji 5/15min 1/4/8/24h
Tylko tych od 4h wzwyż nie przyspieszysz - zawsze można poczekać, ale najwięcej zadań czasowych jest w pierwszych 30 zadaniach. Zatem jak nie masz kowali i przyspieszaczy to kombinuj.
Już 1lvl rozlewni cydru jest lepsze niż kowal, tylko jakoś tego nie mogę spotkać. Kiedyś co rusz wpadała taka rozlewnia a teraz.. hehe

500 fragmentów? To se pobudowałem..
 

DonBeker

Baron
nowy budyek z pól jest o niebo lepszy i już można go składać
Staty może i ma lepsze, ale jest 3x3 i potrzeba jednak nabić sporo walk, aby go postawić. 3200 walk i trochę ponad połowa budynku...a w dyniach tonę xD Choć też trzeba było na nie trochę popracować z BG.
 
Nie wiem jaką strategie gry obrali co niektórzy z was, ale osobiście preferuję mieć coraz ładniejsze zbiory PR z miasta.
Dlatego im mniej miejsca zajmują budynki produkcyjne, tym dla mnie lepiej.
Dlatego kuźnie - wybaczcie, ale nie ma dla was miejsca w mojej wiosce. Dynie > Kuźnie :D
Wolę mieć kilkanaście kuźni i więcej budynków produkujących PR, niż duże kuźnie zwiększające staty, ale nie dające złamanego PRka :)
 

Marik

Książę
Nie wiem jaką strategie gry obrali co niektórzy z was, ale osobiście preferuję mieć coraz ładniejsze zbiory PR z miasta.
Dlatego im mniej miejsca zajmują budynki produkcyjne, tym dla mnie lepiej.
Dlatego kuźnie - wybaczcie, ale nie ma dla was miejsca w mojej wiosce. Dynie > Kuźnie :D
Wolę mieć kilkanaście kuźni i więcej budynków produkujących PR, niż duże kuźnie zwiększające staty, ale nie dające złamanego PRka :)
Nie zapomnij doliczyć do tego rachunku drogi ;p Bo się jeszcze okaże że wyjdziemy na 0 ;)
 
Nie wiem jaką strategie gry obrali co niektórzy z was, ale osobiście preferuję mieć coraz ładniejsze zbiory PR z miasta.
Dlatego im mniej miejsca zajmują budynki produkcyjne, tym dla mnie lepiej.
Dlatego kuźnie - wybaczcie, ale nie ma dla was miejsca w mojej wiosce. Dynie > Kuźnie :D
Wolę mieć kilkanaście kuźni i więcej budynków produkujących PR, niż duże kuźnie zwiększające staty, ale nie dające złamanego PRka :)
To ile dziennie zbierasz tych PR z miasta?
 
A różnie, zależy czy BG pomnoży :)
Aktualnie od 3600 do 4000 PR na dobę
BG to chimeryczna perełka, nieraz da +250PR, +350PR, a innym razem i +550PR :D
 

DonBeker

Baron
To musiałeś trochę diax w eventówki wyłożyć...ale jak ktoś ma, to szkoda nie wykorzystać :) U mnie w sumie dziennie zbierane po 3k, a BG daje 275-450. Więcej ciężko wyciągnąć. Może jak się w końcu wezmę za usuniecie pola to wpadnie więcej PR. Wymaga to jednak czasu jak się nie wydaje za dużo w eventach, a miasto mocno nastawione na atak od dawna było placami :)
 
Do góry